0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (604 puan) tarafından
Kaynınız gıcık mı kızlar.Benimki çok gıcık oldu ben mesafemi koydum

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok degilim gıcık falan
(2,186 puan) tarafından
Ayyy dur dur bu yetenegine bir de artı vereyim :D :D
tarafından
Olmuyorum olmuyorum gıcık:)) Kiz sen benle baş edebilirsiniz valla peşine düşerim açığını bul cat cat cat diye yazarım kalırsın öylece
(2,186 puan) tarafından
Ahahahah :D Hodri meydan bro kapışırız :D kaptın artı yi da iyisin hadi koftehor :D
tarafından
Ahahah ayy ne güzel atışmışsınız kızlar yaa :D
(4,662 puan) tarafından
Kaynın gıcık mi diyor ? Oku tekrar bulduğun açığıda yanlış anlatırsın sen sjjsjs tersten anlıyor gibisin maşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynım yok :) 
0 oy
tarafından
Vallaaa cokk gicik sevimsizzz  degisk 4 yildir konjsmuyorduk ,iki taziyemiz oldu mecbur konustuk ama sık gidip gelmeyizz ben hep mesafeliyimdir
(604 puan) tarafından
Neden 4 yil konusmuyordunuz ki cnm
tarafından
Esiyle kendisi cok degisik cnku ,hep birilerini cekistirme ,dedikodu vs bnde uzak kalmayi tercih ettim bnden yascada buyukler ikiside 50 yasinda
0 oy
(79 puan) tarafından
Evet aşırı gıcık ve aşırı bencil, dün merak ettim tarod baktırdım onda bile kıskanç fesat çıktı kendisi de eside şimdi fal baktirdin günah diyenler gelmesn. Ben eltimle de kaynimlada sadece kaynaanamgile gitttmzde konuşyorm 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Evet aşırı gıcık hiç samimiyetimiz yok merhaba bile zar zor deriz o derece birde birbirimizi hiç sevmeyiz 
0 oy
(431 puan) tarafından

Yo ben çok severim abim gibidir kendisi .abim kadar çok severim :angel:

0 oy
(7,358 puan) tarafından
Çok gıcık emirm eder kendisi gıcık kapıyom
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 kaynım var  2 tanesini sevmiyorum 
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Yoo kardeşim gibidir severim ben 
0 oy
(48,508 puan) tarafından
iki tane var gicik degiller messfeliyiz zaten 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Çok iyi biri abim gibi severim. Bayramda beraberdik ağzımdan tatile gitmek istiyorum lafı çıktı öyle. Sana iki seçenek istediğin yere tatil ya da çamaşır kurutma makinası dedi. Sağ olsun çok anlayışlı biri
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bilmiyorum bi nisanimda bi dugunumde gördüm o kadar dort senedir de baska gormedim :))
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bazı hareketleri saygısız onun için mrsafeliyim hep hersey sadece onda olsun ister araba almak istiyoruz eşim soruyor kardeşine cevap vermez itici bir insan 
0 oy
(336 puan) tarafından
Ben çok severim abim yok abim yerine koydum kendisini zaten mesafemiz de vardır gerektiği kadar. Ölçülü mesafe iyidir her zaman 
0 oy
(12,536 puan) tarafından
3 kaynım var en küçük okula gidiyor iki büyük çalışıyor yenge yenge diye bayılırlar 
0 oy
tarafından
4 tane var 2 sine huylaniyordum 3.yede huylandim kaldi bir tane şuan o hep geri planda gerisi gözüm görmesin sjsjsjjw
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Ön de gideni hem de.
0 oy
(1,129 puan) tarafından
2 tane var ikiside birbirinden gereksiz
0 oy
(4,922 puan) tarafından
8 kayinim var maşallah hepsi kendi hallerinde yenge kardeş gibiyiz saygı çerçevesi içinde konusuyoruz 
0 oy
(711 puan) tarafından
Valla benim kayınlarım benden çooook uzaktalar. Umarım ömür boyu da hep uzakta olurlar. Sık muhabbet == bıkkınlık 
(711 puan) tarafından
Bazen kocamı çekemiyorum birde kardeşini hiç çekemem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
24 cevap 701 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...