0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Geçenlerde kızımla oynarken boynumu ısırdı bebegim iz oldu akşam eve geldi boynuna ne oldu dedi bende bilmiyorum dedim çocuk ısırdı dedim telefonumu kurcalamaya başladı kameralara bakacam dedi bana bi tane vurmaya kalktı çocuğun karşısında ben neyapacagimi şaşırdım ertesi günde hiç bisey olamamış gibi davranmamı bekledi halen konuşmuyoruz oda yetmez mi gibi babanı ariyacam bilemem tehditler savurmaya başladı kocamın psikolojisinde şüphelenmeye başladım  ayrıca biz severek evlendik hale de onu seviyorum ama onu tanıyamıyorum her gün bir güvensizlik tartışma sıkıldım bebeğimle ilgilenmiyorum o yüzden ruhum daralıyor lütfen bana yardımcı olun

8 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Haklısınız bende anlamadım işte 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Psikolojisinden şüphelenmeye gerek yok besbelli bozuk zaten
(2 puan) tarafından
O a konduramiyorum  ama galiba öyle
(2,393 puan) tarafından
Gün geçtikçe daha da artabilir bu psikopatlık seviyesinde zaten şuan o bu davranışlarından kurtulsun kurtulamazsa da sen ondan kurtulmaya bak
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Öncesinde ne oldu ki böyle bir şey düşünüyor ? Yanlış anlama suçlama yapmıyorum sadece birden bire bir morluktan nasıl bu kadar hararetlendi anlayamadım
(6,419 puan) tarafından
Amin canım mutlu olmana sevindim ama kapıyı senin üzerine kilitlemesine anlam veremedim ve bu çok saçma bir durum. Ne güzel hayatınız varmış ama bir kilit bugün sihiri bozuyor. Sen sana bunu yapılmasına nasıl razı oluyorsun. Çok yanlış bir hareket değil mi? Ben sorgulamyorum senin hayatın sonuçta ama bence buna müsade etmemelisin. Evde yangın çıksa deprem olsa ya da çocuğuna bişey olsa acil çıkman gerekse nasıl olacak pencereden mi ağlayacaksın tabi ona da demir korkuluklar yaptırmadıysa.
(2,762 puan) tarafından
eşim polis ve nerede çalışsa evi çalıştığı birimin dibine yaptırıyor. saat başı eve gelip kontrol ediyor geçe gündüz.,o yüzden o konuda da sıkıntım yok :) kendime bunun yapılmasına nasıl razı oluyorum. benim hayatımda bu sıkıntı var boşanınca başka bir sıkıntı gelecek. başkalarının kocası kapı kilitlemiyor diye sıkıntıları yok mu :) bu sıkıntıya binlerce kez şükür :)
(6,419 puan) tarafından
Anladım canım ne diyim bilemedim. Herkesin kabul edebileceği bir durum değil.Allah mutluluğunuzu daim etsin.
(1,817 puan) tarafından
Farklı kadin seninle bir postta daha karşılaşmıştık benim eşimde çok kıskanc tı zamnaında 13 senelik evliyim ilk 6 yılım kıskançlıkla takıntıyla geçti ama hiç kapımı kitleemedi genelde açmazdım komşuya felan benide tembihlerdi akraba anne baba değilse açma die..kimseye güvenmeme gibi bi takıntısı vardı hadi komşu kötü niyetliyse hadi satıcı olarak biri gelirde beni bayıltırsa felan die kurardı aklında :) ama şükür geçti ozamanları.. ilk çocuğum okula başlayınca geçti yada geçmek zorunda kaldı.. kreşe götürür getirirdim sonra 2.okula başladı sonra 3.derken .. şimdi arabamda var her istediğim yere giderim sadece arayıp izin almamı ister yani olmaz demez ama izin almamı seviyor:)) seninde geçer inşallah canım yaşın küçük benden büyük ihtimalle.. yıllar geçtikçe takıntıları bitiyor ve bizdeki sabırıda görünce güvenleri tam oluyor.. Rabbim sabrının karşılığını bu dünyadada ahirettede versin inşallah
(1,294 puan) tarafından
Farklı kadın eşin saat başı nasıl gelebiliyor yasak öyle birşey imkansız
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kİşi kendinden bilir işi kendi bı haltlar yemiştir yada baskalarindan yaşanan hayatlar karısı onu aldati gibi söylentiler duymustur oda benim eşimde yapjyormudur diye düşünüyordur 
0 oy
(219 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi 
0 oy
(6,419 puan) tarafından
Yok artık. Eşininin gördü dışarıda olmasa sana bu şekilde davranmaz. 
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Bazı erkeklerde özgüven ve kaybetme korkusu oluyor. Aslında kaybetme de değil başkasının onun yerine tercih edilmesi gibi özgüven sorunları. Bu sorunlar da psikolojik destek falan almadan düzelmiyor. Manyak kocan vücudundaki her renklenmeye böyle tepki veriyorsa senin işin var kardeşim. Allah kolaylık versin sana. 
0 oy
tarafından
Benimki heryerimi ısırıyor morartiyor eşim yeri gelir eve gelmez işi gereği nöbet degistirir . Benden bir gram şüphe duyup bu hareketi yapsa onu evden ben kovarim kusura bakmasın 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 948 göst.
31 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 500 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysee97 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 515 göst.