0 oy
643 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (49 puan) tarafından
Oglum dogunca bebek kunyelerinden almak istiyorum esim ve kayinvalidem gereksiz oglana kunye mi takilir iler de para etmez o bisa harcamayin para qibi seyler soyluyor ben esimi ikna ederim ama kayinvalidem bole soyledikce adam da ikna olmaz erkek bebege kunye sacmami hem ben anisi olsun saklasin da istiyorum buyunce illa yatirim amacli olmak zorunda deilki uyqunundan ayari dusuqunden de olsa olur fiyatlarini blmiyorum ama cok istiyorum 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Dinimizde erkek kaç yaşında olursa olsun altın haram dır gümüş daha mantıklı erkek bebekler için 
(135 puan) tarafından
Misafir nekadar ahlaksiz bir insansin ya kiz duzguncene uyarmis sanane sen ne maydanoz oluyorsun. Ister uyar ister uymaz o haci hocalara laf atio durun siz. Sizi cehennemin dibinde gorurz artik bu dunyanin obur tarafida var. Evet erkeklere altin takmak haram!  Muslumansan  yazik sana dinini  hilmiyrosun! Degilsen zaten daha beter Allahini biomiyorsun. Muslumanim demek sadece kimlikte olmaz Islami yasayandir musluman! Istedigini yasayip sonra ben muslumanim elhamdulillah demekle is bitmiyor cahilsin iste bilmiyorsun yazik
(7 puan) tarafından
Tek kelimeyle alkışlıyorum huzurum
(135 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim oylelerine boyle gerek hocalara yobaz diyolar asil yobaz geri kafali boyle insanlar
(12,840 puan) tarafından
Alyans da altın eşleriniz alyans kullanmıyor mu
(135 puan) tarafından
Yok canim alyans takmiyo esim takmak farz degil ya her erkek takcak diye birsey yok takilirsa gumus takiyolar ama eskm hoslanmadigi icn takmiyo yoksa cvremddkiler gumus takiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gereksiz değil sen de annesin sonuçta çocuğuna bir şeyler istemen gayet normal eşini ikna et sen kayınvalideni de hiç dinleme ben de oğluma yaptiricam allahın izniyle neden gereksiz olsun hatıra

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Ne kadar sacma bi dusunce teyzemin esi ogluna abisinin ismini bıraktı  abisideustune isminin yazili oldugu kunye hediye etti arada kıyafet alirlar falan fistan hem bence cok tatli duruyolar sen istiyosan ve durumunuz musaitse al bence

0 oy
(336 puan) tarafından

İstiyorsan al tak canım içinde kalmasın sen de altın almada gümüş al Benim kızıma gümüş hediye geldi takiyoruz çocuk zaten bilmiyor altın mi gümüş mu kızım duvara sürüyor ısırıyor ay altın di o vayh şöyle oldu vayh böyle oldu derdi de yok içimde de kalmadı büyüyünce cerceveletip bir kaç hatirasiyla birlikte 18 yaşında hediye edecem :)

0 oy
(432 puan) tarafından

Canım bende yaptırmıştım altı ay falan kullandım ama şuan hatıra olarak duruyo.bitane daha oğlum olucak onada yaptırıcam kısmetse yani yaptır kalıcı bi hatıra

0 oy
(816 puan) tarafından

gereksiz olurmu  uasina kadar takiyorsun sonra sakliyorsun bnim oglumun var suan iki yasinda bir yasinda kendi cikartiyordu o yuzden takmadim sakliyorum ilerde bak bu senin kunyendi der bileginin feln ne kadar kucuk oldugunu gorur . kismet olursa bunada yaptircam. ilk cocuga kayinvalide yaotiryi kunyeyi bizde ole adet. sizdede oyleyse kayinvaliden yaptrmamak icin diyordur bna masraf olmas8n diye. 

0 oy
(12,773 puan) tarafından

bence oglun yerine sen kolye yaptir  kendine  cnm onu biri alabilir kolundan  düşebilir ben oyle dusunuyorum sen eşiniz kendi ve oglunuzun ismi yazilan kolye yaptırın bencd

0 oy
(280 puan) tarafından

500 liraydı erkegede olur bnm tanidigim erkek cocuklardada var

0 oy
(645 puan) tarafından

Çok istiyorsan al canım içinde kalmasın ilede hatıra kalır 

0 oy
tarafından

Yoo gereksiz Bi şey değil çokta hoş duruyor bebeklerin kolunda altın bu ara yükseldi yoksaki çok pahalı Bi şey değil o künyeler 200 e falan aşa yukarı alınırdı ama şuan durum nedir bilemem malum dolar falan 

0 oy
tarafından

cok yakışıyor erkek cocuklsrina al sen al icinde kalmasin

0 oy
(164 puan) tarafından

Kunyenin kızı erkeği yok yeni doğan bebeğe takılır bizde torunu olan takar hediye olarak kayinvalidemgil çok cimri kesinlikle takmaz çeyrek bile almaz ama annemler eminim takacaklar hatta kunyede bebeğin ismi yazar 

0 oy
tarafından

Ona neymiş yaa. Off bu milletin hadsizliği ne olacak. Ztn künye alınırsa satılmaz saklanır cnm öyle söyle kaynanana.   

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 229 göst.
0 oy
17 cevap 788 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 608 göst.
0 oy
7 cevap 262 göst.
19 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

374,612 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...