0 oy
1,711 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bazı insanlar gerçekten yorum yapılmayi bilr haketmiyor birşey yaziyir mesela yazıyorsun bakıyorum caninin istediklerine cevap veriyor insan ayırıyor ve insan yerine koyduğuna pişman oluyorsun çünkü yerini yadirgiyir. Asiri derece de gruplaşma var eskiden böyle birşey yoktu bjr kaç kişi ne yazikki bu hale getirdi. Ve artık ölüyorum dese bildiğim konuyu demicegim kişiler oldu çünkü anlayan yok malesef iyi niyettniyetten.  Burda hepimiz  hamileyiz bayanlar herkesin de kendi çapında sorunları var zaten ama tutup da bu şekilde olunca malesef hoş olmuyor çoğu kişi istedigine cvp veriyor ediyor zahmet edip  yazılmış birseyi görmemezlikten gelmek ayıp oluyor hepimiz anne oluyoruz artık anlayışlı olursak burası daha güzel ve eğlenceli halr gelir amaç egleeglenmek .. Allah hepimizin kalbine göre versin herkese mutlu pazarlar ❤

26 Cevaplar

+7 oy
(3,151 puan) tarafından

Bunu bende farkettim bazılarına cumlelerce açıklama yapıyorsun cevap bile yazmıyor. Bakiyorsun baskasina cevap vermis. Tavsiyede bulunduğuna pişman oluyorsun.

(137 puan) tarafından
Benim durumum çok farklıydı ailem 1 saat benden uzakta ama malesef aramız yok, eşimin aileside türkiyede ben eşimi türkiyeden almanyaya getirtmeye çalışıyordum o yüzden baya bi yalnız kaldım. Ama seninde dediğin gibi  etrafında gereksiz insan olacağına tek başına mücadele et bin kat daha iyidir. eşinle iyiysen gerisi boş canım. Bu arada özel değilse eşin nerde, askerde falanmı yoksa işten dolayımı yanında değil
tarafından
Ay canim senin de durumun fenaymis.  Yok canim benim esim askeri gorevli göreve çağırıldı suriyeye 3 ay sonra gelecek nasipse ama cok yoruldum canim tukendim etrafımdakiler yuzunden ama esim le bebegim En buyuk destegim
(137 puan) tarafından
Allah tez vakitte kavuştursun canım sağ salim kavuşursunuz inşallah
tarafından
Amin canim cumlemize inşallah sana Da bir daha ayrılık yaşatmanın Rabbim inşallah
(137 puan) tarafından
Amiiinnn amiiinnn amiiiiinn :)
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Geçen hafta pazar acayip bir gruplaşma vardı su günlerde o kadar yok boşverin nasılsa görmüyorsunuz .  Oyuncak olmuş burasi iyice 

tarafından
Aynen öyle bacım bırak allah aşkına onlar için düşünmek bile saçmalık bırak yazmasın senin canına minnet başka insanlarla konuşursun şuan  olduğu gibi:)
tarafından
Kesinlikle kuzum iyi ki varsınız bazen gercekten insan ailesi gibi benimsiyor kafamız dağılıyor: )
tarafından
Sende iyiki varsın canım benim her istediğinde yazabilirsin özelden  muhabbet ederiz öpüyorum:))
tarafından
Tamam kuzum bende çok öpüyorum seni hayırlı aksamlarin olsun yazarim tabi ❤
tarafından
Seninde canım benim  allah a emanet
+3 oy
(7,411 puan) tarafından

Kesinlikle canim. Bende bilgim oldugunca yorum yapmaya çalışıyorum bilgim yoksa yorum kirliliği yapmıyorum. Ama dedigin inan benimde dikkatimi cekti. Herkesde biliyor da iste. Yani alt tarafı bi uygulama acayip bi duruma dönüştürme çabasına girilmesi cok sacma. Hepimiz anne yada adayiyiz yeri gelir guler eglenirz. Ama gruplasma olunca insan yorum yapmak istemiyor. Coluk cogunun oyun alanina döndü resmen :/

tarafından
Kesinlikle canim bir kaç kisi özellikle yapıyor bunu iyilik yaptığına pişman ediyor ama sonra da paylastiklatindann durumu ortaya çıkıyor Allah kalbine göre veriyor herkesin ışte. Alay edersen cvp verilir :) bende daha insan seçip cvp veriyorum Canim sende öyle yap
(7,411 puan) tarafından
Valla zaten öyle yapıyorum ne yalan soyleyim.  Bende zaten o bir kac kisiye artık cvp vermiyorum. Herkes nasil gelirse öyle giderim. Zaten alay etmeyip abuk sabuk konusmadigimizdan kaybediyoz :D neyse sirf bu yüzden kaybetmeye varim. Lutfen grublarina almasinlar beni :D
tarafından
Kesinlikle canim valla bende daha tinlamiyorum cunku farkettim bir kişiyi mesela özellikle kendini zaten on kat yukarıda görüyor ama farkında değil hepimiz aynı bir topun üzerinde yaşıyoruz bu yüzden gerek yok yaranmak içinde olmadığım benligimden vazgecemem kimse için bakıyorum kim sormus ina cvp veriyorum artık: )
+3 oy
(1,232 puan) tarafından

Aynen birde hiç tanımadığı görmediği insanlara kasrı böyle gruplaşma yapıp ötekini disliyor tanısa ne olur kim bilir sacmalik

tarafından
Canım fesat insan kendini her yerde belli eder görmeye gerek yok Allah kalbine gore versin herkesin diceksin
(1,232 puan) tarafından
Aynen canım;):):)
(707 puan) tarafından
Zaten farkında iseniz o kişilerden burda hiç yorum yok ;)
(1,232 puan) tarafından
Aynen kendilerini biliyorlar :)
+3 oy
tarafından

Kesnlikle haklsn canm o kisileride sen görmezdn gl bn öle yapiorum

tarafından
Kesinlikle canim hic gerek yok girmuceksin: )
+3 oy
(2,332 puan) tarafından
Bende dikkat ediyorum son zamanlarda aynen dediğin gibi yapıyolar hiç hoş bi şey değil bence. Sorulan sorulara anlatılanlara elimden geldiğince bildiklerim dahilinde yorum yapmaya çalışıyorum ama genelde sessiz kalıyorum yapım gereği :) bende bi şey paylaşınca yorum yapıldığında yazacak bi şey bulamadığımda artı oy veriyorum. O yüzden yanlış anlaşılmıyorumdur inşallah. Neyse artık kendileri bilirler en iyisi görmezden gelmeye çalışmak :) sana da mutlu pazarlar canım :)
tarafından
Ya canim bende aynı öyleyim ama en azından hepsine cvp verip seni ayırmam ya hep attı veririm ya sana da cvp var öyle insanlar olsun yine iyi niyet bizden olsun. Hayırlı pazarlar tatlım sağol ❤
+3 oy
(661 puan) tarafından

Sanırım dogru tespitt ;) 

tarafından
Kesinlikle canim:)))
+2 oy
tarafından
Bos ver bukadar takmaya degmiyor, yas itibari ile bir cogunun yaşi küçük, boyle gruplasmalari normal, ben zit fikirde oldugum kirişlere de yorum yaparim, begenir begenmez, ne diyelim Allah akil fikir versin, hayirli pazarlar canim
tarafından
Kesinlikle canim insanlık var sonuçta elde kalan çok cok teşekkür ederim canim sana da hayırlı pazarlar ❤
+2 oy
tarafından
Ben hepinizi seviyorum öyle şeylerle işim yok :) elimden geleni sevdiğim insanlar bile olsa ardına koymam)
tarafından
Ah canim sen inan aklımdan dahi gecmedin biliyorum seni  :)  ben biliyorsam herkese cvp veriyorum zaten aklımın ucundan kin bile geçmiyor ama maalesef var oyleleri
tarafından
Bende herkese cevap vermeye çalışıyorum ama dikkat ediyorum bazı paylaşım sahipleri yorumuma cevap vermiyor bende bana cevap verenlere yazıyorum)
tarafından
Bende vla canim artık insan seciyorum napim: )
+2 oy
tarafından

valla bazilarna cevap veryorz bakyrm geri donus bile yok oyle insanlara cevap vermek istenyrm şahsen 

tarafından
Ben normal bir sohbet tarzı birşeye yazdım canim derdi olandan zaten beklemem kafa dalgın ama diğer türlü hoş olmuyor o yüzden gerek yok kimseyi kırmayı bence hepimiz zaten halimizi biliyoruz yaşadık
tarafından
aynen oyle cnm
+2 oy
(1,933 puan) tarafından

