0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çocukluğunuzda unutamadığınız, hayatınızda yer edinmiş o anı nedir? :)

• Ne zaman sofra kurulsa bir elimi yem yapıp her defasında öteki elimle sofrayı dağıtırdım. Çok da gülerlerdi ama kötü bir durum sonuçta :)))) 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Annemin beni okula götürüp getirmesini ve bitanecim kız kardeşimle el ele tutuşup okula gitmemiz. Ayağım kırıldığında 10 tl için rehin kalmıştım babamın nasıl çırpınıp bulup getirdiğini hiç unutmuyorum  unutamıyorum 

tarafından
Evet erdem hastanesi  özel bir hastaneydi  bacağıma beton parçası  düşmüştü  çok iyi hatırlıyorum bildiğin kaya parçası bayılmışım  uyandığımda kucaktan kucağa gidiyordum  o panikle özel hastaneye getirmişler babam hala anlatır bitanecigim
tarafından
Yazıklar olsun bu özel hastane sistemine o zamanın parası bir 10 tl yi mi acımışlar tonlarca para kaldırırken 1 günde. Onun günahından napıcaklar acaba....
tarafından
10 tl O zamanlar ben 7 8 yaşında felan da duan 28 yaşındayım 20 sene olmuş. Hâlâ da ayakta biliyor musun o hastane hatta daha çok büyümüş
tarafından
Ne sandın ki böyle böyle zengin oluyor millet kuruş bırakmayarak.. Haa unutmasınlar ama bol paralarıyla bu dünyalarını kurtardılar cennet yaptılar ama bakalım ölüm gelip çattığında napıcaklaar öteki alemde
tarafından
Onların  hesabı tek tek ilmek ilmek sorulacaktır
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tatile gitmistik ailecek kucuktum tabi 14 falan kaldığımız yerdeki temizlik görevlisi biraz kafadan normal değildi ve tacizde bulundu bana bir kere sözlü olarak tam fiziksellesiyorduki ben kaçtım ve hemen anneme anlattım annede babaya dedi babada adamın ağzının yerini değiştirdi)

tarafından
Yaaaa şrefsiz herif yazıklar olsun
tarafından
Evet çok öyle insanlar böyle şeyler hiç unutulmuyor bide daha beterini yaşayanlar var allah uzak etsin. O yüzden anne en yakın sırdaş olmalı.
tarafından
Aynen çocuğunla ne kadar arkadaş olursan o kadar güvende olur dünya değişti artık iğrenç oldu sokakta çocuk oyun oynatılmaz tek başına
tarafından
Aynen öyle nerde o eski mahalleler  nerde o eski güzel yürekli insanlar...
tarafından
Dünyanın sonu yaklaşıyor kedi kaçıyor fare kovalıyor
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Her top yüzünden ayaklarımı kırardım alçıya alınırdı :D 1 ay bir ayağım 1 ay bir ayağım alçı da kalırdı unutmak ne mümkün :D
tarafından
Valla senin gibiydim  çok yaramazdım  yokuş vardı mahallemizde koşarken top gibi yuvarlanirdim  tırnağım  mı kırılmadı ayağım mı :)))) anlatmakla bitmez
0 oy
(1,865 puan) tarafından

Benimde ilk aklıma en fazla 5.  Siniftayimdir platonik olarak bir çocuktan hoşlanmıştım o geldi. O 'nu görme çabasıyla evlerinin önünden resmen ağır çekimde yürürdüm. Çocukluk işte. Tabi şuan görsem tanımam bile :)

0 oy
(454 puan) tarafından

3 yasimdayken kuzenimle bahcede yumurta pisirmisdik ..hemde bozuk yumurta yagsiz tuzsuz ciftliyimiz vardi o zaman ineklerin otunu yaktik bir yumurta icin ..yumurta pisemedi ama hayvanlarin yillik yemi yandi:) Annemler calismak icin tarlaya gitmislerdi  biz ikimizide yengemin Annesine emanet etmislerdi .oda  oyle uyuduki yemek vermeye bile kalkmamisdi .  Sonra o bozuk yumurtayi bana yedirtdi cadi kari . . Kuzenimle benim en guzel anim 

0 oy
tarafından

Bende bir defa mahellemizde kayisi agaci vardi cocuklarla tas atirdik kayisilar dussun diye abimde kenarda durmustu buyuk bir tasi nasil atmistimsa agaca o kadar çocuk arasında abimin kafasina deymis kafasi yarilmisti:) korkudan kacip gizlenmistim ama annemler benim cok korktugumu gorup hicbisey dememislerdi bana:)) 

0 oy
(545 puan) tarafından

Okuldan gelirdik annemler calistigi icin ananemlere giderdik oda kocaman tabaga tepeleme patates kizartmasi yapardi evleride yazin sicaginda bile serin serin olurdu otururduk abim mario oynardi bende hem onu izleyip hem patates yerdim nezaman  patates kızartması gorsem o gelir aklima mekani cennet olsun insallah onu cok ozledim :( kucuk bi ani belki ama ananem benim icin cok ozeldi onunla gecirdigim her ani gozlerim dolarak hatirliorum bunu goruncede yazmak istedim :)

tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun olsun inşallahhhh
(545 puan) tarafından
Amin allah razi olsun cumle olmuslerimizin mekani cennet olsun
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Kardesimle ablam hep beni doverdi hatta birgün okul çıkışı çocuğun elinde ölü yılan vardı sopaya doladi salladı o yilanda benim cantamin üstüne geldi ayyy çok kötü kardesimle ablan kalk salk napiyon dio ağlıyorum naisl diyorum siz kimsiniz ya tanımıyorum sizi bırakın beni neden öyle birşey yaptıysam yılan yüzünden şok geçirdim heralde =D birde amcam kızı ve komşu giderken yol tuvaletleri gelmişti bende cantalarin tutuyorudm bir baktım motorlu serfsz biri fermuari açık bize doğru koşuyor kimseler yok ortada birde ben imdat diye bağırıyorum kızlarda donlari asagida nasıl kosuyorlardi toplanamadilar  bile kaç kişi gördü sesini cikarmamisti ya bişey yapsaydi bize hatta ogun polise kaç kişi suç duyurusunda bulunmuştu çok kişiye yapmış adam onu hiç unutamiyorum amcamın  at arabasını almıştık mahalledeki çocuklar elimizde sopalarla sapık aramaya çıkmıştık=D

(446 puan) tarafından
:) walla iyi güldüm ama korkunç bı durum tabi o yaşta öyle bı duruma düşmek.
Deli filandir belkide kız. Herkese fermuar açıp kostuysa.
(1,146 puan) tarafından
Yok deli falan değil bildiğin sapık yani tipinden belli adamın motorla hemde birde düşün yani dışarda unutmuş hali yok heralde töbe töbe =D
(446 puan) tarafından
:))) hepsini geçtim. Sizinkilerin donunu bile çekmeden koşması komik olmuş.
Can havliyle insan neler yapmazki. Allah'tan kacmissiniz.
Bide etraftakilerin sessiz kalışı çok saçma. Yaşıtı olsan da neyse. Ama o pislik sizden kat be kat büyük.
(1,146 puan) tarafından
Kız ozaman ben 12 yaşında falandim adam 40 vardır düşün çok kötüydü ya komikti  de bir yandan 3 çanta  benim  elimde birde 2 si wc derdinde  ben gormeseydim yanmistik Allah korusun kasaba gibi bir yerdi Ağaçlık alan çok dağlar düşün millet çocuk demisstir heralde ondan
(446 puan) tarafından
Pislik herif.
İyiki gormussun gerçekten
Aklını onunla bozmuş belliki
0 oy
(446 puan) tarafından

Ramazan yada kurban bayramında sabah saatleri 8-9 filan belki vardır. 

Annem beni büfeye yolladı. Bişey aldırmak için . Bende küçüğüm 7 yaşlarında . Büfede yakın. 100 metre belki vardır. Balkondan bakınca büfe gozukuyor. 

Neyse indim zıplaya zıplaya gidiyorum minicik biseyim bayram heyecanı var. 

Arkamdan da at arabası geliyor. Ama nasıl. Yardirarak geliyor. Ben korkup ters istikamete koştum. At arabasının. İçi de hep çocuk dolu. 

İki tane 15-16 yaşlarında oğlan bı indi arabadan. Bana doğru koşuyor. Bende hemen bı bina buldum girdim Allah'tan binanın kapısı açık ve kitleniyor durumdaydı. Yoksa şuan bunu yazmıyor olurdum. 

Kapıyı açtım girdim binaya. Kapattım kapıyı .benim kapıyı kapatmamla oğlanin kapıya yaklaşması hemen hemen aynıydı. Kapıyı ittirdi filan ama Allah'tan açılmadı. Ne bagirmiştim. Kim duyduysa inmişti assaya. 

Diyorum ki Allah'tan kosmusum.yoksa varya beni dilendiriyor olurlardı.

Birde annemgile anlattım inanmamişlardi. Beni kacirsaydilar gorurdum ben sizi demistim. 

Şam  s e ytani gibi biseydim. 

(1,456 puan) tarafından
Ayyy allah korumuş vallahi
0 oy
(590 puan) tarafından

İkinci sınıfda okuyordum. Çisim gelmisdi oğretmenden kac kere izn aldım veermedi bende altıma ciş yapdım bide erkekle oturuyodum yanyana Allahdan kimse bilmedi.   Ama sabahi anneme gelib okulu basına yıkmısdı ögretmenim hahay annemde az diyilmis ya》》

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Ay hiç hatırladığım yaramazlık olsun hiç bi anım yok çok kötü çocukluk geçirmişim yada hiç çocuk olamadım galiba 8 yaşında kardeşim olmuştu ona bakıyordum hep yaramazlık yapmaya vaktim olmamış :) benden bi yaş küçük kardeşim daha vardı o benden daha beterdi tabi çok yaramazdi erkek çocuğu gbiydi ben öle deildim sessiz sakin biriydim :)

0 oy
(154 puan) tarafından
Okuldan eve gelirken tam evimizin az aşağısında kahve vardı adamlar dışarda ayakta duruyorlardı sonra güm diye bir ses geldi o tarafa doğru baktım adamların hepsi yerde yatiyo meğer en üst kattan bir kız aşağıya atlamış intihar etmiş adamların üstüne düşmüş 2 adamın bacağı bı tanesininde omuzu kırılmıştı
tarafından
Yaaaa kötü olmuuşş kurtulmuştur umarım kız
(154 puan) tarafından
Kız en son yoğun bakimdaydi ne oldu bilmiyorum canim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 322 göst.
0 oy
39 cevap 391 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 335 göst.