0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (465 puan) tarafından
Son zamanlarda eşimle sürekli tartışma halindeyiz maddi durum bizi zorluyor ve ben çok düşünüyorum çok kafama takıyorum 

eşimin ailesi daha doğrusu annesi benimle geçinemiyor ve eşim annesinin bana karşı olan sözlerini duymayıp benim annesine karşı olan sözlerimi duyup benimle tartışıyor 

yani kısacası içimdeki sıkıntıyı evimdeki durumu feraha çıkartacak beni rahatlatacak dua sure bir şey var mı

8 Cevaplar

0 oy
(3,672 puan) tarafından
Temizlik yaparken bakara suresi ac canım sesli 
(465 puan) tarafından
Sadece temizlik yaparken mi mesela evde yokken ya da gece uyurken falan olmaz mı
(3,672 puan) tarafından
Olur canım ama temizlik yaparken daha çok öneriliyor suya sirke katarak temizlik yaparak
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Öncelikle evinde bakara suresi aç 

Ya Vedud çek (7-21-99 kaç tane cekebilirsen) eşine üfle 

Ya Halim çek aynı şekilde eşine üfle 

Bu zikirleri içeceği çaya suya da üfleyip icirebilirsin Allah'ın izniyle faydası olur. Ben hep dilimdedir bu zikirler her cektigimde eşim bana karşı daha da yumuşar fark ederim yani.
(6,345 puan) tarafından
Ayyy saol kız benim yazcaklarimi yazmışsın☺️
(465 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bol bol fetih suresi ve elem neşrah oku , aynı zamanda Hz. Yunus duasını içinden bolca zikir olarak çek kuzum, Rabbim feraha çıkarsın inşallah 
(465 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(137 puan) tarafından
Ya Kuddüs çek canım sayısız sonrasında Allah tan istediğini dile Rabbim seni feraha çıkarsın ♥️
(465 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(887 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
her gün bakara suresi aç canım Mahir hocanin sesinden dinlemeni öneririm çok güzel okuyor huzur veriyor
(465 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(448 puan) tarafından
Maddi olarak rahatlamanız için vakia süresini hergün okuyun. Bakara süresini sesli dinleyin. Birde Saliha erdimin sohbetlerini dinleyin kitaplarınıda okuyun. Bir insanla Geçinenememek tek taraflı olmuyor. Her iki kişide yanlış anlaşılmalar oluyor 
(465 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Canım bakara suresini internetten aç evinde sen de dinle ve Allah Celle celalühü'nun Fettah ismini çek sübhanallahil Fettah gibi
0 oy
tarafından
Bakara suresi herzmn açık olsun tlfonunda bol bol zikir çek bunlardan önce tabiki Rabbinden bol yardım iste sen yeterki ona yönel seni asla geri çevirmeyecekdir emin ol inşallah evine huzur gelir en yakın zamanda

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 950 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 599 göst.
26 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 698 göst.