0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Polis asker eşleri beni daha iyi anlar memleketten uzağım eşimin aileside vefasız öyle gelip gitmezler her zamanki gibi eşimin görevi bayrama denk geldi ramazan ayı öyle bayram seyran desen öyle bir düzenimiz yok gidecek kimsemiz yok .çok yalnızım ya bıktım artık sabahtandır ibrahim tatlısesin yalnizim dostlarimi dinliyorum:)) yaaa :)) sizin nasıl geçiyor bari sizinkiler neseyle gecsin kizçeler

13 Cevaplar

+1 oy
(2,938 puan) tarafından
Bayrami kaynanamla geçirmektense yalnız olmayı tercih ederdim.
-Reklam-
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Çok yorgunum kurbanla uğraştık sabahtan beri şimdi eve geldim oğlumu uyutup etleri paketliycem
tarafından
Baya yoğunsun canım gittin mi akrabara
(3,473 puan) tarafından
Yok canım ilk gün kurbanla uğraşırız bizde ziyaretler ikinci gün başlar yarın annemlere gitcem bayramı orda gecircem
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Amaaan eşinle iyi misin sağlığın yeinde mi bosver gerisini kız bizim de akrabamız cok ama arada soğukluk olunca ha varlarrr ha yoklarr kendi cekirdek ailemiz ile mutlu geçirmeye çalışıyoruz <3

0 oy
tarafından
Eşimin ailesi uzakta kocam çalışıyor harçlıkları aldık gitti kızımla takilmaca benim ailemle 1 buçuk saat aramız ancak cuma günü onlara gider geliriz bayram gibi değil sıradan bir gün
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Stabil geçti :) o kdr sıcak ki kimse gelmedi 
0 oy
(6,223 puan) tarafından
Berbat yine berbat yine berbat
0 oy
(645 puan) tarafından
Sabahtan akşama kadar evde oturduk bos geçiyor 
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Benım eşim de polis. Bi anası var o da tembelin teki. Kız kardeşlerimin kaynanalrının gelenı gıdenı oluyor genıs aileleri bo hazırlık bı kahvaltı adetlerı oluyo. Ben de bı kere dedm annene kahvaktıya gıdelım bı gun önceden dedık yarın gelırız beraber kahvaltı ederız dıye, bız gidincce kalktı yataktan. Gercekten karısam görüşenimiz olmasın dıyodum da bu kadar yalnızlık dda hos değik. Ben de kendı ailemdeym işte kurbanı beraber kestık ablamlar geldı şimdi. Eşim de işe gitti. Bayeam felan farkına varıyorum yani ben. 
0 oy
(193 puan) tarafından
Evde akşama kadar dünden farkı yok benimki de
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kayinvalidemlere yardıma gittim çok yorgunum 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Ben polis eşiyim 4 yıllık evliyim sadece 2bayrami ailemle gecirebildim bu bayramda da gurbette uzaktayım ve tek başımayım. Eşim işte oğlum uyuyor ben arada annemleri arıyorum ablamlar abimler hepsi toplanmişlar keyifli vakit geçiriyorlar bende burda tek başıma oturdum film izliyorum....:(((
0 oy
tarafından
Bittim bugun ortada donmekten iş hiç bitmedi cok sükür akşam olunca bitti yorulduk ama artık işimiz kalmadı eti dolaba parcakadık yerledik 
0 oy
(582 puan) tarafından

Kurbanı bağışladık bir hafız okuluna (biz kesemedik babam bizim yerimize de kestirmis Allah razi olsun), bayram harçlığı olarak da babam Sapanca'da bir villa kiralamış. Orda takılıyoruz bütün aile, havuz, barbekü, okey 101 nargile falan. Eşim, kardeşlerim ve eşleri,  8 aylik yeğen, benim annem, ayrıca kayinvalidem de Ankaradan geldi. Hep beraberiz :) 

Vallahi biz hepimiz şaşırdık bu tatil hediyesine, daha bu sabah öğrendik ve geldik ama herkese iyi geldi :)

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 188 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 293 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
+18 oy
24 cevap 817 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,613 cevap

34,835 kullanıcı

...