0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar geçen anlatmıştım gorumcemle tartışma yasadik diye. O günden beri konusmuyorz. Kaynanam la da az konuşuyorm. Gorumcem guya kızımi sever ama asla kızımı kucağına almıyor. Tamm benle sorunn var ama kızımla ne sorunn var. Kızını da oynatmıyor bırak oynama diye. Kaynanam da Ona hiç bisey demiyor. Gerçekten bugün sırf kayın babama saygımdan çıkıp gelmedim Kaynanamgilden. Kızına oyuncağı kaldr diyor. Artk mesafemi koydm. Önceden çok sık görüsurdk Gerçekten asla iyi bisey değilmiş çok sık olmak. Inann eşimle baş başa  vakit geçiremiyodk. Sürekli ariyodu bizi koye gotur suraya buraya götur. Bi yere gitsek onlarda peşimize takılırdi. Hem Kaynanam ile hemde görümcem ile mesafemi koydm. Kaynanam da hatalı çünkü asla kızına laf ettirmiyor. En güzeli böyle imis mesafe Gerçekten iyimis. 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,015 puan) tarafından
Çok muhabbet tez ayrılık getirir. Akrabayı uzaktan sevecen yakindan sır vermicen arkandan ne güzel dedikodular dönüyor. El kadar bebeğe de kin besleyen de anca görüyorum boşver uzak hep iyidir yalandan 2 gülersin he he de gec huzuruna bak yaranmaya çalışma gerek yok kötü bilsinler önemli değil 
(1,088 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Bu saatten sonra da zaten eskisi gibi olamam yapim degl. Bi kere soguduysam bi daha ısınamam. İnsan kardeşinin mutluluğunu kiskanmamalj ya . Ama onlar oyle bi kıskanıyor ki. Çok şükür eşimle bi problemimiz yok. Olmadığı için zaten bu tavırlarıda.
(1,015 puan) tarafından
Sende çatlat :))) kocanla gez toz bide stroy at ama öyle böyle değil kudursunlar :)) ben bı eltime yapıyorum arkamdan boş boş atmış bide kocasını benim eşimle kiyasliyormus benim eşim gibi olmasını istiyormuş. İyilik yapmaya çalıştım ev buldum kirasinda indirim için uğraştık yirtindik meğer triplenmis bananeymis vs vs vs kendini benle kiyasliyormus dedim o öyle olmaz böyle olur ne nispetler var ya uffff ohhh olsun
(1,088 puan) tarafından
Kız storileri mi bile izlemiyor  :)) ne eşimin kine bakıyor neden benimkine:)) düşün artk nasl bir kıskançlık bu :)))
(1,015 puan) tarafından
Sende normal at :)) elbet Görcek
(1,088 puan) tarafından
Goruyo zaten kaynanam dio ona :) bugün gittik közde kahve yaptk kayannam hemen diyor insan anne sende gel deseydin diyor eşime. Bu zamana kadar götürdk artk yeter
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Gorumcem yok olsaydı takıcam son kisi arasında olurdu iyi yapmışsın tabi yeri gelıck o mesafeyi kendi ailene bile koyucksn
(1,088 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Dersimj aldk artk
0 oy
tarafından
Mesafe herzaman en güzeli. Ben o mesafeyi koyamadığım için hizmetçi gibi görüyorlar bi Allah razı olsun demiyolar yapmak zorundaymışım gibi görüyorlar 
(1,088 puan) tarafından
Sen iyisen herkes iyidr canım sen kötü ol bak nasl kötü oluyolar. Valla bazen kötü de olmak lazmmis bunu anladm
tarafından
VAllahi canım bende sen iyiysen herkes iyi derdim de yok o öyle değilmiş sen ne kadar iyi olursan ol karşındaki kötüyse hiçbir şekilde sana karşı iyi olmuyo. Bak ben kayinvalidemin yanina hergün gider gelirim işini gücünü yaparım benden önceki gelin çocuk olduktan sonra ayağını kesmiş diğer eltiler gelip işini yaparlarmış ama o gelini hepimizden üstün tutar. Benim çocuk doğsun bende ayağımı cekeyim de görsünler.
0 oy
(1,088 puan) tarafından
........????????
0 oy
(15 puan) tarafından
İnan bende daha dün kaynanamla kavga ettik saç baş daldık birbirimize sebebi de beni oğlumla tehdit etmesi elinden alcam alcam bende en son b*k alırsın dedim sen kim köpeksinde benim çocuğumu benden alacaksın dedim. Daha düne kadar istemiyorlardı çocuğumuz olmasını hamileliğimde bile son 1 ay görüştüm hamileyken bile yapmadığı kalmadı bebeğim düşsün diye şimdi değerli oldu oğlumuz. Kimse bir anneyi evladı ile tehdit edemez. 
0 oy
tarafından

Günaydın başlığı görümceniz boya yapsa tepkiniz ne olur diye okudum diyorum bu ne okudum boya ne alaka diyorum böyle yazmışsın meğer sjsjsjsdn iyi değilim günaydın :D

0 oy
(984 puan) tarafından
Görümcemle ramazandan beri konuşmuyoruz. Kafam o kadar rahat kii. Huzur varmış valla. Küs olunacaksa komple olucak ben kızımı da sevdirmem. Aranızdaki atışmayı bilmiyorum ama kendim için diyorum. Sevmezse sevmesin onun sevgisine mi kaldı benim yavrum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 589 göst.
0 oy
21 cevap 1,368 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 758 göst.

380,003 soru