0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Herkese hayırlı sabahlar yani o kadar doluyumki dokunsaniz aglicam birlikte yaşıyoruz kaynanamgille Allah belalarını versin sabah cocugumu uyuutuyodum odama pat diye daldı her zaman aynısını yapar yok niye uyutuyon uyku saatine karışıyor elimde telefonla uğraştığımi gördü wifinin fişini çekmişler kayinbabamla birlikte geçen gün evde yalnızdım kayinbabam işe gitmeden kablosunu saklayıp gitmiş birazdan odamdan çıkıcam ve kaynanamla bu konu hakkında konuşacam acil biseyler diyinki iyibi patlayim

7 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya karşısında küçük çocuk mu var bu muammeleyi yapıyorlar pes 
(27 puan) tarafından
Muhtemelen öyle düşünüyorlar
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Eşin nerde onunla konuş bence o senin arkanda durmadikca sen naparsan yap anlamicaklar
(27 puan) tarafından
Durmazki maalesef babasından korkar
(4,216 puan) tarafından
O zman onlar seni ezmeye devam edecekler malesef allah var esinde haklinin yaninda dursun sana böyle yapmaya hakları yokki
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Öncelikle sakince davran patlarsa ağzından kötü sözler çıkabilir ve hakliyken haksız olursun asla unutma cnm sakın bı dille konuş ama sert olsun konuşman 
0 oy
(159 puan) tarafından
Once esinle görüş bende hic gecinemem hep esime söylerim o da karımdan ne istiyorsunuz karima niye oyle yapiyorsunuz hareketlerinize dikkat edin falan diyo tabi ben eşime soylerken eger daha fazla ustume gelirlerse söyleyeceklerimi de söylüyorum esim de her zaman ben onların çocuğuyum benim dedigime bişey demezler sen bişey deme beni bekle der
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Kocan yok mu o niye tepki gostermiyor boyle sey mi olur ya 
0 oy
(455 puan) tarafından
Sert değil ama kararlı bir şekilde kaynana söyle ben bu çocuğun annesi benim uyku saaatini ben bilirim. Ayrıca o internet fişi çekmek noluyo ben bu evde el değilim oğlunuzun eşiyim yaptığınız bana büyük saygısızlık. Nasıl ben size saygısızlık yapmıyorsam sizde bana yapamazsınız. Diye bilirsin.
0 oy
(148 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yatak odansa girdiği buna izin verme öncelikle mahremiyet diye bir sey var bu konuda net bir sekilde uyar en önemlisi bu, internet konusuna gelince de seni çocukla ilgilenmiyor internete bakıyor olarak düşünüyorlar demekki. Yazdıklarından anladığım daha once de odana girmis ve bir sey dememissin, ama şimdi sinirlisin ve patlamaya hazirsin. Sen odana girmesine mi sinirlendin? internet için mi sinirlendin? bunu bir düşün ne tepki vereceksen karşılıgında ne tepki göreceksin ölç biç biz senin yaşantını eşini ve onun ailesini tanımıyoruz ve ne tepki ile karşılaşacağını bilemeyiz.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 407 göst.
0 oy
0 cevap 130 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,050 göst.
0 oy
5 cevap 101 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,397 puan) tarafından soruldu

379,892 soru