0 oy
972 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin amcaoglunun eşi doğum yapacak cuma günü başka sehirdeler çiçek yollayacakmıs beyzadem. Ben doğum yaptığımda kimse çiçek getirmedi eşim bile. Hediye almadı haliyle zoruma gitti. Kimsenin umurunda değildi benim dogurmam üstüne üstlük 2 kere bebeğimin nabzı durduğu halde zor bir doğum gecirmeme ragmen hastaneye zahmet edip gelmediler yani eşimin akrabaları şimdi kalkmış bana diyor çiçek yollayacam insan kendi karısına bi çiçek almayip amcaogluna alması zoruma gitti.. haksız mıyım yani.. migren tavan yine bende.. kızinca da çocuk gibisin diyor haksız mıyım 

24 Cevaplar

+4 oy
(2,267 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sonuna kadar haklısın . 
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Çok haklısın. Söylemedin mi bunları eşine? 
(191 puan) tarafından
Söyledim valla içimde tutup patlayamam bi de
0 oy
tarafından
Tabiki de haklısın ben olsam izin vermem
(191 puan) tarafından
İzin vermesem de tınlamaz yollar illa ki
0 oy
tarafından
Haklisin bence 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Sonsuz haklısınız, önce can sonra canan..
0 oy
(625 puan) tarafından
Haklısın bence ben olsam sinirlenirdim  hatta küserdim:(
(191 puan) tarafından
Kız küstüm bu sefer diyor çocuk gibisin kabul etmiyor ya haklılığımı iyice sinir ediyor beni
(625 puan) tarafından
Ne alaka senin ne eksiğin var söyle bence
(191 puan) tarafından
Söyledim küstüm konuşmuyorum artık
0 oy
tarafından
Basliga cicik yazmisin 
(191 puan) tarafından
Bacim sinirden ona dikkat etmedim ki :)))
(7,176 puan) tarafından
Ahahha bende memiş olarak okudum valla :)
(3,036 puan) tarafından
Bende posta girmeden cacık mi demek istedi diye baktım ama hiç o yönden düşünmedim:Ddd
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklisin cnm ama erkek tarafı böyle. Umursamamaya çalış. Benim cenazem vardı. Eşimin tarafi nışan yapti cenazeye bile gelmedi
(191 puan) tarafından
Umursamamak da bir yere kadar canım adam patlıyor eninde sonunda
tarafından
Patlasanda birşey değişmiyor eşinle kötü olursun
(191 puan) tarafından
Valla canım ben tutmuyorum artık içimde ne varsa söylüyorum yazık günah ya bize de bu kadar saf olunmaz benim durumum o kadar iyi değil ona rağmen kalkmış çiçek yollayacakmıs gelde tut içinde.
0 oy
(583 puan) tarafından
Kesinlikle  haklısın  
0 oy
tarafından
Çok haklısın
0 oy
(48,494 puan) tarafından
haklisin canim küfür eder gibi ne geregi var sonrs birlikte gider hediyenizi goturursunuz simdi arasın hayirli olsun desin yeter
(191 puan) tarafından
:)))) aklıma gelmedi değil ama içimdeki insan sevgisi şiddete karşı :)))
(48,494 puan) tarafından
ona cicek alirsan benide yemege cikaracaksin de ☺️
(191 puan) tarafından
Kızzzz doğru diyon valla ama virüs var :((((( korkarım ben 1 yaşında oğlum var kıyamam ona
(48,494 puan) tarafından
ee sende aklini calistir o cicek giderse oglumla bana kiyafet alacalsin de
(191 puan) tarafından
Vay Allah senin canına sağlık sıhhat versin aklınla bin yaşa :))) tamam o iş bende :)))
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Valla sonuna kadar haklisin nie çiçek gönderme gereği duyuyoki saçmalamış Eniste de yanu
(191 puan) tarafından
Sacmaladi ki Sacmaladi valla gece gece.. çok seviyor amcaoglunu.. amcaoglu da kendisini sevseydi oda çiçek yollardi ama akıl yok Bacim
(1,037 puan) tarafından
Demekki amca oğlu seni sevmiyomus de canim bana çiçek yollayan gelen oldunu de üsluplu olmaz senin eşine çiçek yollanan de gitsin bebesini hediye alsin
(191 puan) tarafından
Diyorum da :(((
(1,037 puan) tarafından
Üzme sen canını o zman canim.bazen yapma dedikce inatla yapalari geliyo üstüne düşme bakalım.daha çok inatlasir şimdi
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Sonuna kadar haklsın onlar sana ne yaptıysa sende aynısını onlara yap 

Birde şu başlıktaki ciciği düzelt istersen biraz değişik olmuş cicik yollayacakmış 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Haklısın ama bırak göndersin belki biraz utanırlar. 
0 oy
tarafından
Haklısın tabiki konuşmam inanki ole bişey yapsa.amca oglunun eşimde kim didisinin didisi saçmalık dogurursa dogirsun geçmiş olsun dersin yeter onuda sen dersin yani erkeğe abes kaçar biraz amcaoglunu arayabilir ama eşine ne gerek var ..
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Gelde sinir olma insan ister istemez sinir olur 
0 oy
tarafından
Haklısın canım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kesinlikle sonuna kadar haklısın
0 oy
(191 puan) tarafından
Aynısı benimde başıma geldi çok haklısın banada çiçek almadı ama kuzeninin karısına yolladı onlarda bize bi takımla bez almış gelmiş biz hem takım alıp hem çiçek yolladık ama eşim ben doğum yaptıgımda çiçekçi arkadaşıydı söylemiş çiçekçi unutmuş bahane işte oğlum 2 ayĺik oldu hala zoruma gider ßimsi senin yazını okuyunca yine aklıma geldi üzüldüm 
(191 puan) tarafından
Ben düşündükçe sinirim bozuluyor adamlar ziyaretime bile gelmemiş çiçek yollayacakmis hani durumum olsa neyse adamlar bizden zengin ne çiçek ne başka bir şey
(191 puan) tarafından
Aynen valla canım ne diyeyim ki haklsın
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Cok cok haklisin takip et senden gizli de gonderebilir ne alaka ya amcaoglu karisi once kendi karisini mutlu etsin 
(191 puan) tarafından
İşte aklı olsa

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,070 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 533 göst.
0 oy
11 cevap 516 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy