0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben 2 buçuk yıllık evliyim bir 17 aylık bide 34 haftalık hamileyim Kaynanamla oturuyordum evi tamamen ayiracagiz ev yapıldı Mersin çok sıcak ben terasda yapılmasını istedim bir yatak odam bir oturma odası salon mutfak wc banyo var ve terasim var kaynanam da eltimle oturacak eltimin eşi yok zaten Eltime de ev yapıldı evimiz iki katlıydi bir üçüncü kat bide teras kat yapıldı onlar üçüncü kata yerleşti bende dördüncü kata eltimin kaynanamın hiç bir eşyasını eve almam dedi kaynanam onun öz halası ben yabanciyim zaten o eve gittiğimden beri hep ikisi bana karşıydı eltimde anahtar vardı istediği gibi eve girip çıkıyordu çocukları da öyle özelim yoktu eltim ben evde yokken yatak odama girip elbisemi ayakkabımı yazmalarimi alırdı hep çocukları makyaj malzemelerimle oynardı ben kaynanama söyleyince kaynanam burası onların da evi bu hep böyleydi böyle devam edecek dedi eltim için o yeni gelmemiş 14 senedir bu evde dedi temizlik yapardım eltimin çocukları yer yer koltuğun üstüne atıyordu arkasına atıyordu pencereleri silerdim kaynanam Aysel temizliyor ama ben kalbî kırılmasın diye birşey demiyorum hiç beğenmiyorum diyordu bende elimi kolumu herşeyden çektim yapmadım madem öyle madem evim değil madem boş yere yapıyorum yatak odamdan başka bir yerin üstünde durmadım yine yaptım ama öyle üstünde durmadım neyse işte dördüncü kata da evdeki eşyaları benim evime yerleştirmeye çalışıyor bide şey demiş yerim yok yerim olsaydı asla vermezdim diyor bide gidip gelin ben oğluma diyordum elin kızı gelecek hep eşyalarımı atacak oğlumda bir çöp bile atamaz anne diyip diyip duruyor şuan 17 senelik iki takım koltuğu var ve yeşil açık bir yeşil örtüsü hep yıpranmış altı da yüksek değil çok alçak bende temizlik yaparken altını felan temizlemek istiyorum bunda öyle bir şansım yok yine kullanırım sorun değil lafları benim zoruma gidiyor o yüzden almak istemiyorum ama şöyle birşey var 6 tane koltuk var toplam 4 tanesi takım diğer ikisi başka takım hepsini oturma odama yerleştirme çabasındalar ama yer yok ne yapayım bilmiyorum bunlara karşı da hep susuyorum kocam olacak kişide beni stresten sıkıntıya sokmaktan başka birşey yapmıyor annesi durmadan dedikodumu yapıyor oda dinliyor yok karın temiz değil yok bilmem ne oysaki herşeyi onlar yaptı normalde temiz bir insanım ben ama onların öyle yaptı diye elimi kolumu çektim hakkımı nasıl savunabilirim linçlemeyin gerçekten ihtiyacım var yönlendirilmeye 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,190 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 411 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 342 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,177 göst.