0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Yine bir tatil postu yine bir ben. Son kararim olarak alanya incekum.plajina yakin bir kamp yeri buldum yorumlari cok iyi fiyatida uygun kisi basi 70 mutfak dus tuvalet ortak normalde ortak istemem tabiki ama yorumlari cok guzel gooogleda 5 yildiz yorum ortalamasi herkes temizliginden bahsetmis fotolar var ışıl ışıl bide acik hava istiyorum evde dura dura sıkıldım otel vs hem pahali hemde bunaltici geliyor acik havada virus bulasmasida az oldugu icin kamp istiyorum zor olurmu sizce kizim 15 aylik huysuz bir bebek değil

5 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Az önce bende post açıcaktım ya bizde alanyaya gidiyoruz otele ve oğlum 2 yaşında bezle mi girdirsem yoksa alıştırma kilotları varmış onla mı bilmiyorum bebekli ilk tatilimiz 
(571 puan) tarafından
Bende mayo bez almayi dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bulduğunuz yerin adi ne kamp yerinin Bn alanyada yaşıyorum da 
(571 puan) tarafından
Camp alen adi
tarafından
Mutlu tatil köyü var orayada bakabilirsiniz isterseniz, dün oradaydım  çok güzel bir yer
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kamp alanının ismi ne acaba

Geçen yıl bizde kamp tatili yaptık ama biz her gece bir yerde kaldık 

Zor olup olmaması birazda size bağlı eğer siz herşeyi sorun eden ota böceğe bahane bulan biriyseniz zor olur

Ama yok ben takmam hemen ortama adapte olurum yemeyi içmeyi çok aramam hem pratik şeyler yapar yeriz bebek ile denizin kumun tadını çıkarırız derseniz zor olmaz

Aracınız varsa ketil tencere tava hazır tabak kaşık v.s.şeyler alın yanınıza

Heryer bim 101 migros dolu geçerken aldık kamp alanında hemen yaptık yedik 
(571 puan) tarafından
Biz kamp alaninda.kalicaz orda var mutfak aletleri tencere tava ben plastik çatal kasik goturcem
(1,850 puan) tarafından
Bizde kamp alanına kaldık oradakiler pek yeterli değil bence
Hem kaç aile var herkes kullanıyor ben evden götürdüm kendim kullanıp yıkayıp kaldırdım eşyamı
0 oy
tarafından
Ben kamp olayını sevmiyorum maalesef. Hele ki bebekle çok zor. Sinek bocek olayı çok oluyor orda.
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence zor olmaz biz kampçı bir aileyiz, tabi daha bebeğim 4 aylık gitme fırsatımız olmadı ama seneye inşallah bizde gideceğiz çocuklar öyle ortamları daha çok seviyorlar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
22 Haziran 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Oksuz06_ (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
3 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 418 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,202 puan) tarafından soruldu

396,291 soru

11,854,534 cevap

35,948 kullanıcı

...