+1 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
Şuan 2 bucuk aylik herkesin kucağında uslu uslu duruyor halbuki ben başka bebekleri severken annesi haricinde asla kucağına aldırmazlardi merak ediyorum ne zaman bana düşkün olur 

24 Cevaplar

+1 oy
(119,477 puan) tarafından
dert arama bacim 
-Reklam-
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Benim ki bir yaştan sonra daha düşkün oldu.
0 oy
(486 puan) tarafından
Cinsiyeti ne
(894 puan) tarafından
Erkek
tarafından
Erkek işte demek ki bebeklikten gelen bir şey hahahhaha
(486 puan) tarafından
Daha iki bucuk aylıkmis herkeste durur zaten tam bilmez ki genelde 4  ayliktan somra anneyi babayi ayırt etmeye başlıyorlar yani bende öyleydi. Suan 5 aylik yabancıyı biliyor koca karılarda hic durmuyo agliyo
(486 puan) tarafından
Allah seniuiiiiii :Dd
tarafından
Erkekler genelde oyleler ya o yüzden dedim bebeklikten gelen bir şey erkeklerin bu özelliği yada huyu
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Ayy duskun olsunda gor dersinki keske olmasaydi. Az biri alsada nefes alsam. Ben ne cektim hala ayni
0 oy
(767 puan) tarafından
Benimki şuan 19 aylık yeni Yeni düşkün oluyor 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Benimki 8 aydan sonra başladı ama beni mahvediyor hiç istenecek bir durum değil 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Şuan bir buçuk yaşında. Tuvalete girsem kapısına yatıp ağlıyor. Bütün gün yapışık geziyor. Ayrılık kaygısının dibini yaşıyoruz. Sen şimdi keyfini cikar bir yasindan sonra paçandan ayrilmiyolar zaten 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim ki 8 aydan sonra beni tanımaya başladı  şimdi 9 aylık başkasının kucağında dursa bile ben yanından ayrılınca peşimden agliyo
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Uzaktan davulun sesi hoş gelir misali. Bırak düşkün olmasın. Kızımın yanında yapiyorum çişimi bu hiç güzel değil. Deliriyor anneeee anneeeeee. Allahtan arkanı dön diyorum onu yapiyor. 
(894 puan) tarafından
Ahahahh çok tatlıymış :) ya öyledir tabi kuzenimin bebisi daha konuşmaya  başlamadan annesinin kucağından inmiyordu
(1,946 puan) tarafından
Ay aman nefes almak istiyorum. Herşeye hesap veriyorum. Şuraya gidiyorum buraya gidiyorum. Tin tin peşimde. Ağlamasa sorun yok. Babası bakarken ben duş bile alamiyorum.
(4,250 puan) tarafından
He aynn oyle nalet olsun ne var bende birak yakami diyorum bende keske benimki beni tanimasa bile nerdeyse oyle dua etcem:)
0 oy
(45 puan) tarafından
8 aydan sonra canım anlıyorlar anneyi 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Daha net bile goremiyoki kiz sonra da hep pesimde çok anaci diyeceksin:)))) alti yedi aylik olduktan sonra utanmaya yabancilamaya basliyolar sanirim

0 oy
(4,250 puan) tarafından

Keşke baskasinda dursa sussa naletolsun bana diyen bir adet ben:))))) kiz daha ne istiom ne guzel emzir birak alt degis brak baskasiyla takilsin varsa cevrende surekli olan biri mumkunse alismasin yoksa cik pisman olursun 

0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi 4 aylık oldu artık ben başka kimsede durmuyor yada en az yarim saat o kişiyle vakit geçirmesi lazım bide beni görmeesi lazım beni görmeyince ağlar durmaz benim annem babam eşim kız kardeşim bide kaynım hariç kimseye kolay kolay gitmez 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bi git bacim ya başına bela arama 
0 oy
tarafından
Ay yavrum benim birkaç ay sonra buraya post açarsın bebegim peşimi birakmiyor tuvalete bile gidemiyorum diye :D
0 oy
(71 puan) tarafından
Bende ilk zamanlar çok kafaya takmıştım 1 yaşına girdi yeni hala değişmedi yalnızken yanımda iyi güzel hoş ama 3. Bi kişi olsun beni tanimiyo bile :)) iyi yönünü düşünüyorum işim olduğunda kime bıraksam duruyo hiç beni aramiyo. Huy karakter meselesi bence. Bazen üzülüyorum ama yapacak bisi yok 
0 oy
(13,101 puan) tarafından

Biraz büyüsün tuvalete gidemiyorum diye post açarsın :)

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ne iyi duruyor işte daha ne istiyon bacım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Doğdu doğalı öyle kuvezde kaldı doğunca ilk gece o gece bile ben kuveze koydum ağladı hep 3 yaşına girecek hala düşkün bensiz durmaz
0 oy
(915 puan) tarafından
Şu an oğlum 2 yaşında donlarim cekelestirmesinden xxxxl oldu bırak bacım çık düşkünlük iyi değil 
(894 puan) tarafından
Aahhahh çok güldüm Allahta seni güldürsün:))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 309 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.