0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evet burda hep kötü kaynana postu mu olsun benimkini bilenler bilir zaten sayılı olanlardan 

Neyse eşimle sorunları yazmıştım gelinimizi ailesi bize sen kır üz incir diye emnaet etmedi diye resmen evden kovmuslar öz evlatlarini  şaka bir yana insanın eşi kadar ailesinden de destek ve iyilik görmek herkese nasip olsun Allah yokluklarini göstermesin telefonda benim moralim bozukken benimle ağladığı için yeri çok başka ❤️

10 Cevaplar

+2 oy
(211 puan) tarafından
Bosversene en iyi kaynana ölü kaynanadir 
(10,221 puan) tarafından
Sizin iletişiminiz tutmuyor belki ama ben severim kayınvalidemi. Bence ölüm dilemeyin yine de
tarafından
Yani bencede sonuçta iyi kaynana olmak da bizim kendi tercihimiz kayınvalidem öz teyzesi olduğu halde neler çekmiş anlatsam burdaki postlar havada kalır yanında şimdi en ufak bişey de hemen herkesi susturur zamaninda benim arkamda bir kayinvalide anne durmadı bana neler yaptınız benim gelinime aynı şeyleri yatirmam der
(970 puan) tarafından
bende kaynanamı seviyorum anlaşıyorum zaten burda gülenler bende dahil kaynanamiz ölsün sevmiyoruz diye gülmedik espiri yapmış  herkezin aile yapısı bir değil bilemeyiz herkezin kendi düşüncesi
tarafından
Çok saçma bir düşünce iyi kaynana görmediğin için öyle düşünüyorsun benim yengemi görsen gelinlerjne yaptığını öz anneleri yapmıyor yengem gelini öğretmen çalışıyor çocuğuna bakar o gelene kadar yemeğini çayını hazırlar diğer gelini doğum yaptı evinde baktı ağzından hep annem kelimesi çıkar benim gözümde yılın kaynanasi :D
(7,656 puan) tarafından
Doğrusu benim kayınvalidemin bana yaptığını duysanız böyle bir şey söylediğim için şaşırırsınız bile ama ona rağmen göründüğü gibi asla kötülüğünü istemem
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de çok iyidir Allah razı olsun bazı davranışları beni sinir ediyor bebeğimle alakalı oda eskiden ne gördüyse uygulamak istediği için onun dışında gerçekten annemi aratmıyor sağolsun 
tarafından
Olabiliyor kimse dört dörtlük değildir onalra göre de bizim eksiklerimiz vardır insanlar aynı anda her konuda mükemmel olamaz sonuçta görmezden gel anlayış göster
0 oy
(12,887 puan) tarafından

Benim kvalidem de iyidir Şuan hastanede ev bomboş :(

tarafından
Hayırdır inşallah
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Benim kaynanayla kayınpeder boşandı şimdi cici kaynanam var Allah var iyidir 

Bazen " kaynana kaynana cadı gibi kaynana derim sen fena kaynana istiyon heralde der sjsjsjs 
tarafından
Sende rahat dur kaşınma Hümeyra
(6,516 puan) tarafından
Rahat batıyor ekşın istiyorum ben sjsnsn
0 oy
tarafından
Allah bozmasın 
tarafından
Amin canım
0 oy
(48,494 puan) tarafından
Allah razi olsun onlardan .benimde kayinvalidemler destek oluyor Allah razi olsun 
tarafından
Maşallah canım
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Benimki de oğlu haksız olsa beni savunur tek iyi yanı da bu zaten 
tarafından
Olsun be en azından o konuda iyiymiş :)
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim kaynanam da aynı valla sağolsun..her daraldığımda imdadıma yetişti. Eşimle tartışmamda haksız olsam bile beni savunur. Eşime laf ettirmez beni korur. Çocuklarıma bakar...Allah razı olsun ondan.
tarafından
Allah uzun ömürler versin maşallah
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benimkilerinde vallah helal olsun öyle insanlara da tartıştık küstuk ama hep sahip çıktılar bana özellikle kayinbabam babamdan öte çok başka benim için Allah uzun ömür versin 
tarafından
Amin canım ya burda okudukça ne şanslıyım diyorum
0 oy
(892 puan) tarafından
İyilik de kötülük de tek taraflı değildir ben buna inananlardanım sen iyisin ki o da iyi davranıyor 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 625 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 319 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
16 cevap 826 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.