0 oy
31 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
8 aylık olucak 4 gün sonra 7 aydan beri kahvaltı ya başladık ama yumurta verdiğimde yemiyor labne yiyor ama tatlı lor aldım onu da sevmedi ve yoğurt yedirirken de hep tiksiniyor gibi hareket yapıyor... Havalar da sıcak ya yumurtayı ondan mı istemiyor bilmiyorum banada kokuyor gibi geliyor 

1 cevap

0 oy
(7,705 puan) tarafından
Canım labneyle karıştır yedir yumurtayı neyi seviyosa onunla karıştır benim oğlumda çok seciciydi ama şansıma çok şükür yoğurdu çok seviyo bende ne yemediyse yoğurdun içine karıştıra karıştıra alistirdim her geçen güz az yaz yogurdunu azalttım sevmediği şeyi cogalttim o şekilde herşeyi sevdirdim benim oğlum şuan herşeyi yiyo bizde mesela şuan yumurta allerjisi yüzünden uzun süre yiyemedi 2 aydı faan yiyo çok şükür e büyüdü artık tadı değişik geliyo yemek istemiyo yoğurtla karıştırıp yediriyorum önce bi kase yogurda yarım sarisini koydum 3 gün sonra tam bi yumurta sarışına cikardim sonra beyazinin yarısını koydum şuan 2 tam yumurtayı bi kase yogurta karistiri yediriyorum tiksinmiyo şimdi artık yoğurt miktarını azaltmaya baslicam öyle öyle damagi yumurtaya alışacak 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 100 göst.
4 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde bglm_ftma (5,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,828 cevap

35,160 kullanıcı

...