0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (1,095 puan) tarafından
Ayy Instagram storylerde geziyorum. Tatile gidip dönen arkadaslarim üstelik 2 çocuklu ve daha fazlası. Üstelik gelip bı de buralarda geziyorlar. Bende ne enerji var ne para :D bı yolculuk yaptım 3 gün kendime gelemedim. Milletin enerjisine hayranım gerçekten :) inşallah bı tatilde bize nasip olur yaaa

13 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Para olsun enerji hallolur bı çarşıya çıkıp gelsek ay sonu zor geliyor valla
(1,095 puan) tarafından
Ay sorma kız yaaa. Valla karın tokluğuna yaşıyoruz
-Reklam-
0 oy
(5,971 puan) tarafından
Çoğu gösteriş. Kimse tatildeki yorucu anları paylaşmaz. 
tarafından
Kiz sen tamam sensin :) gezince daha çok yoruluyorum bu bayram oyle yaptık ben daha gitmem dedim
(5,971 puan) tarafından
Tamam ben haklıyım demiyorum, tamamen zevk meselesi bu. Ben de yoruluyorum ama gezerken yorulmak mutlu yorgunluk benim için. Kimi de yayla tatili sever mesela hiç bana göre değil o
(4,173 puan) tarafından
Aynn yirucu anlar oluyir. Suan tatildeyiz ayaklarimin alti zonkluyor yatsga yapistim 40 dkkdur vebek emziriodum uyuklamisim. Memem agzindan cikmis sukurki dalmis koydum oark besige bn yattim yerime bi vaktim ayaklandi kalkmis bakio bana park yatak icinde ayGa klkmis. Ystirdim salliom park besigi tek gozum acik tek gozum japali da buraya yaziorim:()))))))drniz havuz yoruyor ye ic yat acikbufe olunca hayva.n gibi de yiyorum  eritmk icin aksam sahil boyu turluyorum bi ccklarla esimle bi ccklari esine satip:)
(1,618 puan) tarafından
Valla 5 yıldızlı otelde de yorucu cocukla. Biz de bayramdan önce gittik ve kızım ne yemek yedi, ne suya girmek istedi. Onla mücadele et dur. Havuza gir çık duşa gir, günde kaç kere banyo yaptırdım kızıma bı de ikna etmeye çalışıyoruz çıksın diye. Kaydıraktan kayar geri yürümek istemez hanımefendi kucağımda taşırım falan. Gerçekten aşırı yorucuydu benim için. Güzel miydi güzeldi ama belki çocuk olmasa bu kadar yorucu olmazdı. Ben de ilk defa otel tatiline gittim ama eşim daha çok beğendi. O fazla dolaşmayı sevmiyor. Ben de antik kent falan severim ama çocukla zor gerçekten, ekstra yorucu her türlüsü.
(4,173 puan) tarafından
Aynn ben de ole iste ccklarsiz tabi daha iyi:)))  annemlerleyiz biz onlar ayri odada biz ayri odada 6 yas kizim annemlerle yatio onlar varken bizi istemez. Onu yemem bunu icmem derdini annem cekiyor onun:)) benim yanimda 1 yasindaki ccgum var ona da ben evde yaptim corba  2 cest tarhana yayla mayla sebze yemegi izmirkofte falan kaynar kavanoza koyup ters cevirip kapadim .konserve gibi tutuk. Tekli ocak getirdim buraya ufak. Ona isitip yediriyorum biz yemeden once o aradan cikmis oluyor onu yedir doyur derdi olmayinca kendim rahatca yeyip icebiliyorum.:) derdim uyku saati. Duzene alisik 5 dk gec uyusa huysuzlanio saat 10 da ve 4 bucukta uyur. Tam denize havuza girilecek zaman yani. Oglen sicagi 12 3 arasinda uyanik mubarek. Ozamanda denize havuza girmiyoruz  igle sicaginda. Haliyle biraz kosturmaca oluo  havuza gderilm uyku saatimiz kacmasin gelip dus alalim bi yandan yiyelim falan filan

