0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Kızlar kaç gündür kafam kazan gibi, eşim denilecek pislik yüzünden. Galerisinde fotoğraf yakaladım bir kadınla yanak yanağa beraber cekinmisler, onun haberi yoktu telefonuma kaydettim hepsini ve gözümün içine bakarak yalan konuştu Allah carpsin dedi kuarana el bastı, ben bu adama nasıl guveniyim şimdi Allah bir dese güvenmem artık ve telegram kullanıyormuş gizli gizli o kadınla ordan görüşüyormus bana görüşmüyorum dediği halde gözümle yakaladım tabi onuda inkar etti, şimdi o kadinin telefon numarasını aldım kendime yazdım bugün burda kuaförlük yapıyormuş burası küçük yer üstüne evliymis iki çocuğu varmış, kadına yazdım birsuru şeyler bana bu resimler fotomantaj yazmış. Buna kim inanır ya dedim? 3 muz yuzleselim dedi ben sizin Allah 1 dediginize inanmam dedim. Beni yalanlarıyla kandiricaklar. Benim maddi gelirimde yok biseyimde yok ben kimin yanına siginicam giidcemde okadar çaresizimki bitane çocuğum var boşanmayı çok istiyorum.

18 Cevaplar

+2 oy
(8,326 puan) tarafından
Şimdii direk kadının kocasının facaebook yada i stagram adresine ulaş karısınızın kocamla ililikşsş var de kocandanda kurtulur karıdan da kurtulursun adam ikisinide vurur vursun da böyle pislikler yaşamayı hakketmiyor 
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm o yüzden kocaya şikayet etmek de pek işe yarar bişey deil ama denenebilir
(8,326 puan) tarafından
Yani post sahibini üzmek istemem zaten yaşadığı durum kolay atlatılabilecek bir durum değil ama hala o evde neden duruyor anlamıyorum daha ne yapmasını bekliyor eşinin :(
(1,538 puan) tarafından
Hemen ayrılmak keşke öyle kolay olsa acaba maddi durumu nasıl kadının yada arkasında duranı var mı bunlar da önemli
(8,326 puan) tarafından
Bilemicem Allah yardımcısı olsun ama bir kadının arkasında duran birileri olmasına ihtiyacı olmamalı biz kadınız Herşeyin üstesinden gelebiliriz diye düşünüyorum
(1,538 puan) tarafından
Gelebiliriz gelmesine de işte hepimiz için durumlar öyle olmuyor kimisi zor durumda oluyor aile desteğine mecbur kalıyor
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Fotoshop olduğu belli olur anlarsın canım hele yakın plansa Allah yardımcın olsun görünen köy klavuz istemez. Ekran görüntüleri falan hepsi elinde kalsın olurda bosanirsan kocandan yüklü tazminat alabilirsin. Koçanı olur da affetsen bile sakla sakın silme ne olacağı belli olmaz
(2,223 puan) tarafından
Sen niye gidiyorsun evden kocanın gönder essek gibi nafaka tazminat verip baksın size. Kendine çok güveniyor ki iki kadını aynı anda idare ediyor.
0 oy
tarafından
İyide sen kadınla neden muhatap oluyorsun git dava aç go.tu tutuşsun kocasıda görsün oto.pu
(242 puan) tarafından
Cok sinirlendimm bu kadınla ilk konuşmam değil bu iki oldu ve sinirle neler yazdığımı bile hatırlamıyorum
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Milletin işi yok eşin ve kadını montaj mi yapsın bilmiyorum resmi görürsek belki anlayabiliriz ama yalan gibi geldi bana ailen arkanda durmuo mu :(, çok zor bir durum Rabbim yardımcın olsun inşallah.  Ev sizinse mahkeme de yarısını almaya hakkın olur çocukta var nafaka alırsın çocuğun küçükse kreşe yollar çalışırsın aklıma bı bunlar geldi:(
(242 puan) tarafından
Besbelli yalan canım ne montajı. Ev bizim değil kiradayiz yaşadığım yer küçük merkeze 1 buçuk saat, kreş yok iş imkanı yok kafayı yiycem bu adamla bir ömür geçirmek dahi istemiyorum
(1,014 puan) tarafından
O zaman onu kov sana bakmaya mecbur. O gitsin. İstemez haklısın midesi bulanır insanın
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Birileri niye sizinle bir başka erkeğin fotoğrafını yan yana koyup photoshop yapmıyor da eşinize ve o kadına yapıyor. Boş laf hepsi. Kadınla boşuna Muhatap olmuşsunuz. Suç eşinizde tamam kadın da suçlu ama senin kocan sana karşı suçlu. Hiçbir şeyi silme. 
(242 puan) tarafından
Bu eşimin ilk yaptığı hata değil baska bir kadınla yine yaptı daha önceden oda evliydi.
(5,980 puan) tarafından
Elinizde kanıt da var daha ne duruyorsunuz boşamak için. Belli ki akıllanacak bir tip değil bu adam. Kusurlu da zaten eşek yüküyle nafaka ödemek zorunda
(242 puan) tarafından
Ne yapicam nereye gidicem bilmiyorum ki
(5,980 puan) tarafından
Aile mahkemesine gidip boşanma dilekçesi dolduracaksınız. Maddi durumunuz yoksa baro size avukat atayacak. Dilekçeye de zinadan dolayı boşanıyorum diye yazacaksınız. Kanıtınız olduğu için adam ülkenin en iyi avukatını da tutsa nafile. Fotoğrafı da en fazla kriminal inceler orda photoshop olup olmadığı çıkar. Arama kayıtları çıkar.
(5,980 puan) tarafından
Avukat tutamazsanız bile danışmanlı alın. Size akıl versin. Sadece danışmanlık ücreti ödersiniz
0 oy
(13,090 puan) tarafından
-Aldattığını ispatlayacak delil de varmış 

-E ne yapayım ?

