0 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir kadın beni çağırdı kız kardeşin var mı? Varsa yiğenime alayım dedi yok dedim.Ben gidene kadar bana bakıp sırıttı. 

Yorumlara bak.Başına gelen yok mu ?? :D 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
koca konusunda degilde baska konularda acilir umarim
(3,895 puan) tarafından
Aynen yaa :((
-Reklam-
+3 oy
(935 puan) tarafından

Şimdi sen bunu niye anlattın ?

Neden anlattın?

Niçin anlattın ? 

:woot::D:D

(935 puan) tarafından
Aynen valla biri gelse gel kızımı sana veriyim dese aboooo :D
(3,895 puan) tarafından
Kızlar sakin yaa evliyiz sonuçta bir yere vardığımız yok.
tarafından
Ben sakinim canım bişey demedim gülüyorum size sadece ☺️☺️
(1,045 puan) tarafından
Umarım başka şeylerle daha çok mutlu olursun
(3,895 puan) tarafından
Ben ebemin danasını gördüm bundan sonra mutluluk bana helal olur mu acaba? Anca çocuklarımla mutlu olurum.
+1 oy
(6,210 puan) tarafından

Gelir şimdi " bo oloydo sonon hoşono mo gottoo " diyenler :D

Olur öyle şeyler canım :angel:

(935 puan) tarafından
Okuyamadım kız ne yazdın :D
(6,210 puan) tarafından
Hahahaj demi bir taşla iki kuş:))
Ama olabiliyor yaa kışın da bana öyle oldu bende biraz zayıfım yaa sanırım bekar sandılar jdjdjdj eşimin amca torununun sözü vardı erkek tarafından birisi dedi :)

Gelir şimdi bu olayda senin hoşuna mı gitti diyenler hahahah daha omce birine demişlerdi ordan aklımda kaldı

Kader  aşkım şifre ister misin :) dondurma sifresi sakladım sana sebep aktif değilim diye görmedim hiç post açtın mi
tarafından
Özelden at balım sabahtan beri nescafe şifresi var mı diye post açıyorum da pek kımse atmıyor
(6,210 puan) tarafından
Nescafe hiç içmiyorum aşkım sevmiyorum ama şifre var dur atam
Coca Cola ve cartedor algida oluyor demi
tarafından
Evet balım ❤️❤️
+1 oy
(7,920 puan) tarafından

Çok merak ettim keşke görsem :D

(970 puan) tarafından
bendeee merak ettim
+1 oy
(703 puan) tarafından

Benım dugunumde dayımın oglunun esını ıstemıslerdı  hemde yengem den yanı kaynanasından :D oda demiş hanım hanım o benım gelinim :D çok gülmüştüm oluyor böyle seyler ya

0 oy
(369 puan) tarafından
bu evlilik işleri bu kadar ilerledimi yahu tanımadan etmeden parkta gördüğün kişiyi birine ayarlamaya çalışmak iyi cesaret vallah 
(369 puan) tarafından
Hiç tanımadan etmeden mi bide
(7,121 puan) tarafından
Oooo marasta oluyor öyle aeyker vgdgff bu evde kız varmı diye ay meybuz yerken de eğlenceli oluyor heheheb
(369 puan) tarafından
seviyorum Türkiyem ya vallah :) yurdum insanı :):):)
(7,121 puan) tarafından
Hshshsh ben nişanlıyım kadın geldi niye nişanlandın ne var evlilikte falan dedi . Teyzeme öncesi beni sormuş :):) kafalar Bir milyon
(369 puan) tarafından
yani kaçırdık seni diye isyan etmiş:):)
Ben eşimle italyada tanıştım çocukluk aşkım yani ;)
aslında benim baba İtalyan anne Türk ama baba Müslüman olmuş anneyle evlendikten sonra
hep baba tarafının adetleriyle büyüdüğümü için anne tarafının adetlerini pek bilmeyiz kardeşlerimle ama annem anlatır hep eski adetleri biz ohaa dedikçe annem sus terbiyesizler oha denilmez vavvv denilir der hep :):):):)
0 oy
tarafından
Millette nasıl güveniyo bilmiyorum bir hastaneye gitsem biri gelir misal çevrende bekâr varmı oğluma alalım yahu biz nereliyiz neciyiz bilmiyorsun nasıl öyle ayak üstü istiyorlar anlamıyorum. 
(3,895 puan) tarafından
Hamileyken beni bekar sanıp benide istemişlerdi az önce yazdım hoşuna mı gitti yorumları yapılmış komik yanı eğleniyorum.
tarafından
Olabilir yani canım bizede oluyor hoşuma gitmez ama misal eşime demiştim hah hâlâ gencim diye şakasına. Biri geldi kaynanama kızın sana benziyor dedi oğlumla beni kaynanamın çocuğu sandı bekâr oğlum var falan diyo gelinim o benim dedi.
(3,895 puan) tarafından
Ahahaha kusura bakma güldüm şöyle gözümde canlandı. :d
tarafından
:):):) ne kusuru canım :D
0 oy
(2,136 puan) tarafından

Kocamın yanında yaşlı teyzeler sarkıntılık ediyo:)

Geçen magazada eşimle elbise denicem kadın oturmuş beni izliyo ,kizi anne hadi kalk gidelim diyo kadın diyo dur şu kız çok güzel onu izliyorum çok gülmüştük.

0 oy
(455 puan) tarafından
Kısmetin açık olmasa hiç evlenmezdin. Bu tarz olaylar bı kaç kez benimde başıma geldi çokta dile getirilip anlatılacak bir şey değil.
(3,895 puan) tarafından
Evlendikten sonra beni ya da yakınımı istemeleri garip geldi ne bilim.
0 oy
tarafından

Yanlız ben hiç bir şey anlamadım.sair burda ne anlatmak istemiş :angel:

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Kadını biri bana gel seni oğluma alayım demişti bende teyze ben evliyim dedim nolcak dedi bende dalgasına gel kocamdan işte beni o zaman demiştim ama baya yaşlıydı teyze eşime anlatmıştım çok gülmüştü gelsin gelsin hemen vereyim seni diye dalga geçmişti 
0 oy
(970 puan) tarafından
banada hastanede bı teyze 3 aylik hamileyim eşimi bekliyorum . geldi oturdu kağıt falan sordu öle anlattım nerelisin ne iş yapiyosun vs yüzük takamiyofum elim falan şişmişti baya böle araştırmaya başladı eşim geldi teyze kim dedi burda tanıştık dedim kardeşinmi dedi bende yok eşim dedim kadının bı bakışı vardı sjsjsjs kızım ben seni bekar sandım dedi teyze yok ne bekarı hamileyim bile dedim sjsjsjsj eşim her hastaneye gittiğimizde şimdi gelir yine seninki diuodu tek birakmiuodu sjsjs
0 oy
(3,333 puan) tarafından
29.5 da evlendim yaşımı da büyük gösteriyorum ondan soran olmadi ama kizimi gösterip bu en küçükmü diye cok soruyorlar ona sinir oluyorum.
0 oy
(2,724 puan) tarafından

Duyar kasmaya geldim.  Bu olay da senin hoşuna gitti öyle mi ?? :D

(3,895 puan) tarafından
Yani :D
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ben ilk evlendim eşimin yanında kadın bana bekar misin diye sordu :)) ben bir oğlum var çok yakışıklı. Bakan bidaha bakıyor diyor :)))
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Beni kadin markette istedi dedim evliyim diyor parmağında yüzük yok 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 483 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 551 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 498 göst.