0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Benim yatak odamda havandirma var camda korkuluk yok  cami havalandırmaya bakıyor  dar bir havalandırma değil  uyuyordum çocuklar var hava sicak eşimde gececi diye oturma odasında uyuyor uz  ben tam dalmışım ses geldi direk uyandım  açık birkatigim yatak odası kapısı  kalanmisti ama tam değil sadece örtülmüş basılmamış içerisi gözükmüyor  hemen yan odada da altınlarım var direk iki odayı kitleyip  oturma odasına geçtim korkuyorum ne yapmalıyım  biri girdi içerde kitledim üzerine diye düşünüyorum  eşimi arayıp söyleyemem çok Uzak iş yeri  korkuyorum ses geliyor zanki 

14 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Buraya uazana kadar kapıyı kitleyip polisi mi arasan 
-Reklam-
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Ne yapacaksın eminsen hemen polisi ara.yada yakındaki birini ara al çocukları cik
(10,874 puan) tarafından
Olur mu öyle şey çağır.yada hemen onların kapıya kos
(53 puan) tarafından
Çocukları alıp kardeşime gitim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla
(10,874 puan) tarafından
İyi hadi şükür bak yokms birşey.istersen kardesinde kal bu gece
(53 puan) tarafından
Oradayım zaten gelin halamın kızı bizde kal dedi
(10,874 puan) tarafından
Aman şükür hadi
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Canım eşini ara ne olur ne olmaz olur mu öyle şey bak benim de eşim gecede şimdi beni de korkuttun valla 
0 oy
tarafından
Samimi olduğun komşu falan yok mu canim
(53 puan) tarafından
Kapı karşım erkek kardeşim çocukları alıp ona gittim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum hamileyim bide
0 oy
(5,264 puan) tarafından
Eminsen polisi ara burda vakit kaybetmeyin 
(53 puan) tarafından
İşte emin değilim net uyuyordum ses uyandım
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşini arayamıyorum polisi ara. Bekçileri yonlendriyolar 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hey masallah o durumda buraya mi kostun hemen geliyoruz bacım. Al eline bi bicak ya git odaya bak ya da polisi ara
(53 puan) tarafından
Kız tek korkarım ya adam doluysa kapı karşım erkek kardeşim ona gittim o eşi baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla
(2,705 puan) tarafından
İyi yapmissiniz canim eger oyle bi suphen olursa altinlari yattigin yere al. Ben oyle yapardim heralde deliyim biraz :) koyde bi hirsiz vardi yastigimin altinds bicakla uyuyodum bi ara ondan dedim
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Polisi ara hemen 
0 oy
(7,517 puan) tarafından
Polisi aramalisin bencede lan olurken bile bura yazacaksiniz oluyorum nsomam lazim die biliyorum yanlizsin suanda korkuyosun ama boyle seyler zaman kaybetmeye deymez az mantikli dusunun
(53 puan) tarafından
Kardeşimi aradım geldi o eşi  baktık büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı çok.korktum ama sese uyandım
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Madem kapıyı üzerine kitledin al çocukları çık evden polisi ara yada komşuna söyle girsin baksın canım
(53 puan) tarafından
Erkek kardeşim eşi baktik büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ne yaptın  ??
(53 puan) tarafından
Kapı karşım erkek kardeşim çocukları alıp ona gittim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ben böyle bir şeyle karşılaşsam buraya yazmak aklıma gelmezdi 
tarafından
Aynen öyle herşeyi Allah bilir elhamdülillah tabiki çok şey yazılıyor burada yinede insanın psikolojisi bilinmez tabi
(53 puan) tarafından
Kız yemin etti ki kafa bulmuyorum  sadece belki biri beni rahatalacak birşey der diye yazdım kapı karşım erkek kardeşim çocukları alıp ona gittim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla
tarafından
Çok kötü duydu seni anlıyorum benim eşimde çok erken gittiği olurdu gidince kapıyı kilitler uyurdum birgün yarı uykulu kapıyı açık görmüşüm ama kapalı kapı psikolojikmen olan birşey bir ben bilirim bir Allah ama o an birşey yapamam heralde direk cama çıkar çığlık atarım
(53 puan) tarafından
Ya kapı karsim erkek kardeşim. Adam ya doluysa ya kardeşime birşey yaparsa diye korktum eşarbım eteğim yanımda değil polisi de ariyamiyorim en son çare çocukları alıp kardeşime gitim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım
tarafından
Olabilir cnm dünya hali rüzgar falan vurmuştur
0 oy
(916 puan) tarafından
Nptn merak ettmmm
(53 puan) tarafından
Kapı karşım erkek kardeşim çocukları alıp ona gittim gelin kardeşim 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım çok korktum valla şuan kapıyı kitledim kardeşim de kalacam
(2,867 puan) tarafından
Yok be kadın vurdu kafayı yattı
Ortaya attı gitti
Eğlence işte
(53 puan) tarafından
Yaprak dökümü hamileyim yemin ederim ki yalan atmadım gerçekten korktum
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Biri girdiyse çıkamayacak gibi mi kilitledin yoksa şimdiye çoktan çıkmıştır seni duyup yani odada çıkış yapabileceği bi pencere vs varmiydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 254 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 436 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 603 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.