Tek uyku uyusa gunde saat 1 ile 3 arasi uyur zaten o sira ogle sicagi diye odaya geliriz sorun olmaz. İki uyku isimizi bozuyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben parada da değilim yav ben bayramda 1 gün gezdim ateşli hastalık geçirdim bugün kendime geldim vallahi  ben anladım ama akrabalara gidince böyle oluyor 
(1,095 puan) tarafından
Kız bende Karadeniz'e gittim istanbula geldim geri güneş çarptı beni de şirkeyle yıkadım kendimi ayilamadim resmen.
(13,887 puan) tarafından
Ben ayrı şehire gitsem acaba ne olurum bilemiyorum daha iki misafirliğe gittim öyle oldum
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ayy valla benim de canım kalıyor instagram v.s. kullanmıyorum sadece watsapp ama maşallah kendi ailem de dahil herkes bi yerlerde geziyor.  Ben evde kös kös oturuyorum ya. Moralim bozuluyor ayy kıskanıyorummmmm:D

(1,095 puan) tarafından
Vallahi gezmek yorucu geliyor bana artık. Bı baş olsam neyse .. dönüşünde hiç dinlenemiyksun ya
(1,577 puan) tarafından
Benim.doguma 20 gün falan kaldı 2 gebeligim 37 haftaligiz. Hem çocuk hem hamile halinle zor olur yolda doğurursun diyo kocamda :))
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla sana üstüne para yagdircaz deseler gene çocuklarla öyle şehir değiştirecek bir enerjim yok gidenlere gittikleri için değil sırf bu yüzden hayranım biz mi beceriksiziz anlamadım:)
(1,095 puan) tarafından
Valla bende öyle düşünüyorum bende sıfır enerji :D
(4,430 puan) tarafından
Bende de aynı yalnız değilsin bacım:)
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Cnm hep kredi kartından yiyorlar veyâ kıştan birikim yapıolar bu ay bizde biraz açıldık o yüzden tatil iptal bizim ama kimse ben acım demesin inan AVM'ler dolup taşıyor yemek sırası beklıor insanlar deli gibi alışveriş yapıyorlar 
(1,095 puan) tarafından
Bencede kimse açım demesin çevremde dahi görüyorum jerseyin en lüksünü en iyi mekanlara gidenleri görüyorum. :)
(1,682 puan) tarafından
Valla öyle bacım hem para olsa nolur bizim ruhumuz fakir millet yemeği içmeyi seviyor bizim elimize azıcık para geçse hemen ne birikim yapsak diye düşünüyoruz insanlar öyle değil ama
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Çok bir param yok. Sene içinde yılda 10 gün tatil yapacak bütçeyi kısım kısım ayırıyorum. Senede 10 gün deşarj oluyorum. Otel tatili pahalı,apart ya da günlük ev bakıyorum. Amaç güzel zaman geçirmek gösterişe kaçmadan elimden geldiğince kaliteli vakit geçirmeye çalışıyorum. Ha şu var asgari ücretli olsam yapamazdım bak bunu. İki maaş ile planlama bu. Yoksa asgari ücret ancak mutfak neredeyse Allah yardım etsin
0 oy
(119,331 puan) tarafından
para insana extra enerji yukluyo ondandir ☺️
(1,412 puan) tarafından
Bak sevda ondan enerjik hep:))
(119,331 puan) tarafından
ahaahha tr de olsam enerji patlamasi yasarimda burda sökmuyo ☺️
(1,412 puan) tarafından
Olsun kiz birliktir sen 1 euro 1 eurodur:)))
0 oy
(8,298 puan) tarafından
Paran varsa enerjinde oluyor canım paran yoksa hayal kurmaya bile enerjisi kalmıyor insanın :) 
0 oy
(3,411 puan) tarafından
Bayram dügün derken camasir sepetim desene dolup tasmis ev desen kirklamam lazım cocuk desen kalabaliga alisti simdi ikimiz olunca canıma okuyor bugun tatile gitsem düsünemiyorum
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bizim tatil salondan mutfaga :D
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben aileme gidemedim kalsın denizi sahili 

Parası olan yaşiyor hayatı
0 oy
(448 puan) tarafından
Kıştan rezervasyon yaptırdık biz cok uyguna geldi. Biraz da birikim yaptık. Her sey dahil otele gideceğim için tek yapacağım sey kızımla ilgilenmek olacak o yüzden gözümde cok büyümüyor. Bi de ablamlarla yazlığa gideceğiz orda da her seyi ablamlar yapar zaten bana iş kalmaz o konuda şanslıyım biraz :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 327 göst.
0 oy
7 cevap 266 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,071 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu