0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım da 15 gün falan soğan kürü içtim braz enfeksiyon vardi adeten çıktıktan sonra içtim snra baktım hep şu içiyorum baya susuyordum bir hfta adetim gecikmisti gerçi bnm baya gecikme yaşarım iki ay falan snra goguslerim sis agryordu gaz oluyordu bide aşırı sancım vardı sanki hemen adet olcam gbi gttik doktora dedim adet olmiyorim kan testi önce vermen lazım hamilelik varmı yokmu ona göre bakalım dedim eşimle yemeğe gttik geldik sonuçları ogrenmeye dedi hamilelik var kızım şuan üç yaşında vala spiral ile korunuyordum çıkardım bu iki aydır dyer ayin 9 da adet oldum bakalım nasip sancim yok ama göğüs ağrısı tek yaşıyorum sadece bir iki kere sancı oldu okdr olablirmi? Test bir kaç gün öncesi çıkmadı kızlar bişey soracam hiç belirtisi olmayıp testi Pozitif çıkan varmı??

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyordum kucağıma  kiz çocuğu koydu melek gibi biri  kalktim gittim  test  aldim yaptım  kizm  dogdu 
tarafından
Rüyanda dimi bende hep kız bebek aynı kızımı emzdryordum rüyamda aynisi yani doğuma birkaç gün kala bile gördüm aynı bebek dogirdim valahi
tarafından
Evet canm rüyada uykudan  gözümü acamiyordum zatn
tarafından
Ayy nasip kalbin temiz seninde:)
tarafından
:) Şükür kocaman oldu annesinn kuzusus
tarafından
Masllah :):) adı ne
-Reklam-
0 oy
(6,176 puan) tarafından
Ben baş dönmesiyle şüphelenmistim özellikle namaz kılarken dehşet başım dönüyodu adetime 2 gün varken test yapmıştım çıkmıştı başka belirtim yoktu 
tarafından
Ben adet olacak gbi oluuordum.bakiyrodum bişey yok bu ay gogsum agryor sızlıyor ama sancı arada vuruyor bide adetim iki üç hfta geciyor
0 oy
(86 puan) tarafından
Benn. Hiç belirti yoktu sadece bir gün korunmadık ordan anladım ne bulantı ne tansiyon hiç bir şeyim yoktu belki diyerek test yaptım pozitif çıktı adam ceket attı hamile kaldık 
tarafından
Vay anasını demeki hiç belirti olmadan oluyormu
(86 puan) tarafından
Valla ilk 4 ay nolduğunu bile anlamadım normal yaşadım yani
0 oy
(7,290 puan) tarafından

