0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (764 puan) tarafından
Kızlar dün  kaynanam aradi öyle konuştuk 10 dk sonra  annnen ne yapiyo dedi dedim oda burayı toparlıyor iş güv dedin annem verdim dedim birbirini hal hatır sorsunlar konuşsunlar 5 dk vilan normal konuştular anne. Dedi aslı doyi ben gelmicem altınlarını elinden almış iniz kocası çalışmıyor diyo o altınlar benim değildi abisinidi kaynanam dedi yok oyl birşey altınlar bende eşim doyi bankata kızlar bilmeyenler için söylüyorum eşim mehirlerimi benden zorla aldı 5 bilenzik bir buçuk metro zincir asıl sorun eşim istemiyorum anlaşamıyoruz  HERŞEYİM karışır hayyatim yok kaynanm birde engel atmış çok iyi birşey yapmış sanki sizi ararlarsa kayinbabaniz kayniniz bu durumda ne dersiniz onlara  beni aramalar dahi istemiyorum çünkü eşim çok sogdum sürekli hakaret şiddet şuan baba evindeyim huzur yok birr hayat yok siz olsanız ne yapardınız eşim sürekli doyi sen çocuk gibisin dün kaynanam annnem doyo aslı çocuk gibi ne kadr zoruma gitti insanlar iyi oldukca çocuk görüyorlar 

5 Cevaplar

+2 oy
(6,253 puan) tarafından
Bir adının Aslı olduğunu anladım. Başka hiç bişey anlamadım kuzum çok karışık anlatmışsn
(6,253 puan) tarafından
Seni arayıp laf söyleyeceklerine kendi çocuklarının kulağını çeksinler bir zahmet.
(13,834 puan) tarafından
Ah asli Rabbim yardimcin olsun asli buraya agzi burnu kan resmini atmisti selda siddet goruyor esinden ailene de bunu diyeceksin asli istemiyorsan netsen
(6,253 puan) tarafından
Ayy ne diyorsun cnm:(( bilmiyodum ben. Ay sakın sakın şiddet gördüğün yerde işin yok bacım ailende arkandaysa sakın o psikopatin yanina döneyim deme
(13,834 puan) tarafından
Ve cok da kucuk sanirim 20 ya da 21 di yasi:(
(6,253 puan) tarafından
Ahhh yavrum ya Allah yardımcısi olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Konuyu anlamadım. Ama evet iyi niyetli olunca ***** ve çocuk görüyorlar.
(764 puan) tarafından
Ya eşim bana şiddet uygulayan bir sürekli ezoyet ediyor doğru dürüst işi yok öyle zorla mehirlerini elinden aldı dün annem ile kaynanamda dediki birbiriyle sohbet etsinler annemde dedi aslı diyo ben gelmicem istemiyorum artık kaynanam da annem diyoki eşi ne dese ona yanıt veriyor saygısı yok biraz öğüt verin kayinbabam kaynim arasa ne desem gotek istemiyorum 3 yıldır evliyim birgün olsun eşim mutlu etmedi
(497 puan) tarafından
Istemiyorum diceksin bir bahaneye ihtiyacın yok. Isi yok gücü yok şiddeti var mehirlerimi aldı hakkımı asla ödeyemez diyeceksin.  Haram etsen haklisin.  Mutlu değilsen neyse 1 kez daha deneyim diyerek barışma sakin şiddet var diyosun
0 oy
(436 puan) tarafından
Eğer eşinden boşanmaya niyetin varsa tekrar ararlarsa herşeyi açık açık söyle oğlunuz bana böyle böyle yapıyor boşanıcam diye anlat sonra sen engelle onları. Sonrasında da çok beklemeden davanı aç altınlarıda yazarsın dilekçeye onlarıda istersin ama önce kesin olarak karar vermen lazım
(764 puan) tarafından
Yok karar net istemiyorum hiçbir şekilde 3 yıldır sürekli kavga şiddet bıktım artık mahkeme altın konusunda yardımcı olur mu ki bir kızım var velayet bana verirler degilmi bir buçuk yaşında kizim
(436 puan) tarafından
Düğünde takılanlar kadında kalıyor dilekçeye yazarsınız altınlarımı aldılar diye
Sen istemediğin sürece çocuğu babasına vermezler
Nafaka ve tazminatta istersin
Avukatla hareket edersen hak kaybı yaşamazsın
Ailenle konuşacaktın sanki arkanda duracaklar değilmi
0 oy
tarafından
Doyi ne demek yeni ısrarla doyi yazmışsın ama
(12,494 puan) tarafından
Diyor demek istemiş
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bacim hic okunakli yazmamissin doyi doyo kadr falan valla anlamadim