0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (3,767 puan) tarafından
Evminiz hep toplu ve temizmi duruyor arkadaşlar cokmu zmn harciyosunuz temizliğe bugün bütün ew toplama çamaşır yıka asmakla uğraştım evi yarın supurucem silecem  eğer gece çocuk uyutursa yarın geç kalmazsamm ..

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Temiz olur evim ama dağınıklığa engel olamıyorum. Eşim ve kızım oyun oynarken filan kendinden geçiyorlar. Salon ortasında oynadıkları için her yer havuz için olan toplarla doluyor. Koltuk altlarım filan yerden yüksek evin içinde sopayla top topluyorum koltuk altlarından. 
(3,767 puan) tarafından
Aynn  dağınıklığı çözüm yok bugün bütün elbise katladim dolap duzgun ama yarın yine dağılır
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yani temizlerim ama asla toplu duramiyor cocuklar talan ediyor yatana kadar ev topluyorum desem yeri var
(3,767 puan) tarafından
Benimde öyle bı tane ama düzenim yokk hiccc yapan nasıl yapıyor anlamiyorimm
(4,430 puan) tarafından
Yapan şöyle yapıyor gördüğüm etraftan bütün oyuncakları onu bunu saklıyor
(3,767 puan) tarafından
Oyuncak yok bnmde cocuk engeli sadece gece uykusuz kalırsam oluyor .
(4,430 puan) tarafından
Canım benim oluyor bea napcan bizim mahallede ki hatunlarin bı taktiği daha var evi toplayıp sabah sekizde cikiyolar sokağa akşam gece 1 2 sadece yemek yemeğe giriyolar yani bana kalırsa anca öyle kalır çocuk olan evde illaki dağınıklık oluyor toplasanda ama geçecek elbet
0 oy
(5,960 puan) tarafından
Her gün yapamam. Şimdi kapı pencere açık diye daha süpürüyorum. Robot süpürge kalp ben. Genelde çamaşır işi haftasonu. Bazen her gün düzenledim ama bazen de oturduğum koltuğun yastığını düzleyesim gelmez
(3,767 puan) tarafından
Ben köyden geldim çamaşırlar oyuzden birikti yok da haftada bir olur çamaşır temizlik ve düzenli nasıl oluyolar onu merak ediyorum
(5,960 puan) tarafından
Öyle bir yerden geliyorsanız normal o iş bitmiyor, bitecek gibi de gelmiyor :))
(3,767 puan) tarafından
Aynen ev düzen Zaman aliyolar
0 oy
(8,925 puan) tarafından

Hep derdi topludur çünkü az esyam var ben eşyalara değil esyalar bana hizmet edecek cok esya hem goz yoruyor hemde temizligi zor çamaşırları makine yikayip kurutuyor ben sadece katlayıp yerine koyuyorum haftada 1 evi komple kaldiririm diğer 6 gün robotlar saolsun ben keyif yapar bebeğime bakarim o silip süpürür cam siler :)))))

(48,671 puan) tarafından
o nasil oluyor kiz linki falan varsa atar misin
(8,925 puan) tarafından
(48,671 puan) tarafından
teşekkür ettim canim ilk kez gördüm bana lazimda fiyatı da iyiymis ayda yilda bir silmeye devamke ☺️☺️☺️
(8,925 puan) tarafından
Yükseklik korkum var önceden eşim silerdi Bi gün yeter artık bıktım cam silmekten deyince 5 dakika içinde internetten sipariş verdim artık yaz kış istediğim zaman siliyor :))))) Allah razı olsun robotları icat edenden Bi çok kadının hayir duasını almıştır :)))))
(48,671 puan) tarafından
aminn☺️
0 oy
(48,671 puan) tarafından
oyuncak harici dağınıklık olmuyo camasir yika ser topla katla o cok oyaliyo hergun temizlik yapmiyorum
(3,767 puan) tarafından
Benim oyuncak yok fazla ama ev hep bı kaos içinde yarın bı daha devam edecem evi toplamaya daha dün geldim koydenn
(48,671 puan) tarafından
bir yerden gelince bir hafta surukleniyo is
eger hemen yaparsan ertelemezsen is birikmiyo
(3,767 puan) tarafından
Aynn iki gün kendimi yormadan yaparım inşallah
0 oy
(4,475 puan) tarafından

o dağıtıyor ben topluyorum o dağıtıyor ben topluyorum 30 aylık oldu hala salamadım :)