İlk oğlumda hiçç belirti yoktu iki ay sonra öğrendim :D

İkincide adetten bi hafta önce yatak döşek yattım 

(7,290 puan) tarafından
Evet cnm ☺ sadece arada üç beş gün geçikiyor oda herzaman değil
tarafından
Bnm de arada bir hfta falan gecikiyor ama çoğu bir buçuk ay yine eskiye göre düzeldi ya
(7,290 puan) tarafından
Doktora gitinmi peki
tarafından
Vala bekarken gttim dedi hormonlar temiz bende ben zayıfım kanszlik falan sık çıkıyor bende mesela Haziran'da ilaç içtim daha yeni btti Ağustos 4 adet oldum eylul 9 da adet oldum
(7,290 puan) tarafından
Amannn ne zor bu kadınların işi
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim çok şiddetli kasık ağrım olmuştu uykumdan uyanmıştım sonra da ara ara yine oldu ama başka hiçbir belirtim yoktu mide bulantısı bel ağrısı koku hassasiyeti falan hiç yaşamadım
tarafından
Bende bende kasik ağrısı ayy çok şiddetli sanki hastalanacm.gbi
(868 puan) tarafından
Akıntın var mı peki canım
tarafından
Evet kız şuan var vala bende dedim enfeksiyon mu acaba beyaz iltap var tuvalete gidince kızımda da öyleydi uzun zamandır hiç beyaz akıntı gelmiyordu bnde
0 oy
(610 puan) tarafından
Adetime 4 gün vardı ufak ufak bulantılarım vardı ama hiç ihtimal vermedim ta ki kızım durduk yere anne senin karnında bebek mi var diyene kadar :)) 
(610 puan) tarafından
Aaa yine denk geldik :)) 4 yaşında kızım var Teyzesi :)
tarafından
Evet denk geldik:) masllah cnm benm kızımda adı İkra 3 yaşında kardeş istiyoruz bakalım nasip ne olacak adları ne Allah bağışlasın
(610 puan) tarafından
Benim kızım da 3 yaşında iken hamile kaldım ama boş gebelikten dolayı kürtaj oldum 6 ay sonra rabbim yine nasip etti şükür :) allahım size de en hayırlısını nasip etsin
tarafından
Ay hayrlsii olsun peki erkekmi yoksa ikincisi kizmi
(610 puan) tarafından
Kuzum henüz 7 haftalık inan hiç bilmiyorum :) tabiki insanın gönlünde yatan mutlaka bisey vardır ama Rabbım neyi nasip ederse boynumuz kıldan ince evlat neticede :)
0 oy
tarafından
Hiç bir belirti yaşamadım doğum anına kadar :) tek belirti karnım büyüyordu o kadar :) 
tarafından
Yok canım hiç bir belirtim yoktu ne oncesinde ne öğrendikten sonra
tarafından
AA demeki öylede oluyormus
tarafından
Aynen sadece son 2 ayda bebek kanala erken indiği için hafif lekelenmem oldu son 2 ay ayağa çok kalkmadım o kadar. Ama belirti olmadı o sorun ortaya çıkana kadar
tarafından
Hadiya demeki olablyor ykkyaa ben kızımda hergun kabız ishal karnım belim ayağım maf olmistim
tarafından
Yok valla hamileliğim ne kadar rahat geçtiyse kızı büyütmkte o kadar zor geçiyor :)
0 oy
(11,071 puan) tarafından
İlk gebelikte hiç belirtim yoktu benim
tarafından
Vala bende adet olacam dyordum gttim hamilesin dedi
(11,071 puan) tarafından
Son gebelikte enfeksiyonum var diye gittim sürpriiiizzzz hamilesin dedi :) belirtiler varmış aslında ama ona yormamışım hiç. Her türlü şey olabiliyo hamilelik garip bişi
tarafından
Ayy vala kız bakacam 9 dan snra adet olmasam yine test yaparım hayrlisi artık nasip ama anladığım şey şu normlade adete yakın sancım baya baya oluyor hiç sancım Yok.acaba gecmi olacam.yada  hamilik beliritisimi artık Allah'a kalmış nasip
(11,071 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ne diyelim :)
0 oy
(12,616 puan) tarafından
Herkesin farklı canım

Benim kizda da oğlandada  belirtı yoktu

Kizda doğuma kadar olmadı

Bu sefer öğrendikten sonra bulantı kusma vardı 14 haftada geçti 
0 oy
(579 puan) tarafından
Ben evlendiğim gece hamile kalmışım kimyasal gebelik oldu aradan bir ay gecti ikinciye hamile kalmışım bundada belirtilerm adetime bir hafta kala yüzüm sabsarıydı bildiğiniz sarılık olmuştum birde aşırı derecede sık idrara cıkardım geceleri sabahlarıda bal yerdim her sabah taaki ögrenene kadar ama beni encok etkiliyen belirti yüzümdeki sarılıktı ve ben bunları bir hafta önce yasadım iki gün kala hamile olduğumu ögrendim
tarafından
Vala kaynimnlara gtmistim kız çok aşırı su içiyordum ve eltim dyirdu rengin baya gtmis dyirdu aşırı WC cikiyirdum iltap geliyordu sancım vardı bişey yoktu dedim gideyim hele doktir ne dyor yıllardır hep adetim gecikiyor dye dedi kafama göre ilaç vermeem hamilik varmı yokmu dye çıktı snra
(579 puan) tarafından
Herkeste cok farklı belirtiler
0 oy
(123 puan) tarafından
Ramazan ayıydı midem bulantısı oluyordu bende oruçtan sandım bide aşırı sinirliydim çalışıyordum birde benden kaciyorlardi sonra adetim geçti test yapınca bizim kız çıktı ortaya sjsjsj
tarafından
Midem bulanıyordu hata onncu hfta başladı 15. Hftada bitti

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 383 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 128 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy