0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Günlük işlerinzi yaptınız mı kızlar

17 Cevaplar

0 oy
(6,823 puan) tarafından
bitmedi 2 odam kaldi silincek banyo tuvalet yikicam bitcek insallah sonra bir dus alirim otururum heralde 
(119 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm vlla Bn onu da yapmadım daha yeni başliycam
(6,823 puan) tarafından
bende kac gundur sallanip duruyodum ustten yaoiyordum bu gun at ust yapiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Yatak odasını ve çocuk odasını tek bitirdim gerisi kaldı telefon elimde ondan oraya girip duruyorum daha işler beni bekliyor
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Dün sildim supurdum tuvalet banyo temizledim bugün yapmayı düşünmüyorum pazara gittim geldim yoruldum firinada kek attım pişiyor akşama ne yapsam diye kara kara düşünüyorum 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bitirdim kızımı sosyalleşsin diye yaz okuluna götürdüm bekliyorum alışana kadar ne kadar zormuş ya dua eder misiniz lütfen ayrı Bi konu oldu ama kusura bakmayın iş yapanlara kolay gelsin 
0 oy
tarafından
Her işim duruyor çocuğuma yemek yaptım bir anda kotuledim ne zaman düzelirim bilemiyorum hamileyim çok yorgunum halsizim 
0 oy
tarafından
Tatildeyim :D burada iş yapmıyorum pek 
0 oy
(15,953 puan) tarafından
Hiç bişi yapmadım. Sabah hamur yogurdum kahvaltı bulaşıklarıni yıkadım görümcem gile gittik geçmiş olsuna. Gelirken markete uğradık. Eve gelir gelmez eşim hamuru fırına götürdü bende yemeğe koyuldum. Yemeği yaptıktan sonra yapacam temizliği 
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Yapmadım öğlen kalkatim zaten basım ağrıyor 
0 oy
(12,602 puan) tarafından
akşama yemek yapcam işte kız uyudu bklm kalksın bi çarşıya inecez 
0 oy
tarafından
Ne bitmesi daha bebek salliyorum kiz
0 oy
tarafından
Dün akşam evi komple sil süpür yapmıştım bu sabahta banyo tuvaleti tekrardan yıkadım bulaşık falan bir tek yemek yapmam kaldı onu da çorba koydum başka ne yapsam diye düşünüyorum öylece ☺
0 oy
(3,383 puan) tarafından

Kız iş mi kaldı akşam oldu :D birdaha makina tutasim oldu

0 oy
tarafından
Sadece tuvalet banyo kaldı yemek var tabi bilmiyorum ne yapicam belki yapmam bide 2-3 makine çamaşır yıkanacak
0 oy
(7,235 puan) tarafından

İş miii o da neee :woot:

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Evi süpürdüm ama silmedim daha c.tesi günü dip köşe yapmıştım baya gider o bana evim cok tozlanmiyor zaten. Sonra kızımı banyo yaptırım karnini doyurdum uyudu bende banyoya girdim girmisken banyoyuda temizledim çıktım. Kız uyandı beraber öğlen yemeği yedik onum bulaşıkları duruyor daha esim alışveriş yapıyorum dedi gelsin hepsini bir hallederim kalkmisken. Sonra akşam yemeği derdine düşerim 
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Bi banyo kaldi onu da yapmicam. Cok sicak ,kurutma calisiyo daha da isinmis. Aksam dus almadan once yapmayi dusunuyorum.
0 oy
tarafından
Dün yapmıştm bugün yapmadm canm akşam üzeri bi süpürcem tamam . Evim toplu zaten yemek işinide hallettim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 267 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 335 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 471 göst.