0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (8,204 puan) tarafından
Eşim çadır alıp kamp yapalım diyo kücük çocukla kamp olur mu

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küçük bebekle bırak kampı başkasının evinde yatılı bile kalmam
-Reklam-
0 oy
(3,441 puan) tarafından
Kucuk ne kadar kucuk mesela? 6 aydan kucukse gitmezdim ama buyukse giderim.
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Ben geçen sene gitmiştim ama çadırımız büyük içinde rahat oturulup kalkılıyor oğlumun park beşikteki yatağını aldım yanıma hiç bir sorun yaşamadım
0 oy
(245 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylıkken karavsnla kampa gittik. Şimdi 1 yaşında, ağustosda çadır kampına gideceğiz. Bebekten önce 2 kez kampa gittik ve çoook hoşumumuza gitti. Bebek olduğu için çadırı büyüttük şimdi. Eşim, kızım, ben, kedimiz gideceğiz. Hiç endişelenme. Bence çoook hoşuna gidecek emin ol. Şimdiden iyi tatiller, iyi eğlenceler canım
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Fethiyede 4 gün kaldık çadırda çocuk ne kadar küçük bilmiyorum ama kızım 22 aylık sıkıntı olmadı yarın çıkış yapacağız 5 günde otelde kalıp döneceğiz sıkıntı olmadı. Çadır için şey söyleyebilirim size güneş korumalı altın ve yatak kesin alın. Sonra çadıra dikkat edin biraz büyük olsun, dekatlondan bakabilirsiniz biz ordan aldık.
0 oy
(7,138 puan) tarafından
Eşimde istiyor ama bebeğimin uyku sorunu var belki bu yaz sonu yaparız 1 gün 
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Ben giderdim kalirim da çünkü bebekler değişik ortamları seviyorlar 
0 oy
tarafından
Giderim gittim de kızım 3 aylıkken gitmiştim şimdi 13 aylık olacak yine gidicem önce otelde kalicax sonra da biraz gezicez çadırda sorun yasamadim ama böcek korkun varsa biraz kükürt al çadırın etrafına dök yılan gelmez yinede yaz ayları akrep olabiliyor kumsalda o yüzden bebeğini yatırırken her defasinda kaldır silkele bitkisel sinek losynlarida var bebek için bizimki gece de beşik aramadigi için rahattim
tarafından
Benimki dışarıyı da seviyor küçüklüğünden beri geziyoruz belki ondandır sadece uykusu gelince yatmak ister ondadaacik  havayı çok sverr
0 oy
tarafından
Ben kamp insanı değilim hani böcek vs den rahatsız olurum güneşten sıcaktan ama yani eğer doğayı seviyorsanız gidilir neden gidilmesin 
0 oy
tarafından
Ben olsam giderim kizim çok sever dışarı uykusunu eşimle hayalimiz var ama bakalım arabamız olursa bizde böyle birsey düşünüyoruz 
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Ben bir buçuk yaşında iken gittim çokta güzel oldu ama yemek işini eşim halletti biz kamp alanına gittik valla temiz hava çocuk enerjisini atıyor güzel uyuyor 
0 oy
(969 puan) tarafından
Çok küçük değil ki 1 buçuk yaş oyalanir bence gidilir
0 oy
(521 puan) tarafından
Giderdim ben nolucak sanki
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ben gittim 1 bucuk yasindaydi. Cadir degil ama karavanimiz vardi o yuzden rahattik. Cadirda zor olabilir.
0 oy
(16,080 puan) tarafından
Ben gitmezdim evde bile uyumuyor yerini yadırgar
0 oy
(10,655 puan) tarafından
Valla 2 çocuğum var eşim de isterse giderim çok isterim yapmak 
0 oy
(684 puan) tarafından
Annemlere diki çocukla oturmaya gitmiyorum vallaha birde kamp yapmaya gidicem. Çocuğun usluysa belki iyi geçer ama hava değişimi ortam değişikliği çocuğun düzenini bozar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 122 göst.
3 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
18 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,329 soru

11,855,504 cevap

35,949 kullanıcı

...