0 oy
585 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar eşim 2 kardes bi ablası var başka yok. Ablasnn da 2 çocuğu var oğlan 15 yaşında kız 8 . Neyse işte kayın babaminda durumu iyidir gayet tarlası motoru flan var. İlk torun olunca oğlanı baya şımartmislar her istediği olmuş hala da oluyor. Geçen iPhone istiyormuş kaynanam dan arkadaşının dedesi almışta bunun iPhone yu yokmuş eşimde geçen benimle mal davası yapiyo dedi. Kayannamda kimsenin suçu yok biz alıştirdk şımarttk dedi. Ama lafta derler söyle iyi bi azarlasalar öyle şeyleri ağzına alamaz. Ya sen kimsin ki mal davası yapacaksn yaşına da bakmadan. Benmde dedemin durumu iyi ama asla yapamayz mal davası annem varken bize mi düşmüş ki annemde asla yapmaz. Ama bunlar böyle degl gorumcem de yapar hele biraz zaman geçsin. Ben bisey demiyorum. Çünkü demek bana düşmez eşimde diyor ama o kadr ses çıkarmıyor. Gerçekten eşimin erkek kardeşe ihyaci yok bu cocuk onu aratmiyor. Kayın babam eşime para verse onun lafını yapıyor oğlunuza veriyosunz diye. Biride ağzına vurmuyor ki o oğlumuz sana mı sorcaz verirken diye. Gerçekten o kadr sinir oluyorm ki artk . Kaynanama gorumceme  biseydememek için kendimi zor tutuyorum. Siz olsanız ne yapardinz kızlar böyle bir durumda 

12 Cevaplar

0 oy
(5,575 puan) tarafından
Ben olsam dayanamaz dım herhalde ama işte bize düşmüyor maalesef eşinin söylemesi gerekiyor yada kaynanan kayınpederin 
(1,070 puan) tarafından
Bende kendimi zor tutuyorum gerçekten.  Eşim diyor ama o ladr ses etmiyor. Kayın babam da bisey demiyo. Annesi de kaynanam da kısaca kimse bisey demiyor. En çok ona sinir oluyorum.  Büyük konusmaym benm de kızım var böyle bisey yapacak olsa bi kere lafını yapsn devamını yapamaz. Burda annesi suçlu. Bisey desene o kadr demiyor. Bi iki laf söylüyor tamm bitti
(5,575 puan) tarafından
annesinin işine geliyor dur valla okurken çıldırdım ya ne demek mal hakkı istiyor şimdi kanının oğlu olsa yine neyse babası yokmu bunun
(1,070 puan) tarafından
Var. Babasida ayni . Kısaca anne oğul baba hepsi ayni
(5,575 puan) tarafından
Allah esirgesin yarrabim sen evlatlarımızı başta sana layık kullar sonra da hayırlı evlat saygılı yerini bilen insanlar olarak yetiştirmeyi nasip et en nefret ettiğim insan tipi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bişey yapmazdım çünkü seni ilgilendiren bir konu yok
(1,070 puan) tarafından
Onlara para verince ki gerçekten yardımı çoktur kayın babamın eşim bisey demiyorsa onların da demeye hakkı yok .iste ben diyemiyorum bisey gelin olduğum için malesef.
tarafından
Aynen boşver sen Hüseyin eksik olunca konuş ama onun dışında karışma kötü olursun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Beni ilgilendiren bir durum yoksa ortada karısmam. Sen de karısma. Mal onların, torun onların.
(1,070 puan) tarafından
Yok karışmıyorum.  Ama gerçekten çok sinir oluyorum
0 oy
(1,070 puan) tarafından
...............
0 oy
(280 puan) tarafından
Eşin de bişey diyemez ki canım istediği kadar konuşsun o kadar tolerans göstermişlerse gözlerine batmaz torunları boşver 
(1,070 puan) tarafından
Malesef bu saatten sonra dense de çocuk anlamaz
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İlk torun diye en başta şımartmakla hata etmişler bu da iyice terbiyesizlesmiş sen karışma bence gelinsin sen kötüolursun yada kaynananla aran iyiyse yalnızken anne size böyle konuşması zoruma gidiyo ben yengeyim ben söylersem yanlış anlaşılrıım sen anneannesin bi yol goster de torunun artık bi yola gelsin filan de belki olumlu olur direk sen söylersen ters etki olabilir canım 
(1,070 puan) tarafından
Öyle yapcam artk canm. Çünkü ilk değil bu yaptığı
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Anne egitememis ne yapsan bos ama esin yigenine diyebilir annen varken sana laf düşmez bi daha bu konularda bana cevap verde görüşürüz gibisinden 
(1,070 puan) tarafından
Desene anlamıyor ki . Cocuk surda bi iki sene sonra hepsini döver  valla pra için. Burda anne hatalı sen kimsin de mal davası yapıyorsun diyip iki ağzına vursa o zamanlar da oda zor
(1,372 puan) tarafından
Evet basta anne hatali anne egitememis ee senin cocuguna birsey alinirken o bise diyor mu acabab ?
(1,070 puan) tarafından
Eşim ve ben asla ses etmeyiz ki kayın babamda bi o kadar yardm eder gorumceme çocuklarına. Ona ettiği yardımı bize etse kesinlikle ses çıkarırlar
0 oy
(134 puan) tarafından
Senin soy adın ne diye sorarım söyledikten sonra soy adın bizimkiler olana kadar bizim aile mevzularina karışma olur mu tatlim de kestir sesini soy adi hic bir zaman ayni olmayacağı göre konu kapanmıştır 
0 oy
(11,155 puan) tarafından
Kendince konuşsun bosver zaten mirasta onun sözünü dinlemeyecekler sagken tabular bolusulmediyse büyükler ölünce çocuklara kalıyor torun konuşsun dursun  
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ben olsam bana dusmez derim be halleri varsa gordubker derim isterse herdeyi o cocugun olsun dunya bos
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Mal davası yapmak çocuğa dusmuyorsa sana hiç düşmez. Eşinin sorunu senlik bı durum yok
(1,061 puan) tarafından
yorumun alnı olsada öpsem
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Dayisi kızsın ablasinada desin oğlun kim oluyo bizle bu şekil konuşuyo benim kardeşim sen misin yoksa oğlun mu benim eşim olsa ona haddini bildirdi terbiyesi yaa
(1,070 puan) tarafından
Ne eşim diyor ne kayannam. Gorumcem de göz dikiyor verdiği paraya

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 583 göst.
0 oy
7 cevap 292 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,004 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy