0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Normalde de üzgündüm ama bugünün önemiyle ayrı üzgünüm..

Çok şükür iki kızım var ama babaları yok onlara çok üzülüyorum..

Boşanma aşamasına girecez inatla cekismeliye sürüklüyor insanı.

2 buçuk saat önce acile gittim bir kaç gündür devam eden sıkıntılarım için.

Orda kan sonuçlarını beklerken ne kadar mutsuz olduğumu dusunurken bir de mesaj atmış doğum günümü kutlamak için şaka gibi.

2 buçuk saatin sonunda acilden geldim ama annem ne oldu ne dedi doktor diye sormadı bile :)

Oysa evden çok kötü bir halde çıkmıştım.

Çocukluktan beri insanlara yaranacam diye kendimi parcaladim ama kimsenin umrunda olmadım..

Öyle içimi dökmek istedim kızlar çok üzgünüm.

12 Cevaplar

+1 oy
(1,189 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İyiki doğdun nice mutlu sağlıklı yilarin olsun cnm rabim bu sıkıntılarını sevince döndürsun bu günlerde geçecek inşallah
(1,138 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bunları söyleyen tek insansın bugün :) inşallah geçecek.Allah sana ve sevdiklerine de bol huzur sağlık versin çok sağ ol
(1,189 puan) tarafından
Amin cnm inan bende çok zor durumdayim ama sürekli namazda dua ediyorum kendimi bırakmıyorum benimde iki oğlum var eşim çok zor bı insan anlatsam neden bosanmiuorsun derler ama sabradiyorum ben sırtımı rabime vermişim insanlar bana yardım edemez yanlız rabimden istiyorum cnm
(1,138 puan) tarafından
Benim de sağlık sorunlarım var kendimi toparlayamadim doğumdan sonra
Diğer sıkıntılar da extra.
Çok istiyorum namaza başlayım vs ama işte
İnşallah RABBim size de geçim versin.kalpler onun elinde isterse çeviriverir
(1,189 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm rabim kimseyi darda bırakmasın en yakın zamanda mutluluk.goz yaşları dokersin inşallah
-Reklam-
0 oy
(48,508 puan) tarafından
esinle barisma ihtimali yok mu
(1,138 puan) tarafından
Maalesef hiç yok..
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Doğum günü kutlaması varsa barışma durumu olabilir mi 
(1,138 puan) tarafından
Yok malesef onu da neden yaptı bilmiyorum
0 oy
(743 puan) tarafından
yaaâ malesef biz kadinlarngenelde oyleyiz hep baskalarini dusunmekten kendimizi unutuyoeuz iste ne diye mesaj atmis simdi insanin kafasi karisiyor istwr istemez :((((
(1,138 puan) tarafından
Valla inan babam ayrı pisl.ik abim ayrı kucuklugum öyle kötü evliliğim öyle..
Vallahi olacağını bilsem peşinden bile koşarım kapısında da yatarım yanlışım biseyim olduysa ama yok..ben sadece sorunsuz bir şekilde bosanalim istiyorum ama anca oyalıyor 3 senemi mahvetti tek güzel şey kızlarım
(743 puan) tarafından
aranizda ne.gecti canim bilmiyorum ama  mutlu olacagini vilsem baris derim tabi sen daha iyi taniyorsun onu aile zaten arkanda olsa belki hic kimse bi durumlara gelemez herkes aile olamiyor malesef ayni dertten muzdaribiz suan esin kizlarina nasil iyi bir babami
(1,138 puan) tarafından
Çok sıkıntılar var onunla kesinlikle evlilik yürümez.kızlarına karşı malesef sorumsuz.muhtemelen ciddi psikolojik problemleri var zaten.bir kişilik bozukluğu
(743 puan) tarafından
o zaman hic arkana bakma canim sorumsuz baba kadar kotu bisey olamaz bizde cok problemliyiz esimle ama kizimiz bizin en hassas noktamiz oda cok duskun kizima o yuzden iyi kotu geciniyoeiz istw
(1,138 puan) tarafından
Keşke çocuklara düşkün olsaydı o zaman ben de bazı şeyleri tolere edebilirdim.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyim
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım Allah çocuklarınla güzel bir hayat sunsun önüne .hep mutlu ol inşallah.kimsenin hayatı inan dört dörtlük değil.heo bı karmaşa hep bı kaos .birgün mutlu olsak 364 gün mutsuz olabiliyoruz .Allah sağlık sıhhat versin sağlığın yerindeyse bu bile şükür sebebi.kimisi fakirligiyle kimisi evliligiyle kimisi ailesiyle sinaniyor ama Allah evlatla sinamasin .tek dayanagimjz tek tutunacagimjz dalimjz onlar.guclu ol ,ol ki onlarda ne güçlü annemiz var desinler.swni örnek alsınlar....
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemize..vallahi ben de kızlarımı düşünüyorum işte.insallah onları çok güzel mutlu şekilde yetistirebilirim en baş hedefim bu
0 oy
tarafından
Allah hüznünü alsın bol sevinç versin 

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere 
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemize.çok teşekkür ederim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Baba evi nasılsa koca evide aynı derler nekadar doğru bilemem tabide barışma imkanin yokmu canım 

Bu arada iyiki doğdun daha güzel mutlu huzurlu sağlıklı yaşları olsun olsun insallah 
(1,138 puan) tarafından
Yok malesef...çok teşekkür ederim senin de inşallah
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Hayırlı sağlıklı yaşların olsun canım. Ne yapmıştı mesajda merak ettim :) 
(1,138 puan) tarafından
Amin cumlemizin çok teşekkür ederim.
Yazmış ki sadece çocuklarımın annesi olduğun için,bana hayatımdaki en değerli iki varlığı verdiğin için doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun yazmış..zaten hep lafta vardı 3 sene boyunca
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canm Rabbım kalbine ferahlık versin sana hayırlı kapılar açsın inşallah 
(1,138 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.amin cümlemize
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım biz kadınlar güçlüyüz üstesinden gelirsin inşallah bu durumun.rabbim yardımcın olsun 
(1,138 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim.amin cümlemizin yardımcısı olsun
0 oy
(1,450 puan) tarafından

Yeni yasin kutlu olsun derin bir nefes al ve bundan sonra kimseye yaranmaya calisma bir tane hayatimiz var kimse icin onu heba etme<3

0 oy
(369 puan) tarafından

iyiki doğdun yeni yaşın sana önce sağlık sonra huzur mutluluk getirsin

kimse için üzülmeye değmez arkadaşım hayat kısa ve yaşamaya değer 

hepimizin sorunları oluyor ama önemli olan sağlık sorunu yasamamaktir

annen unutmuş ola bilir evet sorsaymis Bisey kayıp etmezmiş 

ozaman sende çocukların için kendine dikkat et 

umarım yeni yaşında hep iyi insanlarla karşılaşırsın bu sene geçen seneden daha güzel geçsin senin için <3

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 210 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 961 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dilhun (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 269 göst.