+1 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Annemlere gittim kayinvalidem gittik bi iki yere daha gittik ama malesefki araba yok gezemiyoruz dolaşamıyoruz morelim berbat arkads grubuyla cikicaktik son anda vazgeçtiler içime öyle oturdukii anlatamam yani o kadar elbise aldım onu bile giyemedim morelim berbat oturduğum yerdede öyle gezilcek yer yok arabayla gidebiliriz sadece .. babamdan arabayi istiycektm eşimde müsade etmedi kaldım evde yanii 

16 Cevaplar

+1 oy
(83 puan) tarafından
Valla canım sende öyle bı dertlenmişsin ki ne var yani o kadar abartacak çoğu insan evde gidip gezmissinde ama sonuç evine geliyorsun çoğu insan etle uğraşıyor misafir geliyo yoğun bir bayram sende kıyafetini giyememeni sorun ediyorsun giy eşine göster yada evin icinde giy kendin için bugün olmaz yarın çıkarsın 
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Bizde araba var ama nereye gittik hicbir yere dun butun gun kurbanla ugrastik zaten kaynanam ust katta annemler köyüne gitti.istanbulda kimse kalmadi evdeyiz canimmm
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bizde bi annemlere, kaynanamlara gittik tamam evdeyiz 
0 oy
tarafından
İsteseydin keske ne olcak verirdi 1 gunlugune
0 oy
tarafından
en azından 2  3 yere gitmişsiniz ben dışarı adım atmadım  eşim evdeydi çıkalım dedi sonra sıcak dedi fln çıkmadık araba bizde de yok Görümcem burda ama oda sürekli uyuyor gece gündüz.  sıkılıyorum bende valla. annemler baya uzak kaynanama gitmek istemiyorum araba yok 4  5 saat yollarda  perişan oluyor insan hamile halime hiç çıkamam ki konuşmuyorum da kendisiyle 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kayinvalidemdeyim eşim kurban kesmeye devam ediyor dün 15 tane kesildi  bgunde 7 tane kesilecek dün akşam gittik annemlere bı bgun gidemeyiz bizim kurban fkn kesilecek işlerimiz olur uzattım ayaklarımı yatıyorum kahvaltıyı ben hazırladım görümcem yopluyor erken kalktım sabh biraz uzaniyim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bayramım aynı bk gibi geçiyor afedersin. Dünya yıkılmış da ben altında kalmışım gibi... Bitse de gitse artık nefret eder oldum bayramlardan. 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Iyi gittimossin canim biz hastanede geçirdik hiç bir yere gitmedim 
0 oy
(341 puan) tarafından
Bizim ki hastanedeee geciyooo :((((
0 oy
(546 puan) tarafından
Sukretmelisin dertlenecek bir durumun yok kendine uzuntu yaratma.Yillardir esimin isi sebebeiyle sehir sehir geziyoruz.hic bir bayram ailemle olmadik.esimin ailesiyle de...surekli tasindigimiz icin kalici arkadasliklarimiz da yok.cocugumuz da olmuyordu.surekli 2 kisiydik.esim de bayramlarda mecburi calisir.yani onu bile bulamam hep tekim.ben ne yapayim?
0 oy
(5,370 puan) tarafından

Valla ben hiçbir yere gitmedim dün akşam kızımı parka götürdüm o kadar :D kocam geç geldi köyden bakalım bugün nolur sanmıyorum evde sayarım 

0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benim eşim çalışıyor malesef işte bende akşam üzeri annemlere gidicem bayramı orda geçircem  inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Evdeyim eşim yok ama yanımda kız kardeşim var bende kaldı dün bugünde kalcak birakmiyorum:P

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dun annemlerden geldim, kurbanı ortak kestik onları yerlestirdim. Eşim bugün nöbetçi yarın tekrar gidicez annemlere hep birlikte piknik yapıcaz. Kayinvalidemler zaten başka sehir de.
0 oy
tarafından
Ben hiç kimseye gitmedim annem burda değil kayinvalidem ile konuşmuyorum o yüzden ona da gitmedim evdeyim evdeyim evdeyim 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biz  ilk  gezecektik  et getirdilers  allh razı  olsun  akşama  kadar  onunla  uğraştım  inşallah  bugün  4 5 gibi  gezicez  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 212 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 291 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 491 göst.
19 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 300 göst.
18 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,466 soru

11,328,462 cevap

34,784 kullanıcı

...