0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
43 günlük bebeğim var eşimin ailesinin tarafından ilkokula giden çoçuklar kucaklarına alıp gezdirmek istiyor ilk bebeğim gözümden sakıyorum dogumu sıkıntıılı oldu 8  gün küvezde yattı koruyorum yok diyorum illede veriyorlar yanı ben bu çocuğun anasıyım.diye lafımı dinlemiyorlar şey diyorlar ya ben benimkini abisi 3 yaşında iken kucağına verdim bilmem ne ya banane arkadaş sen ver ben istiyorum eşimde bişey demiyor 

22 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Ben oturtup 10 saniye kucaklarına verip (tabi ben de tutuyordum) geri alıyordum. Çocuk o sonuçta, bebeği düşürebilir
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Büyüklerin bile kucağına vermedim . Vermem tabiki 
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Vermem yani düşse geri telafisi olacak mı sevmek isterlerse oturup alsınlar hadi 2 dk. Sokakta bulmadım çocuğumu seni çok iyi anlıyorum benim oğlumda 13 gün yattı hastanede
tarafından
Yaşmayan anlamaz ama yaşayan da bencil bu zamanda gerçekten ben eşim kucağına alırken gözünün içine bakıyorum acaba dogru alacakmı canını yanacakmi diye bide kucaklarında gezdirecaklermiş şaka ğibi
0 oy
tarafından

Bende vermiyordum ama bir iki kere komşunun yanında oğlu istedi 7-8 yaşındaydı.

Oturduğu yerde tuttu ama yinede icim içimi yedi.
Sonra hatta bunu kizkardesime anlattım.
Oda dediki abla ver n'olacak bende küçükken bütün çocukları kucağımda tutmak sevmek istiyorum dedi.
O öyle deyince biraz vicdan yaptım 

