0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kadın Sözde  100/25 engelli gözünün birisi görmüyomuş sagdan soldan fitre toplayarak koskoca villa gibi ev yaptırmış kendisine kızını aramaya çıkmış dı kızıda dönmem demişdi şimdi altından  neler çıkdı böyle bence çıkmasının sebebi kızı değildi zaten eski kocasını cezaevine ziyaret ettiği zaman ordaki kadınlara mahalledeki herkese demiş öldürdük kuyuya attık üzerine asit döküp yok ettik isteselerde bulamazlar demiş anaaa baksan kadına bi işe yaramaz kendi halinde bi kadın olarak görünüyo ama ne yere bakan yürek yakanmış müge anlı çıldırıyi sinirden 

12 Cevaplar

+1 oy
(843 puan) tarafından

Burda çişini tutuyon diyo müge orda koptum  :D

tarafından
Hahaaa devletten bez yardımı bile alıyomuş yaa vay bee :)
-Reklam-
0 oy
(15,369 puan) tarafından

Bu programları izliyonuz sonra da evim kirli toplayamiyorum diyonuz :D kalkın kalkın bunlar hep dalevere milleti işinden gücünden eder :D

tarafından
Galiba suç bende
(15,369 puan) tarafından
Galiba :D :))((
tarafından
Birde kuvezde falan da kaldı ya ne bilim ayrı bi ilgim var
(15,369 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabbim korusun evlatlarımızı
tarafından
Âmin inşallah canım
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Aynen valla oylesi insanlardan korkulur haa saman altindan su yurutenler 
(3,024 puan) tarafından
Valla izliyodum da oglan uyudu firsat bu firsat bi duşa.girim dedim telefonu elime aldim.buraya bakim diye cikamiyom.simdide ahahha
tarafından
Burası böyle bağımlılık yapıyo işde
(3,024 puan) tarafından
Aynen en azindan ben okuyup da yazmayanlardan diilim :)
tarafından
Simdi kucağımda uyuyo gecede yanımda yapışık ikiz gibiyiz eşimle ayrı dünyalardayız gibi ayrı yatıyo bişey olur falan diye :)
(3,024 puan) tarafından
Daha kalkacam oyyy oyy rahime kov beni gii, yuzsuz ben daha cikmadim uygulamadan ahhah
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Sözde engelli işte. Birde yalan söyleyip engelli maaşını artıracak mış. Ne kadar yalana harama alışmış yaa. Evini gördüm şok oldum biz bütün mal varlığımızı satsak oyle bir villa yapamayız herhalde delirdim burada onu izlerken.hep böyleleri yüzüne gerçekten ihtiyacı olanlar yardım alamıyor :angry::angry:

tarafından
Evet işde ev ne kadar büyük ohaa ısınsa ısınmaz o evin elektiriğine suyuna güç mü yeter bence başka sebeple cıkdı oraya kendini acındirmak için di ama olmadı çünkü müge yakalae
(3,078 puan) tarafından
Okadar eşya göndermişler yardım için hepsi öyle duruyor o evi  bir odasını güzelce yerleştirip soba kursa misler gibi yaşar tek başına napacak okadar büyük  evi. Insan oglu doyumsuz  iste hep daha fazlasinibister elindeki yetmez  asla
tarafından
Birde şu var hani bilerek yaptirmiyo yardim gelsin istiyo bütün odaları yaptırsa bile dünyanın eşyası lazım oraya kaç odaydı hatırlamıyorum da var ama rahat bi 10 oda
(3,078 puan) tarafından
3 katlı bina ya altı ambar üsteki 2 katlar oda .odalarla çok aşırı büyük yani aşiret evi sanki :-D buna kimse dönüp 1 çöp bile vermez bu saatten sonra ınsanları  dolandırıyor resmen
0 oy
tarafından

Ben burda uyuşuk konuşmasından bile çıldırıyorum kadının Müge abla napsn :D

tarafından
Hahaa diyoki annem belki bana kızar ama napim yani demeden edemiyorum diyo :)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Oradaki büşrayı tanıyorum :(( yazık kıza ve ailesine 
tarafından
Kıyamam yaa çok  Üzgün kardeşine bakmayq çalışıyo durumu iyi değil ama erkek gibi maşallah kimseye demedi derdini
(4,875 puan) tarafından
Aynen mahvoldular yani baba sonuçta ortada yok :( kayıp kötü
tarafından
******** kadın birde mahallede demiş ya bulamazlar onu müge bile bulamadı diyomus sen öyle san
(4,875 puan) tarafından
O kadını artık emniyet alır daha da bırakmaz zaten en kısa zamanda çözülür bu olay
tarafından
Müge den kaçamaz boşyere çırpınıyo
0 oy
(843 puan) tarafından

Sorma ilk gördüm yardım edesim geldi. Halbuki kadın benden iyi. Ben kiracıyım :D

tarafından
Hahaa hele benn afedersin mal gibi ağladım haline bizde suç müge anlı affetmez işde böyle
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Suriyeden mal getirip satıyormuş. Parasını vermeyen adama kumpas kurdurup 650tl borca 2bin lira senet imzalatmış. Biz 1000 TL için asgari ücret için ** gibi çalışalım devlet bunlara özürlü diye baksın haram olsun yediği paralar..... 
tarafından
Bencede haram zıkkım olsun çok fena bu kadın
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Kadin yalan makinasi gibi:D

tarafından
Aynen öyle yalan makinası kesmez onu malesef
0 oy
tarafından
Kadın komik ya sinir krizleri geçiriyor tüm stüdyo.bence herşeyi biliyor hatta işin içinde .çıkar yakında 
tarafından
Zaten çağrı yaptı polislere alın konuşturun diye
0 oy
tarafından
Amannnn izlemek istemiyorum bu programları yaa sınır ölüyorum bunlar yüzünden televizyonu kuracam diye korkuyorum 
tarafından
Ne sen sor ne ben diyim bu kadar mı yalan dolan olur herkesden daha çok parası vardır eminim
0 oy
(314 puan) tarafından
Bende kudurdum resmen yalan söylüyor kadın ya resmen 
tarafından
Malesef çok şarlatan villa gibi ev yaptırmış allah gözünü doyursun satsa 500 bin tl edermiş orda bu parayla iki ev alır birinide kiraya verse mis gibi geçinir
(314 puan) tarafından
Bunun gibiler yüzünden ihtiyacı olana inanmıyoruz
tarafından
Ama nasılda acındiriyo kendini ben bile inandım hatta ağladım
(314 puan) tarafından
Çok var bunlardan Allah ıslah etsin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 3,421 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Beyzanurw (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 785 göst.