0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar 12 ayligiz bebem emekliyoruz her yere tutanarak kalkıp gidiyor ama yürümeye gelince basmak istemiyo ayakta durmak istemiyor gecmi kaldık nasıl teşvik edebilirim acaba parmak ucuna basiyor bazen ama nazende tam basıyor ondan mı kaynakli acaba sizler nasıl teşvik ettiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,450 puan) tarafından
Niye gec olsun tirmaniyorsa zaten sorun yoktur 18.aya kadarda normal her bebegin gelisimi kendine ozel
(218 puan) tarafından
Tırmanıyor canım koltuklara iniyor geri çıkıyor felan ama ayakta durdurmaya çalıştığım zaten oturuyor
(1,450 puan) tarafından
Benimki de ayniydi 14 aylikken yurudu
(218 puan) tarafından
Anladım canım daha var demekki bazen parmak ucuna basiyor bazen tam ondan olur mu acaba doktorda ayakkabı alın demisti
(1,450 puan) tarafından
Olabilir orumcege bindirmistim onda ayagini tam basmayi ogrenince daha rahat olmustu
(218 puan) tarafından
Bize doktor bindirmeyin dedi canım hatta kızdı parmak ucuna bastığını görünce yoksa örümceğe mi bindirdijuz diye
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
cingirakli corap al canim pesinden kosmaya calisiyor ben oyle tesvik ettim faydasi oluyoe :)))❤️
(218 puan) tarafından
Var canım hiç dikkatini cekmiuor öyle şeyler ya
0 oy
(8,939 puan) tarafından
Benimki de öyleydi..elinden tutunca filan yürüyordu bırakınca oturuyodu hemen..14 aylıkken tam bağımsız yürüdü 
(218 puan) tarafından
Yok canım elinden tutunca felanda yurumuyor hemen oturuyor anladım daha var demekki canım
(8,939 puan) tarafından
Her çocuk farklı oluyor işte canım. Sıkıntı yapma vardır zamanı
0 oy
(686 puan) tarafından
Benimki de 14 aylık elinden tutunca yürüyor bırakınca hemen totiş yerde oğlum aşırı zayıf ondan diye düşünüyorum örümcek aldık hiç istemedi binmek her gören daha konuşmuyor musın hadi yürü diyorlar bende çok takıyorum
0 oy
(48,690 puan) tarafından
13 aylık yürüdü ne emeklemeyennede yürümeye hic zorlamadim denemedim bile kendisini hazir hissettiginde emekledi yürüdü 
0 oy
(588 puan) tarafından
15 aylık benimki de aynı elinden tutup yürüyo bir süre sonra oturuyo. Emekliyor bu arada. Bence teşfik etmekle alakası yok ya ne zaman hazır olurlarsa o zaman kendileri yürüyecektir . 18 aya kadar yolu var bakalım 
0 oy
(12,655 puan) tarafından
Başlamış zaten ya benim Defne de öyle oldu 14 aylık şimdi desteksiz yuruyor çok mutlu oluyor

Ben kendi halına bıraktım düştü karışmadım kalkıp yurudu düştü ettı derken yurudu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,121 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 119 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,515 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...