0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (2,614 puan) tarafından
Tamam kıskançlık bir tarafa ama hafta içi bana ne olacak ehliyet direksiyon dersleri 3 4 11 13 14 tarihleri hafta içine dnk geliyor yok gidemezsin falan filan sanki bana ne oluyor hafta içi  keşke girmeseydin ehliyete başın göğe ersin bı Allah Allah gıcık ediyo

9 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
erkek hoca ise ondan mi kiskaniyor acaba 
(2,614 puan) tarafından
Erkek hocada bana ne yapacak hoca
(3,862 puan) tarafından
ne bileyim canim eşine sorsana :)  bence de bir sey olmaz ama eşin onu dert ediyor olabilir diye dedim
(2,614 puan) tarafından
Dert ediyor  akşam gelsin konusacam ☺️
-Reklam-
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Iyide ders haftasonu olsa kendiside mi gelecekmişki. Birde erkekler şunu anlamiyor aldatacak olan kadin her türlü aldatir. Güvenmeyi öğrenmeleri gerek. 
(2,614 puan) tarafından
Guveniyo ama niye böyle yapıyor anlamıyorum evet Rabbim yazmamış etsin aldatan insan heryerde herturlu şekilde aldatır.
0 oy
(741 puan) tarafından
Birşey diyemem eşinle oturup güzelce konuşmayi deneyebilirsin
(2,614 puan) tarafından
Yazdım msj hafta içi kardeşimle giderim akşam gelsin yine konusurum
0 oy
(553 puan) tarafından
Erkek hoca diye yapıyordur. Sana güvenmediğinden değildir. Benim babam bile burnumdan getirmişti. Ben evlenmeden önce aldım sırf erkek hoca diye kıyafetimi bile kapalı giydirip gönderiyordu.
(2,614 puan) tarafından
Tesettürlüyum canim
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Güvenle alakası yok kıskançlık başka bişey kıskanç olmayan anlayamaz eşini çok iyi anlıyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bayan hoca yokmuydu canım bu kadar kıskanç onu tercih etseydin böyle hiç iyi olmamış hoca ile onun öğrettiği bir olmuyor maalesef saçmalamış kıskançlık güvensizlikten çok tuhaf yani 
(2,614 puan) tarafından
Kardeşimle gidicem bişe demez daha
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Saçmalamış eşin canım ne olacak sanki gitsen 
(2,614 puan) tarafından
Gidecem canim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
 Ben giderken hep yanımda birileri vardı erkek hocaydi hiç tek göndermedi çünkü benim kocam çok kıskanç biri 
(2,614 puan) tarafından
Hafta içine denk geldi mi kardeşimle gidecem hafta sonu da eşimle birlikte artık
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Esin ya kendine guvenmiyor ya da erkek muhabbetlerini bildiği için herkesi bir tutuyor
(2,614 puan) tarafından
Bilmiyorum artık canm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 500 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysee97 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 488 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nastya (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 509 göst.

380,249 soru