-Donuna kadar alsana donuna kadar alsana 
(242 puan) tarafından
Neyi var neyi alcam canım ev yok araba yok hiç birşeyi yok bana vericek verirse bir tazminat öder oda sanki kaç lira olucak ve benden daha iyi avukatlar tutarsa ben ne yapcam?
(13,090 puan) tarafından
Aldatmış adam evlilikte kusurlu nafaka verecek elbet çocuğunla kendine yeni bir hayat kurmak için onu ilk etapta evden göndermen gerekiyor kendinde bir ise girip çalışıp çocuğunla yaşayacaksın veya gözünün içine baka baka aldatan ve pişkin pişkin inkar edip s.alak yerine koyan biriyle mutluymuş gibi yapmaya devam edeceksin kadının kocası görse o da acaba montajmış canım değip o kadınla mutlu mesut devam eder miydi
(242 puan) tarafından
Evden göndersem rahat edebilcekmiyim.bu şahsiyet benim yakamı birakcakmi. Birkere daha uzaklaştırma aldirmistim anneme gitmiştim. Sabahına beklemiş annem çocuğu okula gönderirken hemen eve girmis anneme sus yapmış hemen benim odaya daldı ağladı yalandan hareketler yaptı.
0 oy
(119,338 puan) tarafından
shoplu foto anlasilir bacim kocasina soylemekle tehtit et dokulur kadin
(242 puan) tarafından
Fotomontaj fln değil cnmm herşey çok nett.. ettim kocan öğrencek benim yuvam bozulursa senin yzuuunden yazdım.. müşterisi varmış da yazamiyormus eşinin numarasini bulup ulasicam dedi ne yaparsan yap dedim.. sanki eşimin numarasını bilmiyor
0 oy
tarafından
Fotoğrafçıya göster fotoğrafi  sor bakalım onlar anlar canım fotomontaj mi değilmi onlar söyler herhalde ama ben inanmadım yani kimsenin işi gücü yok niye ikisinin fotoğrafini fotomontaj yapsın ,ateş olmayan yerden duman çıkmaz mis canım yani yakalandıkları için kivirmaya çalışıyorlar 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Sakin buluşma cnm onlarla tek başına senin başına bişey getirirler televizyonda neler duyuyoruz şimdi tartisirsiniz alevlenir ortam olan sana olur ikisi sana bişey yapar seni susturmak için hata şimdilik işini haledene kadar bişey deme kadına şimdi kadın senin onun eşine diyecegini düşünerek sana bişey yapabilir
(242 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum..
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bosanmayacaktiniz ne diye bu kadar.irdeliyorsunuz sonu belli degilmi.

Saf bile olsan inanmaz fotomontaj falan hikaye
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Montaj derler tabi seni kandırıyorlar ben olsam kadının kocasına söylerdim rezil olsun oda 

Birde sen neden evinden gideceksin uzaklaşma kararı aldır esin defolup gitsin 
0 oy
(10,948 puan) tarafından
Bak canım bu işi bir aileler iki o kadının kocası paklar.cagir aileni gelsinler otur anlat göster .kocanın da ailesi gelsin.o adamı da bulup bildirin ona da yazık günah boynuzlaniyor
0 oy
(868 puan) tarafından
Canım fotoshop falan değildir durduk yere gökten biri gelip montaj yapıp gitmediya bal gibide gerçek fotoğrafları kadının kocasına at git güzelce davani aç kurtul bu pislikten Allah yardım eder naparm diye düşünme 
0 oy
tarafından
Fotomontaj sırıtır, çok profesyonel insanlar yaparsa anca gerçeğe yakın olur, ben okuduğum bölüm üzere bu dersi mecbur gördüm ve inan fotomontaj çok zor ve ugrastirici kim neden, niçin sizin eşiniz ve o kadını bir araya hemde o poz için uğraşsın, bence kayırmaya çalışmış, yalan söylüyor 
0 oy
(684 puan) tarafından
Resmi görsek hemen anlarız Ama resmi atmadığına göre atmak istemiyorsun ki kesinlikle fotomontaj olduğunu düşünmüyorum fotomontaj olsa bile ne alaka eşinde ne diye kayıtlı numara eşinin o fotoğrafı nereden buldun kim fotomontaj yaptı bence o kadının eşi de bunu öğrenmeli Böyle insanların Allah bin türlü belalarını versin yuva yıkanın yuvası olmasın inşallah
0 oy
(6,364 puan) tarafından
O kadının kocasına muhakkak ulaş fotoğrafları muhakkak göster. Yok onunda kocası aldatyormus bunlar genismis falan deme. Erkek kafası öyle çalışmıyor  çünkü. Erkeklere göre erkek aldatır ama kadın gözünün ucuyla bile bir erkeğe bakamaz. Kocasına mutlaka fotoları at ve bunu gizli yap söyleme eşine ya da o kadına. 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 562 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...