0 oy
533 göst.
Aile kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Eşleri sogutma büyüsü hakkında bilginiz varmi? Aylardır yıprandım eşim çok başka Bi insana büründü. Bi hoca bulduk. Ne kadar sürüyor etkisini göstermesi  yarın avukata gidecek hiç bir sebep yokken. 

12 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım Allah rızası için o hocanın nosunu verirmisin konuşim.gidip durduk yere dava açmış.yanyana bile duramıyorum HC bsey dyemiyorum ağzımı açsam kavga çıkıyor.9 yıllık evliyim ilk gecede bile birlikte olamamıştık yıllardır birbirimizi çok seviyorduk ama biturlu sorunlarımız bitmedi çok acı cokk.ruyalarimda bile gördüm yaptıklarını 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
O ne laaaaaa
(1,272 puan) tarafından
İnşallah hayatın boyunca bilmezsin ne olduğunu. İnan berbat Bi durum
(2,393 puan) tarafından
Yazdığından bisey anlamadim ki. Es soğutma büyüsü mu yaptircan hocaya ne için gideceksin
(1,272 puan) tarafından
Eşime büyü yapılmış
(2,393 puan) tarafından
Niye yapsınlar ki
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Yer gök dua ile ama bir de bir terapiste gitseniz canım.depresyonda olabilir esin
(1,272 puan) tarafından
Değil canım çok eminim. 3 kişiye baktırdım hepsi aynı şeyleri söyledi. Ve ben hissediyorum
(10,874 puan) tarafından
Canım kim neden yapsın ki.
(1,272 puan) tarafından
Ahh Bilsem. Aylardır psikolojiktir dedim. Ama dışarıya ayrılmak istemiyorum diyor ama bana gelince olmuyor yapamıyorum bitirelim diyor.
0 oy
(246 puan) tarafından
bence eşin bı boncuk bulmuş o yüzden böyle yapıyor 
0 oy
(8,076 puan) tarafından
Kim neden yaptırsın ki size böyle birşeyi 
tarafından
Bizde öyle yaptık ilk zaman çok teşekkürler
(999 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ❤️
(1,189 puan) tarafından
Canım ismi değiştirsen ne yazarki benim iki ismim var hiç kimse öbür ismimi bilmiyor ama büyü öyle bı isliyor bana anlatamam eşimin amca tarafı yapıyor Allah kahru perisna etsin onları ben kürdüm diye sevmiyorlar beni annesi babası çok sever beni ama amcası tarafı nefret ediyor benden biz ayrılalım diye büyü yapmışlar benim eşimde kafayı yemek üzere deli gibi olmuş birden bosanalim diyor iki gün sonra ağlıyor karşımda beni bırakma sakin diye ortada bı sebep yoken resimle herşeyi haledihorlar o yüzden çocuğunuzun kendi fotonuzu paylaşmayın kimin ne olduğunu bilemezsinjz
(20 puan) tarafından
Bunu bende duymuştum ama tamam büyü veya beddua gibi kötü şeylerden korumak için yapıyoruz çocuklarımızı da peki yarın birgün hatim indirmek ruhuna bir fatiha okumak çocuklarımızın adına mevlüt okunması gerekirse anne babası sadece biliyor ama hayatta değilse yapılan bu iyi yöndeki dualarda yerini bulacak mı ilerisi için söylüyorum yani o yüzden bende yapacaktım ama bunu düşünce kararsız kaldım çocuğumun kulağına başka bir isim daha okumayı
(1,189 puan) tarafından
Onu bilmiyorum da bana bı faydası olmadı ikinci ismijn
0 oy
(232 puan) tarafından
Büyü yapan da yaptıran da büyük günah işler 
0 oy
(3,007 puan) tarafından

Daha önce hiç duymadım ama dikkatli olun bence ortalık saçma sapan ben hocayim büyü bozarım  vs diyenler ile dolu ve çoğu para tuzağı. 

Hocaysa bile asıl onun büyü yapmayacağı ne malum millet elindeki avucundaki 3 kurusu gonul raziligi ile korukorune kaptiriyor.Iyice araştırın derim.
Ama önceliğimiz aile terapisti olsun belki 10 yıl boyunca da o kadar iyi değildi siz daha az talepkar daha çok veren biriydiniz zaman geçtikçe azalan duygular bazı şeyleri daha fazla göz önüne serdi birde böyle düşünün.
(1,272 puan) tarafından
Çok haklısınız. Aylardır her türlüsünü düşünüyorum. Ama eşimi iyi tanıyorum. Asla kimseye düşmanına bile böyle davranmaz. Yani boşanmak istemesi değil sorun. Ben yokmuşum gibi davranıyor. Düşmana bakar gibi bakıyor. Çocuklarıyla çok ilgiliydi onlardan bile Bi anda vazgeçmiş durumda. Ortada hocayim diye geçinenlerden tabiki çok korkuyorum. Ama ben kendim büyüyü yaşayan biriyim. Eğer destek almazsa intihara bile sürüklüyor. Ben intihara kalkismistim. Kendimi parcaliyordum. Neler yaşadığımı Bi ben Bi Allah bilir. Göz göre göre kaderine terkedemem. Şu an boşanmak bile sorun değil benim için. Tek istediğim bu kötü enerjiden vesveselerden kurtulması.
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Yaaa kim neden yapar bunu anlayamiyorum
0 oy
(241 puan) tarafından
Evine çok girip çıkan biri oldu mu ? Bana da beyaz bir sıvıda birşey içirmişler bu adama demişlerdi. Hatta bana da yapmışlar ama ben peşine düşmedim. 
0 oy
(804 puan) tarafından
Vala bosver yularını brak gtsin nereye gidiyorsa hocalarada güvenme derim nafakanı bağlat mal ayrımı yap anlaşmalı boşan gtsin ne uğraşcan 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bize yapılmıştı ben eşimden soğuyayım diye. Eşim herşeye kavga çıkarıyordu. Beni kaç kez evden kovdu. Çok kötü kavgalar ediyorduk sonra bişey olmamış gibi sarılıp uyuyorduk. Ben bi gün şüphelendim hocaya gittim. Koltuğumuzda bi leke vardı oraya domuz yağı sürmüşler. Hoca okudu yazdı. Kurtulduk. Geride kaldı o günler çok şükür 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence sende beyin meyin kalmamış eşin ondan bosuyor  azıcık beynin olsa büyü yaptırmazdin nefret ediyorum senin gibi ultra kötü insanlardan nefret 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 594 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Rozelin damla (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 717 göst.

379,153 soru