0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından

Kızlar 17+2 haftaligim diyorum son haftalarim bu aylara dusse ne yapardim acaba şimdiden bunalıyorum yaz insanıyım genelde çok sıcaklarda asla şikayet eden biri degildim ama hamilelikte öyle olmuyormuş ya:Dkilima durunca hayat duruyor sanki benim için dışarıda 8den sonra çıka biliyorum anca onda bi serinliyorum. Kilimayıda sürekli çalıştırmıyorum ara vere vere serinliyim derken hasta olurum diye. Sizler ne durumdasınız

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızımda da oğlumda da son zamanlarım hep yaz aylarına denk geldi. Dışarıya çıkmıyordum ben evin içinde donkişot gibi atlet şortla geziyordum:)
(326 puan) tarafından
Evde açılıb saçılıb gezmeyi çok isterdim yaaa bende malesef kayınpeder var diye mecbur sadece serin elbiseler falan giyiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Sıcaktan  kaçıp  soğuk memleketime  geldim doğum için burda akşamları üzerime  battaniye atıyorum  
(326 puan) tarafından
Ayy ne güzell:)
0 oy
(12,524 puan) tarafından
hemen hemen aynı haftamız. İki gündur yağmur fırtına zonguldak 
(326 puan) tarafından
Evet ya hatırladım sizi benle az bi farkınız vardı. Dün burdada yagdı gece ama sabah yine aynı durum
(12,524 puan) tarafından
çok feci yağdı gece hala sağanak devam ediyor bklm pazara denk gelmeyeydı iyiydı :)
0 oy
(80 puan) tarafından
Bir market poşeti dolusu meybuzum vardı gelir gider onu yerdim başka birşey yok 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ayıp olmasa balkonda yatacağım evde durulmuyor 28 haftaligiz daralıyorum ama Allah bir kolaylık da veriyor duş alıyorum biraz is güç çocuklar  derken vakit geçiyor  
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bugün çok güzel hava serın  bıraz  
0 oy
(3,052 puan) tarafından
2 sene önce İstanbulda yaşayanlar bilir felaket sıcaktı ve son iki ayım o zamanlardaydı eylülde doğum yaptım. Suya gir bunaldıkca
0 oy
(852 puan) tarafından

Burası Boluuuuu yağmur yağıyor ve serin :D

Çok şanslı hissediyorum kendimi buranın bir yazı var oda 1-2 ay sonrası hep böyle evde hala polar giyiyorum diyebilirim :D hoş sıcak bile olsa evim tepede biraz o yüzden gene şanslıyım :D

0 oy
(7,225 puan) tarafından
Konya serin şu bı kaç gündür cam açınca esiyor evimde serin bı ev şükürki. Annemgilde havale gecirecektim çok sıcaktı evleri. Banyo yapıyorum sürekli serinlemek için öyle bakalım daha Ağustos ayı var şuan 25 haftaligim nasıl geçecek bilmiyorum 
(7,225 puan) tarafından
Evin içinde şortla atletle dolanıyorum birde yatarken özellikle öyle yatıyorum
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ben diyorum +10 hissediyoruz. Bu yazın korkumdan Manisaya bile gitmek istemedim Ağrı da yim evde serin serin oturuyoruz 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
21 haftalik olcam istanbuldayim evim çatı kati ve klimayla evliyim baska diycegim yok :))
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Ben kişciydim zaten bi de yaza denk geldi pişiyor gibi hissediyorum kendimi sanki 200 derecelik firinda yatiyorum gibi geceleri 28 haftalik hamileyim oyy oy bi bitseydi hala daha cok var diyip duruyorum
0 oy
(5,714 puan) tarafından
35.haftadan selamlar. Çatlamak üzereyim 
(326 puan) tarafından
Senin halini düşünemiyorum bile
(5,714 puan) tarafından
Dur bir şey daha söyleyeyim Adana'da yaşıyorum:)))
(326 puan) tarafından
Ayy fenaa)))
0 oy
(15,853 puan) tarafından
33 haftaligim hayatımın en kötü yazını yaşıyorum desem abartmış olmam heralde 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Vallahi canım Ben geçen sene Mayıs aylarında hamile kalmıştım bu aylarda böyle yeni yeniydi diyeyim Ama çok bunaltıcı eşime bazen şey diyorum Hayat Meğer hamile kalacaksan ikinciye çocuğum olacaksa lütfen kış aylarında hamileliğimi geçirmek istiyorum Ben yazın hamilelik yaşayamam diyorum bu sefer aklıma sezeryan olduğum için ilk doğumumda sezaryen dikişlerimin sıcakta terleyerek daha çok acıyabileceğini düşünerek vazgeçiyorum ve bu sefer de diyorum ki Yok yok ben istemiyorum Tek bir tane kalsın iki türlü de zor canım yazın hamile kalbi zor oluyor Yeni doğum yapmışsın bile olsasın o apayrı zor oluyor iki türlü de zor ve yazı çok severim ama o kadar sıcak ki nefret eder hale geldim Bir de eşim sağ olsun geceleri kapı pencere açtırmıyor bebeğimiz küçük diye 5,5 aylık bebek bile sıcaktan bunalıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tursusuyu (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.