0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (323 puan) tarafından
Alt kata yeni birileri taşındı.Taşındıkları günden beri bu saatlerde çok yoğun bir sigara kokusu tüm evi sarıyor.5 aylık bebeğin var yatak odası özellikle çok kokuyor.Sizce ne yapılmalı? Gidip uyarsam ev benim istediğimi yaparım dese haklı ama böyle de nereye kadar...

16 Cevaplar

+1 oy
(930 puan) tarafından
Camını kapatcan yada iylik ile söylüycn
(323 puan) tarafından
Kapalı her yer ama sanırım banyoda içiliyor
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Asla haklı değil. İçmesin banane Ayyy nefret ediyorum sigaradan... 

8-)

(323 puan) tarafından
Bende..Kendine ne yapıyorsa yapsın da zararı bize de dokunuyor
(13,202 puan) tarafından
Evinde olduğu için haklı maalesef orası onun serbest alanı
(5,132 puan) tarafından
Evet ya rüzgar başka yone esse bari,
(13,202 puan) tarafından
Ya da başka balkon varsa orası değerlendirilebilir
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Annemlerin alt daireside oyleydi dedi astim hastasiyim dikkat ettiler yani annemin yattığı idada icmediler bende sigars iciyorum balkonda icerim tek bi yerde istersen soyle kibar sekilde beklki kizinin yattigi tarafta icmez

Ama dedigin gibi evde onların malesef içerler
(323 puan) tarafından
Banyoda içiliyor sanırım balkonda içilse bu kadar koku gelmez bence
(12,777 puan) tarafından
Banyoda icilirse ust katlara  vs gelir ama cok olmaz gene bence
0 oy
tarafından
camını kapını kapatcan yapcak bısı yok 
0 oy
tarafından
Başına bela alma .
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Camını kapını kapatcan canim ev benim istedigim yerde icerim der yani hakli olarak
0 oy
(157 puan) tarafından
Güzel bi dille söylersen belki başka tarafta içerler canım en fazla burdan başka içeceğimiz yer yok der sende o zaman kapatarsın kapını pencereni
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Onun evi orası canım camı kapat gece yine açarsın
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Deme dahilinde. Yani içmiyorum ama bana da dese ev benim dam benşm istersem yakarım derin. Canım guzellikle konusmanız lazım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gidip uyara bilirsin dikkat ederler tabi insanlarsa
0 oy
tarafından

Bende sigara içiyorm. Alt komşum bana gelip evde sigara içme dese sanane derim :D ama banyoda içme falan dese hmm bir düşünym derim :D pek oralı olmam yani. Ev benm istediği yerde içerim diye düşünüyorum

tarafından
Ciddiye alma ha şaka yapıyorm :D tabiki dikkat ederim
(323 puan) tarafından
Anlayışlı olsa herkes keşke
tarafından
Bence söylemekte fayda var. Evde bebek var yani kim olsa dikkat eder bence
(323 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Banyonun bacasindan koku geliyosa orayi kapat pencere mi ne. Oluyo ya gunduz geri aç olmadi
(323 puan) tarafından
Evde 2 banyo var ikiside kapalı ona rağmen geliyor kahvehane gibi evleri sanırım
0 oy
(75 puan) tarafından
Yok artık insan kendi evinde de sigara icemeyecekse nerde içecek 
(323 puan) tarafından
Komşusunu rahatsız edecek derecede içiyorsa uyarılmalı.Bilmiyorum gidip uyarabilirim işte
(75 puan) tarafından
Bebegim saçmalama. Polise bile şikayet etsen hic bisey yapamazlar.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahalla nasıl geliyor koku eskibacalı ev mi yani soba bacaları mı var
(323 puan) tarafından
Yok 10 yıllık bina daha ama evde 2 banyo var banyoda içiyor diye düşünüyorum bu kadar gelemez yani
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Bizim ev sahibinin yaptığı aklıma geldi dur anlatıyım hemen 

Biz de herkes sigara içer ev sahibimiz de iciyo biz 1. Katta oturuyoz ev sahibimiz 4. Katta oturuyo buraya sigara kokusu geliyo siz çok iciyosunuz bizim balkonumz yok banyo da bide mutfakta icerz hep komşular rahatsız oluyo ediyo dedi bize neyse biz de rahatsz olan komşuyu aradık abi oraya sgara kokusu geliyomu geliyosa dikkat edelim diye o da 3. Katta oturuyo ev sahibi böyle böyle dedi rahatsz oluyomussunz galiba dedik komsumuzda yok kardeşim evin içindeki koku 3. Kata nasıl çıksın rahatsz olmuyorz bize koku gelmiyo dedi megersem ev sahibimiz derdi bizi evden çıkartmak mis 

Senin koku gelebilir ama anlayışlı insan olup olmadığını biliyosan eğer şöyle anlayisliysa dikkat eder degl de etmez 
tarafından
Vay bee adama bak akıllıca ha
(1,576 puan) tarafından
Akıllıca da işte biz hala evinden çıkmadık okadr baktık ama bulunmuyo öyle kolay . Bize kendi ağzıyla ckin diyemiyolar biseyleri bahane ediyorlar
tarafından
Inşaallah biran önce bulursunuz canım
(323 puan) tarafından
Vay be nasıl niyette insanlar var öyle.Valla niyetim evden çıkarmak değil :D Nasıl insanlar olduğunu bilmiyorum yeni taşındıkları için hiç görmedim ama kahvehane işletiyorlar bence
0 oy
(932 puan) tarafından
En keyif aldigim sey banyoda sigara icmek :D komsu desede dinlemem acikcasi. Ewimdede rahat icemiceksem nerde icicem
(323 puan) tarafından
İçiliyor demek :) Komşusunu rahatsız edecek derecede içiyorsa bence dikkat etmeli ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 379 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 630 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 562 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 511 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...