0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Regl günübüz geline yine de agriniz oldu mu hamile olduğunuzu bilmeden önce 

6 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
9 hafta ya kadar adet sancısı oluyodu bende onun dışında iştah artışı oldu başka da bir belirti olmadı 
tarafından
Adet olmuşsun gibi ağrılar de mi
(249 puan) tarafından
Evet şimdi 15+5 oldum ara sıra oluyor hafiften testim pozitif çıkmıştı ama kesin kimyasal adet olacam diyodum korkudan 3 ay sakladım kimseye demedim adet bekliyodum
tarafından
Ben 9 haftalıkken yeni öğrenmiştim :) 11. Haftada da ilk kontrole gittim.
-Reklam-
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Her gebelik farklıdır.ama ben hep aynı şeyden anladım cif kokusuna midem bulaniyordu
0 oy
(1,189 puan) tarafından
30 haftalık hamileyim dahada adet sancısı çekiyorum arada 
0 oy
(164 puan) tarafından
Benim kasiklarim edet olacakmisim gibi çok agriyordu hatta kesin olucam falan diyodum ama sonra goguslerim meme ucumda Bi ağrı başladı bu bende hiç olmuyodu yani normal dönemde goguslerim hassas değildi o gungogusumde Bi ağrısı hassasiyethissedince ben hamilemiyim acaba dedimdaha adet gunumgelmeden neyse bekledim gunumgecerse hamileyimdir3dedim Bi baktım 3.5 derken 10gun geçmiş en sonunda doktora gittim ki hamileyim:) şuanda 6haftaligim daha çok yeni 
0 oy
(696 puan) tarafından
Birebir regl belirtilerim vardı of ya yine bu ayda hamile kalmadım diyip üzülmüştüm sonra dayanamadım 5 gün varken reglime test yaptım gece 12de çift çizgiyi gördüm 
tarafından
Kaç ay sonra kaldın
tarafından
evet yapıyorum
(696 puan) tarafından
Tam 1 sene sonra kaldım
tarafından
İlaç vs kullandınız mı doktora gittiniz mi bende çok istiyorum daha gitmedim senem dolsun öyle gideyim dedim 10 ay oldu
(696 puan) tarafından
Hiç bişey kullanmadım doktoradq gitmedim bende artık gitmeyi düşünüyordum qma hamile kaldım.  Sadece son 3 ayda ağrı kesici ve bitki çayı içmeyi kestim okadar
0 oy
(209 puan) tarafından
Benim hiç belirttim olmadı adetim geçince test yaptım silik çizgi gördüm öyle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 128 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.