0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından
Kursa gidiyor eltim neyse beni ikna etti bende baslayacaktim iki tane var  çocuğu benim birtane kursa kayıt yazılmak öğretmen blumdeydi herkes merhaba dedim cvp yok neyse kayıt oldum hiç surata bakan yok kağıt aldı koydu yerine.eltim hocayla görüşmüştü spor gelebilir demiş .çıktık spor odasina hoca tanışmak için muhatap olan yokk.5 dk oldu  çocuklar bı hareketlendi  hmn çocukları getirmeyin kaynana koyun filan olsa zaten bırakacak yer bırakırız .sonra dedim ben cikiyom eltime ders bitmedi daha hoca nereye dedi benden bu kadar size kolay gelsin dedimm .

6 Cevaplar

+3 oy
(9,290 puan) tarafından
Kendime yeni dertler ararken beennn :D
(2,416 puan) tarafından
Ahahaha al sana bir + :D
(240 puan) tarafından
Ikinci artida benden
(3,770 puan) tarafından
Tüm olumsuz bı günde buldu beni valla zor ikna oldum zaten.insanlari motive edici biseyleri yokk
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Kurs ne kursu onu anlamadım bide ders diyorsun 3 tane cocukla zaten zor olmazmı 
(3,770 puan) tarafından
Spor kayıt verdim öyle cnm.eltim zaten gidiyo hoca demiş beni gelsin demiş bnde öyle basliyacaktim ama öyle kaldı valla insanları motive edici biseyleri yok ilk izlenim olarak bı muhatap olursun insanla demi
(624 puan) tarafından
Bazen var oyleleri büyümusler ama insan olmayı kenara bırakıp
(3,770 puan) tarafından
Aynn banda kendini bişey saniyolar öyle geldi
0 oy
(2,593 puan) tarafından
İlk günlerde öyle oluyor yani aslında sonrasında da çok samimi bağlar kurulmuyor ki
(3,770 puan) tarafından
Ama insanla bı muhatap olunur merhaba diyom herkes suratıma bakıyor ilk izlenim olarak
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Çok çok haklısın ama. İnsanlari da bazen anlıyorum kasiyer sabah 9 da başlıyor akşam 10 da işten çıkıyor  bu kasiyer den güler yüz bekliyoruz doktora gidiyorsun o kadar sıra var ki akşam 5 e kadar hasta bakıyor daha hasta doktor bekletiyor diye azarlıyor şikayet ediyor e o doktordan güler yüz bekliyoruz bizimle konuşsun iletişim kursun istiyoruz tahammülsuzlukte başladı insanlarda biri birşey dese trafikte falan hemen kavga edicez o dereceye geldik aslında iletişimsizlikten değil inanın geçim sıkıntısı çok çalışmak insanları bunalimda Türkiye'de ben çok güzel yaşıyorum isim çok rahat mutluyum diyen sayılı insan vardır 
(3,770 puan) tarafından
Aynn haklısın tüm olumsuzuluklar beni buldu bı günde..insanlar mutsuz
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Çocukla spora gidildiği nerde gorulmus
(3,770 puan) tarafından
Eltim gidiyor .bazen yanına aliyo kreş yerinde var bugün kalabalık diye orası yanındaydı  ama gelsin demiş yani sordukkk.ben orasinda değilim muhatap olan yok ilk izlenim olarak motive edici değil bu tavrindan hepsi için geçerli kimse gelmez merhaba diyorum cvp yok
(2,393 puan) tarafından
Aman salla ya demezse demesin sen sporuna bak
(3,770 puan) tarafından
Yok gitmycemm
0 oy
tarafından
Buzamanda herkes kendi isine bakar olmus malesef
(3,770 puan) tarafından
İşleri insan kazanmak kurs devamı için ama demekki bna denk geldi olumsuzluklar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.