0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
selam kizlar 32. haftada ev temzlgnz zor oluyor mu neyi ne kadar yapabiliyorsnz ben bu zmana kadar hep kndm yptm  ama artk  sadece  süpürüyorum  silemiyorm doğru  düzgün  siz neleri yapıp  neleri yapamiyorsnuz bide vileda ile silince temiz oluyormu sizce ev ?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum ben doğurdum 6 aylık oğlum ama dogurana kadar yerleri elle sildim koltuk karı her gün çekip silerdim at gibi butun gün iş yapardım görenler delimisin sen erken doğuracaksin perde asma bir yere uzanma derlerdi sonuç 40+1 de suni sancı aldım o da olmadı sezeryan oldum benim yaptığım işi başkasi yapsa 10 cm açıklıkla hastaneye koşardı herhalde. :Dd
(153 puan) tarafından
bnde bu haftalara kadar oyleydm canm ama artk  cok cabuk yoruluyorum  ve gece cok zor oluyor bnm icn srt ağrısı  yatrmiyor  her gun yapamiyorm artk
-Reklam-
0 oy
(751 puan) tarafından
32 hafta deyince benim doğum temizliği maratonum başlar canım mutfak duvarlar silinir battaniye yıkama camlar aklına ne gelirse ve hepsini tek başıma yaparım 
(153 puan) tarafından
bn yeni evlym hersey yeni oldgu icn aslnda temz oluyor da ynede dogumdan once halilari fln vercem canm ykamaya camlari da annem ben silerim diyor bakalm artk
0 oy
tarafından

Yapabildiğini yap yapamadığın kalsın. Ben doğuma girmeden 1 gün önce stor perdelerimi yıkadım :)  Ben evi hep vileda ile silerim zaten, elle uğraşamam. 

(153 puan) tarafından
ben elimle siliyordum da artk vileda yapcam bu saatten snra :)
tarafından
Kendine işkence çektirme :)
(153 puan) tarafından
daha bndan snra btti iskence :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
canım 33+2 valla hem çalışıyorum hemde mecbur yapıyorum ev işi artık yavaş yavaşta büyük hazırlıklar başladı. ağır ağır yapıyorum eşimde yardım ediyor
(153 puan) tarafından
ewt bebek icinde hazrlk yapiyorm bi yndan sagolsun annem yardm edyor es ve kaynanadan bsey gordgmz yok
(2,479 puan) tarafından
ne varsa tabiki insanın annesinde var benimde kaynana etmez yardım. etmedide doğumum geldi nerdeyse. Annem malesef uzakta :((((((((((
(153 puan) tarafından
Allah basimizdan eksk etmesn annelermizi
0 oy
(382 puan) tarafından
bende üstten temizliyorum dip bucak yapamıyorum artıkher hafta dip bucak yapardım zor oluyo şimdi yapamıyommm 
(153 puan) tarafından
bzen sadece supurup bırakıyorum  napimm :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben elle silemiyorum valla mis gibi vileda suyu yapıp siliyorum temiz olur tabi neden olmasın. 2 defa siliyorum ben önce çamaşır sulu suyla sonra sirkeli suyla illa elle silince mi temizleniyor sanki
(25,224 puan) tarafından
Benim böyle dönmeli viledelar varya ondan ucuda mikrofiber iyice süpürünce evi saç falan toplamıyor ki. Ben 5 ayda bir falan değiştiririm ucunu yeni takarım 10 TL falan
(153 puan) tarafından
bnmkide oyle  ucu ama cok temiz yapmiyor ndnse ben yeni aldm ceyzde gtrmstm evlnnce ama bi kac kere kullandm
(25,224 puan) tarafından
Bilemedim ki cnm ben memnunum valla tertemiz oluyor. Suyuna ne koyuyorsun sen
(153 puan) tarafından
bnm ucuyla alakali sorunum kil fln yapisiyor ckmiyor canim kaliyor oyle  ustunde  saclar ykiyorm her sfernde  rengi koyulasiyor mesela camsr suyuna koyuyorm snra yine açılıyo ama hep ayni
(25,224 puan) tarafından
Hmm ucuyla alakalı demek ki canı im
0 oy
tarafından
Ben 35 haftalığım ilk gunden bugune kendım yapıyorum vileda ıle temızlıyorum ama mopumda var dip köşe yapmış oluyorum banyoda eğil kalk yapamıyorum onuda eşimden rica ediyorum 
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Vallaha ben 22 haftalığım eşimden ALLAH razı olsun beraber çalışırken de öyleydi şimdi hamileyim yine öyle temizliği beraber yaparız hatta o bana söyler şunu şunu yap diye ben yaparım gerisini o yapar yani o yönlendirir beni doğuma kadar da böyle gider :)

(153 puan) tarafından
masallah ne guzel  canim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 182 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 267 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 471 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu

379,439 soru

11,357,899 cevap

34,833 kullanıcı