0 oy
(5,883 puan) tarafından
Vermeyin, tersleyin gerekirse. Siz yapmışsınız ben yapmıyorum deyin. Bırakın görmemişin çocuğu olmuş desinler. İçinizin rahat etmediği hiçbir şeye izin vermeyin
tarafından
Bu gün tepkimi koydum birdaha benden habersiz çoçuğimi kimse kucağına almasın dedim çocuğu çoçuğa asla emanat edemem dedim inşallah anlamışlarrdır
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Oturtup bütün yeğenlerimin kucağına verdim gezdirme olayına bende karşıyım 
tarafından
Ya bide gezdirim diyorlar tamam oturdin aldın karşı olmamı da kimse umursamayor
0 oy
(8,905 puan) tarafından
6 yasinda gorumcem var bebegim 51 günlük koltukta oturunca kucağına veriyorum öyle gezdirmek yok  ayrıca onlar veriyorsa veriyor seni ilgilendiren Bi durum degil sen verme hatta zorla vermek isterlerse kucaklarından al geç odana kapıyı kilitle
0 oy
(1,564 puan) tarafından
Bende vermem vermedim diyede ne dedikodular çıkardılar hakkımda eltim kaynanam evimde huzur bırakmadılar 4 yıldan fazla oldu konuşmuyoruz 
tarafından
Ya işte banada başladılar vermiyor güvenmiyor sonumiz hayırolsun
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ay bende vermedim ya şimdi gorumcegin bebeği var eltimin kızının kucagimda sürekli valla ben o kadar rahat değilim ya içim gidiyodu bişey olucak diye 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Aa tabi ki verilmez boynunu tutamazlar falan neme lazım. Oturduğu yerde 1 2 dk başında beklerken verirsiniz en fazla. Boş verin sınırlarınızı koruyun had hudud bilmeyen çok insan var maalesef 
tarafından
Gerçekten öyle yani bide hepsinen çoçuğu vardı beni en iyi onlar bilmesi lazım yok demesi lazım çocuklarına ama insanlar arsız
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benim minnak 18 günlük abisi 12 yaşında ablaları 10 ve 8 yaşında daha hiç vermedim kucaklarına.. düşürmeyi geç tutamazllarr daha kafasını tutamıyor sabun gibi kayıp duruyor.yaz günü battaniye ye sarmadım hiç kıyafetle duruyo. Ağladığı zaman beni çağırırlar hiç almazlar kucaklarına.. boynu beli bıngıldağı çok önemli verme canım
tarafından
Çalışıyorum mücedele ediyorum 5 dakika mutfağı ğidiyorum çocuklar yokluğumu bilep annelirenden istiyor onlarda veriyor artık hiç ayrılmıyorum yanından
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yeni dogdugumda yedi yasindaki halam beni kucağına aliyo sonra annemden korkusuna bide yere birakiyo orda kalca cikigi olmusum bes yasinda sekiz yaşında ameliyat oldum bacagim aylarca alcida kaldigi icin hassaslasti alciyi cikarinca yurumeye calisirken bide dizim catladi. Okul hayatim ogretmenin kosma diye beni izlemesiyle eegenlikte o boy uzama agrilarinda inim inim inlemekle gecti otuz alti yasindayim şimdi hem kemik genisledigi hem kilo aldigim icin kalcam o kadar agriyoki evin icinde bile zor yürüyorum. Sag bacagim soldan hep incedir alcida kaldigi icin sola gore gucsuzdur. Ve hala bu yaşımda acisini cekiyorum. Ben sana sadece kendi yasadigimi anlattim. Geri donusu yok bazi seylerin isterse dunya trip yapsin hicbi cocuga vermem cocugumu
tarafından
Senin adına çok üzüldüm canım allah sağlık sıhat versin ne tribi direk şikayet ediyorlar eşime yok çocuğu vermiyor güvenmiyor
(2,705 puan) tarafından
Neyse ne evladin çeker sen cekersin baska kimseye bisey olmaz canim kimseyi umursama
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım direk bırakın düşüneceksiniz almayın de sert tepki i köy kızım 2 buçuk yaşında hayla 6 7 yaşındaki cocuklar kucaklarına almaya çalışıyorlar bağırıyorum bırakın o kucağı sevmez almayın diye sert çıkınca bir daha yapamıyorlar 
0 oy
tarafından
Asla vermem verme sende 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
İkizlerim büyük insanlara bile vermedim mikrop kaparlar diye pramatureydiler zaten 3 numara yi da oğlum 7 yaşı da onun kucağına verdim arkadaş çocuklarına biz yanlarindayken bir kaç saniye kucağında tutturduk ama gezdirmelerine izin  Vermem düşürürler Allah korusun verme sende çok zorlanırsan yanına oturt az birsey tuttur 
0 oy
(12,589 puan) tarafından
vermedim canım
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Ne eşim tarafına ne kendi tarafımdan kucuklere veremem bebeği yattığı yerden sevsinler öyle ellettirmeyide düşünmüyorum eşimde zaten niye vermiyorsun diyemez o doğurmuyor çekecek çileyi ben cekecem doğumda 
0 oy
tarafından
Otururken ver 5 10 sn tut yinede çocuğun dengesi olmaz hiç riske atms
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Verdim sadece 5 dk fazlasına gerekte yok tehlikeli sonuçta 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Benim de ikiz bebeklerim var, eltimin 5-6 yaşlarındaki kızı kucağına almak istedi vermedim, benim çocuğum kıymetli ayrıca kimsenin de oyuncağı değil, Allah korusun bi kafasının üstüne düşürse, telafisi olmayan şeylere yol açabilir, o saatten sonra geçmiş olsun, kim ne derse desin , sen bebeğine sahip çıkacaksın, bebeğini her türlü tehlikeden , tehlike oluşturabilecek durumlardam korumakla yükümlüsün , o yüzden o bunu dedi, şu bunu dedi geç onlari, senin evladın herkesden herşeyden hatta canından bile değerli...

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 297 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 991 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 166 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 657 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu

379,230 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...