0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimle ikimizinde ikinci evliliği eşimin eski eşi hastalıktan vefat etmiş kaynanam ve gorumcelerim kadına çok çektirmiş ki kendi doğurduğu çocuğa bile annelik yaptırmamışlar kaynanam aynı kendi gibi çocuk yetiştirmiş. Eşim benim evlendikten bir süre sonra kaynanamın gerçek yüzü ortaya çıktı kiskanmalar eşimi dolduruşa getirmeler vs vs Allah'tan eşim kanmadi çünkü gözü görüyordu kaynanamla evi ayırdık şimdi konusmuyoruz hiç biriyle konusmadigimiz halde lafları sözleri hiç bitmiyor devamlı beni kötülemeye çalışmak vs en son birine beni kötülerken karşı tarafta ölen geline yaptıklarını buna yapamadın o yüzden boylesinix şimdi demiş. Ve duyduğuma göre hemen hemen herkes böyle diyormis ötekini ezdiler bu kendini ezdirmiyor o yüzden böyle yapıyorlar diye. Sorum şu ben bunlarla nasıl baş edebilirim aslında baş etmekre istemiyorum hayatımda yoklar benim için birşey ifade etmiyorlar ama laf söz beni çok sıkmaya başladı.

3 Cevaplar

0 oy
(13,397 puan) tarafından
Bence hiç muhatap olma eşine bedeli ağır olmuş ama görmüş sonunda gerçek yüzlerini sadece eşin değil cümle alem biliyor ne mal olduklarını e daha ne ** ürür kervan yürür de sen kendi yoluna bak 
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yolunu ayirmissin zaten daha ne yapacaksın kocanda herseyin farkında 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
eşin zaten arkanda o yüzden  gerisini bosvermelisin. huzurunuz için. aynı evin içinde değilsiniz artık 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
16 cevap 1,664 göst.
19 Kasım 2018 Aile kategorisinde Dilara eslem (208 puan) tarafından soruldu

381,742 soru

11,428,405 cevap

34,988 kullanıcı

...