6 kişi var şu an  aklimda aynen senin dediğin gibi mirç mirclar hiç sevmiyorum onları sadece birbirlerini övuyorlar istediğine cvp verip istediğine veemiyorlar verdiklerinede dalga geçer gibi cvp yaziyorlar her taşın altından cikiyorlar 

(1,933 puan) tarafından
Sen anladın onu :D
tarafından
Kizlarrr aklınızı okuyorum neden acaba :D
(1,933 puan) tarafından
Aklın yolu bir canm ondandir :D
(7,411 puan) tarafından
Görünen Köy uzakta degil :D
tarafından
Kesinlikle  kızlar: )
+1 oy
(1,146 puan) tarafından

Çokta takılacak birsey değil kuzum herkes hersyi görüyor merak etme bak keyfine sanki onalar olmadan yaşamıyor muydun salla gitsin; ) 

(6 puan) tarafından
Ben daha yeniyim gruplaşmalrı yeni görecem galiba
(1,146 puan) tarafından
Olsada boşver bak keyfine sohbetini yap iyi insanlarda var Allah razı olsun görürsün zaten zamanla =)
(6 puan) tarafından
Aynen canım
tarafından
Kesinlikle canim sadece hos olmadığı için belirttim zaten herşeyi kafaya takiyiruz bir de bunu takmayalim :)
+1 oy
(336 puan) tarafından
O kadar haklısınki...herkes işine gelene cevap yazar oldu burda..tadı kaçmaya başladi burasının
tarafından
O kadar çok  çocuksu insanlar varki bu yüzden tadını kaçırıyorlar
(336 puan) tarafından
Birbirlerini pohpohlamaktan baska bisey yapmiyolar maalesef
tarafından
Yaw  birbirilerini  eglendiriyorlar  boş boş goygoy
tarafından
Canım ilk okul gibi oldu grup seçme hoş olmuyor hepimiz anne olduk vrya olucaz yani :)
+1 oy
(443 puan) tarafından

Kesinlikle katiliorum yorum yazmayida gectim  islerine gelene destek oluyorlar gecen gun post actim uygulamayi silmek icimden gelmio diye ama silecem artk

tarafından
Ben de o olayı bilmiyorum canim bos versin hatirlayip sıkmasın canini
(707 puan) tarafından
Evet orası öyle canını gereksiz yere tekrar sıkmasın haklısın.
tarafından
Misafirim  vardı kızlar yazamadim gurbetkusum  yazdım sana özelden kim oldugunu
(707 puan) tarafından
Okudum canım.cahil ile etme sohbet demişler.canini sıktiysam eğer özür dilerim.tekara üzmek istemem seni.
tarafından
Yok canım benim üzülmek olur mu hiiç canımsın
+1 oy
(454 puan) tarafından

Aynen bende farketdim hurmet sayqi baska seckinlik baska ..ama naparlarsa yapsinlar ben burda biri post acdiginda hic profil adina bile bakmiyorum ..cevabini biliyorsam cevapliyorum ..bilmiyorsamda sesizce uzaklasiyorum ..misal seninle bir birimize girelim burda profil adina bakmadigim icin postuna cevap veriyorum .. cunku burasi boyle bir platform ..benim yeri geldiginde kendime yetecek kadar arkadasim var ..yarin obur gun Allahin izniyle dogum yaptigimda bu proqrami nasilsa silecegim .. iki gunluk birsey icin boyle qruplasmaya birilerini fazla birilerini eksik gormeye gerek yok heoimiz insan ogluyuz 

tarafından
Kesinlikle canim bak bizim de arkadaşla tartismamiz oldu yazmış bütün bildiklerimi yazdım çünkü nasıl vicdqnsizlik yaparım.bildigimi yazarım olgun insanlarız adına dahi bakmadan cvp veriyorum çoğuna çünkü yardım bu ya neyin kini bugün sende olam yarın benim de basima gelebilir kötülükten birşey çıkmaz
(454 puan) tarafından
Tabikide canim.....Oyle insanlar akillarinca kendilerini ustun goruyorlar..
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Güzel bir yazı olmus bende artık sadece bakıyorum gerçekten cevap.verilecek bir konu mu yoksa laylaylommu  malesef insanlar işine gelmiyorsa gormezlikten gel diyorlar  gruplasmayida kendileri yapiyorlar sadece dünya onların etrafında dönüyor gibi hissediyorlar  yoruma açık değiller  eğer onlar gibi düşünmuyorsaniz sizi gruplasan  şahıslar disliyor üstüne  onlar gibi dusunmezsen  suçlu sen oluyorsun doğruları söylediğindede gaddar  ve acımasız olup linç ediliosun ve malesef insanlar siz diye hitap etmeyi bilmiyor...  uygulamada eşine  annesine kayinvalidesine gerizekalı ahmak ***** bilmem ne diye  tanımadığı insanlar önünde yerden yere vuran insanlardan birsey beklemekte bizlerin hatası  bence 

