0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından

Ben cocujlugumdan beri kamp cadir olayini cok seviyorum babamlafa kucukken gitmistik bir kere amasraya bu yaz yine oyle bisey istiyorum esimlede hic tatil yapamadik hem insanlardan ayri olmak icin hem acik hava hemde ucuz olur diye cadirimiz felan yok arabamizfa yok planim soyle otobusler amasraya gitmek otobus terminali in cok yakınında kamp alani var cadirlar hazir parayla kalıyorsun aramadim kamp yerini ama oyledir tahminimce bebegimde 15 aylik bayramdan sonra gitmeyi dusunuyoruz giden varmi kolay olurmu tavsiyeniz varmi kizim sorunlu bi bebek degil bize uyum saglar aglamasi felan yok ay hem istiyorum hemde korkuyorum yeme icme nasil olacak virüs vakti ama cok skldm kesinlikle gidicem post acarim buraya sonunda tatildeyim fotolu diye :D

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yaptık çok güzel bizim arabaa ve çadır var termos aldık içine yiyecek koyduk buzla beraber iki gün kaldık kaldığımız yerin dus yeri vardı yemek yiyecek restoran da vardı ama biz kendimiz pişirip yedik çok güzel oluyor bebeğe hamak kurarsin bebek açık havada daha güzel uyuyor
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bekarken yapmıştık harikaydi ya mersin salimiydi solumiydi bi ilçesinde:D deniz dibinde orman harika havası oluo kampin
(1,501 puan) tarafından
Bekarken olur da bebek işi kafa karıştırıcı bence
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bi arkadaşım gitti 1. 5 2 yaş bebekle hiç rahat olamadım demişti 
0 oy
tarafından
Açık havada yatma fobim var biz böyle küçükken uzak yere piknik düzenlenir bir gün önceden gider orada kalırdık asla rahat edemem sanki gece biri gelip öldürür hırsız vs  gibi korkularım var. Birde hazır yemeği severim evde de kendim yapıyorum amaç tatil yapmak imkânlarn kısıtlı olmasıni sevemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
3 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 419 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
19 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ümranşen (1,766 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,517 cevap

35,954 kullanıcı

...