(3,767 puan) tarafından
Çocuk her zmn dagitmiyor şimdi ona bana bulamam  genel bı düzenim yok ondan kaynakli aynı işi yapmak zorunda kaliyorumm
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Valla ben önceden çok takintiliydim hem temizhem düzenli tutuyodum artık komşularım eşim ailem rahatsız olmaya başlamıştı şuan da temiz tutmaya çalışıyorum 15 aylık olmak üzere oğlum var ve çok hareketli onunla temizlik yapıyorum süpürgeyi paspasi çok seviyo elinde camsilld dolaniyo peşimde günlük temizliğini yapıyorum dediğin gibi çamaşır işim varsa o gün supurmuyorum çünkü günlük çocukla oyun oynama zamanım var kitap falan okuyorum oyun oynuyoruz onun süresinden kalan zamanlarda yapabiliyorum ancak amaa düzen konusunda artık hiç takilmiyorum dün söylemesi ayıp temizlik yaptım eşim çocuğa baktı işim bitti çocuk odasına gitti çocuk oyuncak sepetini çekti eşim oğlum annen akşama kadar uğraştı dağıtma dedi hayır dedim o daha çocuk tabiki dağıtacak istediği gibi oynadın bırak dedim benim görevim evi temiz tutmak onun oynadığı yer temiz olsun yeter dağınıklığı takilmioyrum artık canı sağolsun oğlumun 
(3,767 puan) tarafından
Bende kısıtlamam rahat evin icinde takintimda yok temizlikle alakali  i kendimi bu sene ev işi konusinda salmış hissediyorummm
(7,005 puan) tarafından
Bende öyle hissediyorUm ama yapcak biseyim yok oğlum var artık bi kaç sene de dağınık olayaim sonra geri toparladım
0 oy
(470 puan) tarafından
Temizlik yaptıktan sonra düşük tehlikem oldu o yüzden bosverdim eskisi kadar uğraşmıyorum evle yine dinlene dinlene iş yapmaya çalışıyorum ama korkuyorum yeniden kanamam olck diye o yüzden umrumda değil evim suan normalde çok titizim topluyumdur tabi daha ilk gebeliğim çocuk olunca da o kadar olamam herhalde 
(3,767 puan) tarafından
Aman dikkat et iş her zmn yapılır sağlık daha önemli Allah  şifa versin
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bunlar icin yaratilmadik hastalanmayacak kadar temiz olmak kafi ölçü benim için 
(3,767 puan) tarafından
Aynn hergun yapınca insan sıkıliyor ev işini
0 oy
(2,726 puan) tarafından

Çocuklu ev diye bir söz çıkarmışlar ben çok sevdim çok hoş . Sende onun arkasına sığın yaslan koltuğa kulak ver dışarıdan gelen doğa seslerine ohh mis :) fazla da temizlik konusunu kurcalama iş açma başımıza 

(3,767 puan) tarafından
Öyle zaten bı yerden başlayım dedimmi cikamiyorum işin içinden
(2,726 puan) tarafından
Hiç sorma ya bitmiyor temizlik
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yooo benimki hep dağınık kızı dagitmasa babası mutlaka evimin içine eder yetişemiyorum arkalarından bıraktım bende napim hiç temiz düzenli durmuyo zavallı evim 
(3,767 puan) tarafından
Evin içinde olunca dagiliyorr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 292 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,084 puan) tarafından soruldu