tarafından
Kız cevriye boşver kuzum sonuçta kıskandığını belli etmiş dimi Allah çiçek bahçesine düşürsün onu inşallah da bu kadar catlacatlamasinlar :)))
tarafından
:):):):):) boswer bilme kayracm
tarafından
Yok kuzum o kendi kendini yemiş zaten ben ne ugrasim daha ne yapim:)))
(1,379 puan) tarafından
Valla güzel güzel sohbet etmişsiniz ahahaha Allah sohbetinizi artirsin  :)))))))
tarafından
Ahahaha canim valla ben o gun söyledim uyarı veren kim diye ses yok demekki tirsmis benden şimdi de beni pofpofluyir o kendin tükürdüğünü yalamamis yutmuş resmen ben daha napim ona Allah ışte bukemedigi bilegi opturuyor: ))  kimi dediğini gerçekten bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum kuzum Allah yüz versin yüz ben yine iyiyim cunku problemim yoktu kimseyle kıskançlığın belli etmiş harikaaaaa:))
0 oy
(590 puan) tarafından

Kimki gutublasanlar arkadas ola bilirler bende arkadas gurubum var burda ama hic tamımadığım yorum yapmadımım biri post acsa söyleyecek sözm varsa burda konusmadıgım insan yok ama konusmadığım insan olsa bile yorumumu yaparım. Valla o gruplasanlar kim bilmiyom ama bence kimsenin onların yorumlarına ihtiyacı yok 

tarafından
Canım birine cvp veriyorsun misal dinlerine yazıyor ama seninkini cvplamiyor ya seni gale alip yazmışım bunu yapmaha gerek yok ki ben valla adına bakmadan cvpliyorum ama artık bakıyorum: )
(590 puan) tarafından
Bende adına bakmam  ne alaka ki ya valla birinin derdi var bende biliyorum caresin adna bakıbdamı cevablıcam sacma bence
0 oy
(103 puan) tarafından

Aynen oyle gercekten bende cok rast geldim cevaplari ya da yorumlari ayiriyor ben bile soru sordugumda herkese yorum yapmaya calisiyorum oyle yaptiklari icinde bisey yazasim gelmiyor artik

tarafından
Aynı canim kendilerini birşey sanan kesim iste bende bakarak cvp vericem artık mesela
(103 puan) tarafından
Valla oyle mi yapsak acaba :D
tarafından
Öyle yap canim: )
0 oy
tarafından

Niye ben aktif oldgum zaman cevapliyorm cikiyorm yorum cok geldyse oy veriyorum hepsine.. 

tarafından
Heee :D ole.de o zman
tarafından
Öyle dedim canim yoksa diğer türlü neye kizim kız: )
tarafından
Buaralar birileri brilerni yicek burda :D
tarafından
Aslında bie kaç kişi sebep oluyor buna ilk baştan b3ri kullandım 34 hafta oldu hic böyle şeyler yoktu  hos olmuyor hepimiz aklı başında kadinalriz
tarafından
Vala ben hiiic karsmiyon milletin aktisina koktusuna. Bazn yorm yapmadan cktgm gunler bile oluyo.
0 oy
tarafından

Aman canm hep aynı tantanalar ya ben daha 2 gün oluyor post açtım insan olsalardı anlarlardi demek ki bende sinir ololuyorum napicaksin sende takmiycaksin nokta yani.

tarafından
Ah canim anlayış nerde kime ne anlatabilorsin ki çocuk gibi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 338 göst.
19 Temmuz 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Derinerim (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 395 göst.
0 oy
5 cevap 386 göst.
11 Mayıs 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 473 göst.
11 Mayıs 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,817 cevap

34,855 kullanıcı

...