0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar hamileyim 8 aylik doğurmaya çok az kaldı ilçede oturduğum için ve burada şartlar iyi olmadığı için ailemin yanına geldim eşim ailesinin yanında gece çalışıyor genelde sabahları sürekli ailesinin işini gücünü tutuyor bende uyuyor zannediyorum bazen işim var sonra yazarım deyip sadece 2 tane mesaj atıyor konuşmak için geceyi  bekliyorum bu seferde çok uykum var zaten uyuyamadım deyip kısa kesip kapatıyor gerçekten ilgisizlikten bıktım ben sana karışmıyorsam sende bana karışma diyor sürekli ailesine harcama yapıyor ben kendime bisey alınca nerden aldın niye sormadın diye hesap soruyor bu kaçıncı ikaz edişim ailesinin yanında sürekli hakaret ediyor küfür ediyor sonra sen çeneni kes ben susarım diyor Bilmiyorum ne yapacağımı sürekli şans vermekten yoruldum aslında sürekli ailesi sen bizim hakkımızda şunu demişsin bunu demişsin diye laf vuruyor demedim diyorum tavır alıyorlar hamileyken yaşamadığım şey kalmadı.

2 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Umursamıycaksın o seni aramıyosa sende aramıycaksın yazmıyosa sende yazmıycaksın seni düşünmeyeni düşünürsen kendine yazık edersin 
(25 puan) tarafından
Aslında benimde umurumda değil ama insan bazen hamileyken işte ilgi bekliyor ama yok ben yapmak zorundayım diyor bende madem hep sen yapacaktın o zaman evlenmeseydin diyorum napiyim yani diyor
(392 puan) tarafından
Canım sen alıştırmışsın böyle o yüzden sana böyle davranıyo sı.an tatlı olur hep bu böyle değişmez hiçbir zaman
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Biliyormsn insanın kendine ettiğini kimse kimseye etmezmiş sana bu kadarını diyim....
(25 puan) tarafından
Öyle Vala haklısın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 371 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Melikmusab (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy