0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Ben uyandigimda kendime gelemiyorum hep o yuzden oglen sonuna birakirim kizimi ögle uykusuna yatirip salonu toplar havalandiririm koltuklari bi havluyla vurup tozunu cikartirim mutfak tezgahini toplarim buzdolabin dışını silerim koridoru supuruup yatak odasina gecerim sonra kirli temiz ayirrip dolaplari yerlestirim sonra alirim kahvemi oturuum ha yemegimide ocaga koymuusmdur tavi :* peki sizin rutininiz nasil

12 Cevaplar

+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Benim oğlan gündüz pek uyumuyo uyusa da iş yapamam öksürsem uyanır o derece ben hiç bşy yapmıyom sadece kahvaltı yapıp topla o kadar o uyuyunca bnde yatıyom eşim gelince çocukla oynar ben yemek yaparım bulaşık çamaşır vs süpürme işi zaten haftada bi yetiyo valla bize arada kırıntı olursa küçük süpürge var çektiriveririm tmm  :D
(3,159 puan) tarafından
Oh ne guzel bizim haftaya dayanmiyorr yoksa b.ok alip gotureecek evi
-Reklam-
0 oy
(119,262 puan) tarafından
Bem gece yapiyorum gun ici rahatim
(3,159 puan) tarafından
Oh en iyisi ama benim gece pilim bitmis oluyor bide esim takirdama der tek mutfagi topalrim oda bazen
(3,859 puan) tarafından
Ne zaman uyuyosn peki sevdacimmm
(119,262 puan) tarafından
Gece 3 le sabah 8 arasi ☺️
0 oy
tarafından
Esim 6 2 çalıştığında 6dan snra yapıorum gündüz çalıştığında sabah oğlumun 9 da hergun rutin uyur ozman yaparım ama yatak odama falan bazen girmiorum bile 
(3,159 puan) tarafından
Of aslimda en zoru yatak odasi da iste
tarafından
Yok kız bana mutfak batio hiç sevmiom:)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
6 da kalkıp çay koyuyorum eşimi gönderiyorum 9 a kadar oğlumla şekerleme yapıyorum 9 da karnını doyurup altını değişiyorum banyo yapılacaksa yaptırıyorum etrafı toparliyorum etrafi makinya ver toz al tekrar gel oğlana bak emzir uyut saat 11 oluyor. Tekrar kalk tuvaleti banyoyu balkonu yıka saat 12 oluyor hemen hemen. Kendime çay yapip ayakta atistirip oturuyorum. 1 saat. Ondan sonra tekrar oğlanla uğraş yemek yap :D öyle öyle gidiyor
(3,159 puan) tarafından
Banyoyu hergunmu yikiyosun canim ne guzel masallah
(2,575 puan) tarafından
Yok benim evim köyde . Serin oluyor. Birgün yıkıyorum birgün vücudunu ıslak bezle siliyorum ben bı eşim gelince nefes alıyorum 8 de geliyor alıyor kucağına 12 ye kadar oturuyorum yemek yiyorum duş alıyorum kahve içiyorum yoksa yok. Bide çok gazlı oğlum. Durmuyor. Şuan dışarı çıkıp tavuklara yem vermem gerek ama kapıdan çıktığım an haykiriyor
(3,159 puan) tarafından
Yaa iste azcik buyuse rahatlarsinda iste zaman
0 oy
(903 puan) tarafından
Sabah ilk iş kahvaltı yaparım kahvaltı yapınca önce mutfak toplanır ocak silinir buz dolabı silinir yemeklik malzemeler tezgah üstüne çıkar yemek ocağa fırına her neyse koyulur, sonra ev süpürülür ve ardından silinir tozlar alınır tuvalet banyo yıkanır en son balkon süpürülür ve silinir :) 
(3,159 puan) tarafından
Oh boyle okuyumca cok basitmis gibi geliyor yaa :)
(903 puan) tarafından
Şuan bebeğim daha doğmadığı için böyle ilerliyor bekarlıktan böyle alıştım ama tabi çocuk olunca mutlaka araya reklamlar girer :)
(3,159 puan) tarafından
Yani cok degil canim 2 zorgun 20 gun falan sonrasi uyku saatleri duzene girer ama sen hep bitkin yorgun oluyosun
0 oy
tarafından
Hergun bebegim ogle uykusuna yatinca evi bastan sona silerim supurur havalandiririm.toplama isine gelincede her kullandigim seyi mutlaka temizce birakirim.camisir yikamayida gece yapiyorum 
(3,159 puan) tarafından
Ellerin dert gormesin kuzum
tarafından
Valla kuzum gece sabah gec olsun diye dua ederek uyuyorum o kadar yoruluyorum ki
0 oy
(6,785 puan) tarafından

:ermm: hiç pesimden ayrılmaz 14 aylık oğlumla az önce oturduğumuz odanın penceresini zor sildim. Uyurken yapamıyom hissedip aniden kalkar, uykusu bi tıkırtı duysa kalkar ve çok hafiftir :ermm: Akşamda 11 de uyur lakin bu sefer eşim yorgunum der tıkırtı yapma "  

Ben mecburen oğlumla temizligi yapmaya çalışırım gündüz .. Kadın ve anne olmak çok zormuş :(

(3,159 puan) tarafından
Xok zor ama mukafatini alacagiz ben buna inanniyorum
(6,785 puan) tarafından
Ancak 4 sene sonra anaokulu gittiğinde yaparız temizliği:)
(3,159 puan) tarafından
Demi :)))))))
tarafından
O da iyi canm ben onu da yapamayacagim.beraber gidecegiz okulada :)
0 oy
(614 puan) tarafından

Abartmadan anlatıyorum 3 yaşndda oglum var bide 30+5 hamileyim sabahtan akşama Hiç durmam çok takıntılıyım sabah uyanırım kahvaltı hazırlarım kahvaltımızı yaparız Eşim işe gider Tezgahın üstünü toparlarım temizlerim banyo tuvalet yıkanır Çamaşır suyuyla her gün sonra bütün Evin tozunu alırım yatak odası dolapları mutfak dolaplarının kapakları beyaz olduğu için her gün silerim Gümüş düğümün dışına televizyon dolabı mı kapıları falan hep silerim sonra bütün evi süpürürüm kullanmadım odayı bile müstakil evde oturuyorum her gün bahçemi yıkarım pencerelerin Pimapen onların arasını falan silerim toz tutuyor diye Buzdolabını temizlerim çamaşırları makineye atarım yıkanmış olan balkonuma sererim dama giden Merdivenim içeride iki günde bir onu yıkarım yıkiyamadığım gün ise süpürür silerim oğlumu yukar giydiririm 2 günde bir bazen hergün sonra yemeğime başlarım bir bakarım Saat 8 olmuş ha iki günde bile yastık yüzleri mi falan makineye atarım öyle tabiii akşam yemekten snra bi fasıl girgır tüm eve cekerim uyumadanda duş alirım:D Ohh mis kalkimde temizlik yapim baslamistim zaten:(

(3,159 puan) tarafından
Yaaa okurlen yoruldum masalallh sana
(6,785 puan) tarafından
Heyy MAŞALLAH:)
(6,785 puan) tarafından
ALLAH güç kuvvet versin canım benim sana ❣ Ve bizlerede tabiii:)
0 oy
tarafından
Sabah kalkar hemen yatakları toplarım sonra kahvaltı hazırlarım eşim evde oluyor benim kahvaltıdan sonra gider sofrayı toplarım mutfağı temizlerim sonra çocukları banyo yaptırırım çamaşır varsa makineye koyarım evi süpürüp silerim komple banyoyu yıkarım sonra otururum akşam 5 6 gibi de yemek yaparım 
(3,159 puan) tarafından
Oh ne guzel eerine saglik
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Keske benim oğlum da böyle is yapabilecek kadar uyusa yaa maşallah 
(3,159 puan) tarafından
Uyumazmi zamani gelince uyur canim
(14,027 puan) tarafından
4bucuk aylık oldu ama çok zor bir bebek canım 15 dakikadan fazla uyumuslugu nadirdir evi süpürmek isterim meselà bi ona bakarım bir süpürgeye devam ederim 20 dakikalik işimi zor bitiririm
0 oy
tarafından
Kalkarim once cayi koyarim yatak odami toplarim sonra oglumun yemeyini verip oturma odasini topluyorum sonra oglumu uyutup mutfagi bide aksam yemeyini yapiyorum banyoyu temizleyip tavuklarima yem atip oturuyorum oglumla vakit geciriyorum
(3,159 puan) tarafından
Oh ne guzel elelerine saglik kuzum
tarafından
Sagol canim oglum biraksa dahada yaparim amma durmuyorki
0 oy
tarafından

Bi günüm bi günüme tutmuyor bugun temizlik yaptıysam yarin hiçbirşey yapmam bazen gaza gelirim heryeri temizlerim bazen heryeri b×k götürür o anki ruh halime bagli oluyor :D

(3,159 puan) tarafından
Hahah ayni ben :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 266 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 181 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 335 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu

379,388 soru

11,356,407 cevap

34,832 kullanıcı

...