0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hiç belirti yaşamayan da varmış kızlar benim regl 1 gün gecikti hala olmadım hiç bir belirti yok sadece gaz sorunum var bide ara ara bel ve kasık ağrısı oluyor bide bugün mide yanmam var nedense

14 Cevaplar

0 oy
(119,334 puan) tarafından
şimoşu 8w5 de ogrendim belirti falan yoktu☺️
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından

İlk gebelikte karin ağrısı bacak ağrısı ve bel ağrısı vardı ama ben de yerleşme kanaması da oldu ben adetboldum sandım ama olmamışım.  Bildiğin adet şansını ağrısı çektim.  İlerleyen zaman da ben hemen kusmaya basladm . Köpüklü  ayıptır söylemesi.  Yerleşme kanamasından sonra test yaptm  6 gün sonra cift çizgi ve 1 hafta sonra kusmalar başladı  5 . Hafta da 

0 oy
tarafından

Hiç yoktu hiç, adet belırtısı bılr yoktu bende :D ne gogus agrısı ne sıskınlık sıfır

(1,175 puan) tarafından
Bende felaket vardı ya belimin ağrısından  ölüyordum  resmen adet sancısı gibi agri ama daha bir  şiddetlisi:)
0 oy
(444 puan) tarafından
Benim sürpriz bir gebelik ti hamilelik beklemiyordum. Öyle adet olacakmış gibi hissediyordum sancılarım vardı adet olucam tıpkı öyleydi bende 4 halı yıkadım biran önce adet olayım da sancım geçsin diye  yatağa hep atlaya zıplaya çıkıyor dum perde yıkadım taktim  koltuğun üzerine çıkıp taktım koltuktan zıplayıp indim bilmiyor dum hamile olduğumu ayriyeten bel ağrısı oluştu bende adet dönemi hiç belim ağrımaz di o kadar uzanır çocuklara gelin belime basın derdim. Kaynimla sevgilisi geldi bize öyle konuşuyorduk ben hayata çocuk istemiyorum yeter 3 tane bana diyordum  sonra adetim 4 gün geçti kan verdim çıktı kaynimda allahtan istemiyordun ha demişti 
tarafından
Maşallah
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Regl gecikmesi dışında hiçbir belirtim yoktu :D
tarafından
Aynen öyle olabiliyor
0 oy
(875 puan) tarafından
adetim 2 gün gecikmişti ama regl ağrısı vardı ondan şüphelendim kac gun sonra soğan doğarken başım döndü midem bulandı ozaman emin oldum :))
tarafından
Ahahaha ya canim o da olabiliyor
0 oy
(36 puan) tarafından

Ay hangi birinden başlasam :D şimdi ben korunmalı korunmasız eşimle her ilişkiyi uygulama üzerinden kaydederim. Genelde de hamile kalmamak için yumurtlama zamanlarında korunmasız ilişki yaşamamaya dikkat ederim. O yüzden tam olarak hangi tarihte yaptığımızı biliyorum. Emaan bir defadan bişey olmaz deyip yumurtlama zamanı korunmasız ilişki oldu bende kendimdeki değişiklikleri gün gün not ettim. İlişkiden 3 gün sonra yaklaşık 1 hafta boyunca ağzımda metalik tat vardı. 10 gün sonra sanki denizleri içmişim gibi aşırı derecede lavaboya çıkma ihtiyacım vardı açıkçası çok suda içmiyordum. İlişkinin üzerinden 2 hafta geçince testte çıkmadı. Adet gecikmesini bekledim gecikti test yaptım baya ikinci çizgi çıktı :D tabi test yapıncaya kader ne rüyalar ne rüyalar bende eşimde hatta çok yakın bir arkadaşımda dahil. Çocuk gelmeden geleceğini ulaştığı her yere herkese duyurdu :D 33. Haftada merakla bekliyoruz gelmesini. Ama herhangi bir bulantı vs yaşamadım normal geçti bugüne kadar. 

(659 puan) tarafından
Yemın ederim bu cocuk istemeyip tek seferde tutturanları asırı kıskanıyorum :D 6 yasında 1 oglum var ona cok zor hamile kaldım diyemem 3 ay da oldu ama 1 yıldır 2.yı ıstıyoruz ikimizde de bı sorun yok ovulasyon mi denemedim neler neler tutmadı :) bu ay yıne ovulasyon denedım ve 3 aydır da folık asit falan kullanıyorum bu ay yine deneyelım dedık esımın eli kesildi dıkus atıldı bıtek catlamayı degerlendırsm hıc hıc umudum yok ama keske benim de soyle olmaz dedıgım de olsa :D
(36 puan) tarafından
Bizim isteğimize bağlı değil ki Allah ne zaman verirse. İnşallah Allah gönlünüze göre hayırlı bir evlat verir <3
0 oy
(659 puan) tarafından
Test nıye yapmıyorsun kuzum 
tarafından
Yapıcam inşallah hala olmadım ☺️ 2 gün geçti ama çok umitlenmek istemiyorum hayırlısı olsun diyorum her zaman
(659 puan) tarafından
İnsallah vardır. Bende bekliyorum bu ay ama daha var adet gunume:)
tarafından
Ay inşallah seninki de olur
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim hiç belirtim yoktu ama çok düzenli regl oluyodum 1 gün gecikince hemen gidip kan vermiştim zaten planlı gebelikti istiyoduk 6 haftalık hamile olduğumu ogrenmistim 
tarafından
Maşallah
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Kanda bile çıkmadan anlıyorum belim kasıklarım çok ağırır4 gün sadece 
tarafından
İnanmam çok ama ne kadar döktün
(1,653 puan) tarafından
Bir çay kaşığı dökmüştüm
tarafından
Çok mu kopurmesi lazım akşam yapsak olmuyor mu
(1,653 puan) tarafından
Sabah ilk idrar daha net olur evet baya köpük köpük oluyor hiç kopurmez karbonat erimez dibe çökerse hamile değilsin demek demişlerdi banada
tarafından
He tuhaf canım
0 oy
(356 puan) tarafından
Aşırı duygusallıktan başka hiç bir belirtim yoktu . Testi dr yşne hamike kalamadım deyip ağlamamla, kocamın git bir test yap demesiyle ögrendim. 
tarafından
Shshsjsjsjsh bende aşırı duygusalim
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Hic soda icmeyen ben icimin yanginindan 2 sise iciyordum gunde benzim solmus sarı bir renk olmusum istahım acildi ve surekli uykum geliyordu surekli uyumak istiyordum adetim 17 gun falan gecikmisti gec dollenme olmus 81.23 le ogrendim
tarafından
Bende öyleyim iştahım açıldı
0 oy
(47 puan) tarafından
Aynı belirtileri yaşıyoruz canim 
tarafından
Hamile misin canım
(47 puan) tarafından
Supheli benimde canım 2 günlük gecikme var
tarafından
Benimde inşallah vardır yaa shshshshsh
(47 puan) tarafından
Hayırlısı canım insaAllah
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Belirtim hiç olmadı benim adetim geçti sonra lekelenme oldu devamı gelmeyince kan verdim 5 haftalık hamileydim 
tarafından
Ne güzel canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 97 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu