0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar eşimin yengesi ve abisi bana soadan yatak odamda namaz kilmislar ki çocuk odasında yada ara gölde kılıyorum hep o kadar canım sıkıldı ki hatta karşı binamdaki komşum balkonda görmüş yani perdeden yansımış kildıkları ben onlara gidiyorum mesela yatak odalarında seccade sarılı oluyor kizidmam rica ediyorum getiriyor bende çocuk odasında çocuklar olsa dahi müsaade isteyuip kılıp çıkıyorm aşırı derecede sinirim bozuldu ya hele kaynımjn görmesi sinirime dokundu orası benim mahrem odam illa şeytanın aklına gelir  benmi yanlış düşünüyorm şimdi bu hafta gelicekler yine idamı kitlemeyi düşünüyorm sizce ayıp olmaz dimi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki saçma odanda ıslerı nedır hadi kadın olsa neyse insan kocasını sokar mı yahu baskasının odasına 

Kendini bilmez kısıler gelip gıtmez evime çok şükür gelende sorar neresı müsait namaz ıcın der abdest alacağım da nerde alayım der insan gibi sorarlar
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Sen nerdeydin ki onlar kılarken
(116 puan) tarafından
Mutfakta bulaşıkları hallediyordum cnm haberim olmadı
(553 puan) tarafından
Ya bu daha beter işte düşüncesiz insanlar odanı kilitle mutlaka canım
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Ay çok düşüncesizlik ya nefret ederim.. bi kere annemin komşusu annem evde yokken geldi bizde bi komşuyla mutfakta oturuyoruz ben namaz kılıym dedi çat yatak odasına girdi bende gittim oturdum yanında namazı bitene kadar sonra 5-10 dk daha oturdu kalktı gitti hiç de sevmediğim biri ne biliym niyeti ne çok sinirlenmiştim ama elti kayın daha genç insanlar nasıl düşünemez
0 oy
tarafından

Benim kaynanamda baktım yatak odamızda bizim yatağa yatmıştı bigün ben napayım peki :D :Dagirlik çökmüş de biraz kestireyim demiş. Evim 1+1 di diğer odada erkekler vardı ama ne bileyim abes geldi bana o zaman bide ben namaz için odaya girdiğimde benim yatağımda yattığı yerden ayaklarını sallaya sallaya benle sohbet etti iyi mi :D 

(5,486 puan) tarafından
Ay kız iyi birşey dememişsin valla ben bakmasına bile kızıyorum bazen eşime diyorum eğer biri benden habersiz girerse
tarafından
Misafir diye bişey demedim kendisi akıl etmesi lazım ama akıl edememesine de kızamıyorum o anlayış olmayınca napsin kadın da aklına gelmiyor çünkü düşünce yok
(5,486 puan) tarafından
Valla kilitle kapıyı ben baktım misafir geliyo hemen kilitliyorum cumartesi günü misafir vardım görümcemler felan iftara geldiydi hemen kilitledim çocuklar girer dağıtır ilaçlar var dedim
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Tepkini koy canım yoksa her seferinde aynısı olacak ya hadi kadını anlarım da eşini sokmak nedir ya eşi girmek isterse o hayır dicek ne düşüncesiz insanlar var valla bizimde görümcemin kocamın kızı giriyordu bir demedim iki demedim en sonunda süpürge için girmiş bende bana deseydin ben alırdım odaya girmene gerek yok dedim ondan sonra bir daha adım atmadı görmedim bir kere de görümcem çocuklarla oyun oynarken girdi hemen akşam eşime de dedim bak bir daha olursa terslerim bana kalkipta sus felan deme diye 
0 oy
(677 puan) tarafından
Bir erkeğin girmesi başlı başına hata kadın da senin rızanı alıp kılabilir namazıni rızan yoksa o bile girip kılamaz bu şekilde yapmaları ayıp olmuş kapını kilitli tutacan canım ayıp falanda olmaz 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 427 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 641 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
24 cevap 449 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu