0 oy
90 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
1 yaşına girecek şaştım kaldım hergun ne yiyecek diye 

7 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bir yaşından sonra tuzuna ve baharat oranına dikkat ederek kendi yediklerimizden yedirmeye başladım doktor önerisi ile 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Hahahha sen bi de iki yaşında gör :D benim oğlum 1 yasinda tüm sulu yemekleri falan yerdi balik bile yerdi şimdi 2 yasinda pilavın bile sehriyelerini ayikliyor bu sadece başlangıç :devil: nihahahah benim başıma gelen hepinizin başına gelecek nihahahahha:devil::D

(7,709 puan) tarafından
Pis şeytaaaan sen yılaaaan. Nasıl korkutuyorsun kız insanları :D
(2,393 puan) tarafından
Askim önce dolabi açman için ağlıyorlar sonra açıyorsun sana bu diyo atıyorum örnek meyve suyu olsun sen pipeti açıp takıyorsun ve cenaze marşı okunuyor arka fondan ben acacakktiiiiimmm diyip kendini yerlerde panda gibi yuvarlamaya başlayınca sen dolabi tekrar kontrol ediyorsun ve bakıyorsun ki o son meyve suyuymus göz göze geliyorsunuz ve o hissediyorrr senin gözündeki korkudan son meyve suyu oldugunu bu kez bütün komşular, mahalledekiler duyacağı kadar hönkürerek ağlıyor markete gidiyorsun sürünerek ve yeni meyve suyu alıyorsun pipetini açım mi diyorsun bu kez ve sana aç anne diyor takım mı diyorsun tak diyor takıyorsun ve tekrar kıyametler kopuyor amaaağğ ben terrrrrssss taaakaaaacakkktimmmmm hööığğğ

~ mutlu son :):D
(163 puan) tarafından
Ya bizim zamanimizda 2 yaş sendromu yok muyfu ki ? Hiç annem bahsetmiyor böle şeylerden.  Simdikilerin akıl fazla geliyor . Hakkımızdan geliyorlar .
(7,709 puan) tarafından
Benim kız da 31 aylık. Canımı çıkarıyor akşama kadar ama korkutmak istememiştim
(2,393 puan) tarafından
Ben sendrom falan çok öyle şeylerin doğruluğuna inanmıyorum çocuğun artık kendi fikirleri var ve bu yeni yüklendi 20 aylıktan beri böyle kendi fikirleri uygulansın istiyor :D yazık ya kıyamam böyle düşününce de duygusallasiyorum önceden fikri bile yoktu çiçeğimin:)))
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Özel birsey yapmiyorum artık bizim yedikerimizden yiyor oglen cesit olsun diye meyveli yulaf yediriyorum 
0 oy
tarafından
Ben zaten aşırı yağlı biberli tuzlu salçalı yemek yapmıyorum ilkindede hiç püre veya mama tarzı özel şeyler pisirmedim şimdi benimkide tam 1 sabahları uyanınca emiyor pek bişey yemiyor ama bazen omlet pankek penirli krep patates yumurta yiyor öğlen ve akşam makarna et suyuna çorba pilav mesela içine havuç da rebdekerim patates sarımsak hiç eksik olmuyor etmem Özbek pilavı gibi çok sever eti kavururum düdüklüde buğday pişirim suyuna pilav gibi benimki et ve tavuğu çok sever ara ara zeytinyağlı brokoli avakoda taze fasulye kabak ben firinlayip kekik tuz az zeytinyağıyla yemek gibi yapıp beraber yiyoruz 
0 oy
tarafından
İki yaşına giricek herşeyi yiyor maşallah ne bulursa büyük beş yaşında hicbisey yemiyor zorla yediriyorum
0 oy
(12,589 puan) tarafından
ne yiyorsak yiyor 13 aylık
0 oy
tarafından
Doktor 11. Ay kontrolünde artık ne yiyorsan ondan verebilirsin. Tek şart az yağlı ve tuzsuz olacak dedi. Öyle yapıyorum. Yeni 1 yaşına girdi biz ne yiyorsak o da onu yiyor. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 202 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
7 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...