0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben günü genelde hep odamda geçiriyorum daha 12 yaşında paşam kardeşine hep o bakıyor görseniz tam bir anne oldu kardeşine nasıl avutuyor nasıl ilgileniyor anlatamam birde beni teselli ediyor kuzum sen bizi merak etme anne diye mama yapmayı bile öğrendi kardeşine uyutunca sevinçle bana müjde veriyor uyuttum diye ben sadece emzirirken alabiliyorum yanıma o kadar özledimki onlara sarılıp koklamayı öpmeyi aynı evin içinde hasret kaldım kuzularıma inşallah geçicek bu günler doya doya sarılıp öpücem yine onları ilerde anlatır kardeşine annem korona olduğunda sana hep ben bakmıştım diye :) 

İşte böyle içim doldu bir an yazayım sizinle paylaşayım istedim 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Postun üste çıksın ve inmesin .... 

Çok duygulandım inanne güzel yetiştirip buyutmuşsun masallah Rabbim sana şifa versin inşallah.. bak ne güzel evlatların var onların ümidiyle iyi olmaya çalış . Testin negatif çıkması niyetiyle sağlıkla kal canım .
tarafından
Allah razı olsun kuzum
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından

Oh ne güzel çocuk yetiştirmişsiniz Allah bağışlasın evlatlarını sana seni de evlatlarına inşallah tez vakitte şifa bulur iyileşirsin. Allah geçmişlerden etsin kardeşim<3

tarafından
Amin kardeşim saol dua edin nolur
0 oy
tarafından
Rabbimşifa versin sana kavuş hemencik kuzularına inşallah 
tarafından
Aminn canım inşallah
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Ayy kuzum geçmiş olsun  ınsalh bir an önce atlatirsin   küçüğün kaç aylık 
tarafından
Amin canım 4 aylık
(1,265 puan) tarafından
Küçücük  :))) Allh sana bağışlasın senide onlara
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne kadar hos güzel bir evlat. Cok iyi ve hayırlı bir evlat yetiştirmişssiniz tebrik ederim.en kısa sürede evlatlarınıza kavuştursun rabbim
tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(266 puan) tarafından

Valla gözlerim doldu maşallah Allah bağışlasın çocuklarını geçmiş olsun inşallah tez zamanda geçer de eski yaşantına dönersiniz paşanın kalbinden öpüyorum <3

tarafından
İnşallah canım
0 oy
(789 puan) tarafından
Rabbim esirgesin ikisini de sanada şifa versin canım demekki güzel yetiştirmişsin oğlunu değeride abisinin izinden yürür gider
tarafından
Amin kuzum cümlemizin evladını korusun rabbim
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Maşallah sübhanallah Allah bağışlasın her ikisinide yemene içmene çok dıkkat et olurmu inşâellah tez vakitte atlatırsın 

image

tarafından
İnşallah kuzum c vitamini alıyorum zaten
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Oy benim canıımmmmm
tarafından
Kuzucuk bunlar teyzesi
0 oy
(27,184 puan) tarafından

MasAllah ne guzel Rabbim bağışlasın insAllah 

tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Ne güzel sana el ayak oluyor masallah
tarafından
Hemde nasıl teyzesi
0 oy
tarafından
Ne güzel kardeşim doğduğunda bende 12 yaşındaydım gece uyumadigi zaman alırdım annem rahat uyusun diye abim dışarı gezmeye çıkarırdı ne güzel günlerdi şimdi kardeşim 14 yaşına geldi de benim oğluma bakıyor  :)
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(983 puan) tarafından
Allah sifa versin tez zamanda kavustursun insallah insan evlat olunca kiyamiyo uzak durmak cok zor 
tarafından
Evet çok zor
0 oy
tarafından

Post üste çıksın :'( 

Ben yavrum küvezde iken 10 gün diil 10 yıl geçirdim sanki. Öpemedim bilirim ne demek olduğunu 

tarafından
Canımsın
0 oy
(13,268 puan) tarafından
Ne güzel yetistirmissib gülüm.

Allah bagislasin
tarafından
Amin Mervem kurban olurum onlara
0 oy
(35 puan) tarafından
Rabbim şifanı versn tez zmanda iyileşirsin inşalalh kendine iyi bak ki kendini toparlayıp onlara bakabilesin moralini bozma sakın.. bnmde oğlum 7 yaşında kardeşini sallıyo mamasını yediriyo bna ev işlerinde yardımcı oluyo Boyle erkek çocuklar yetiştirelim 
tarafından
Aynen kuzum
0 oy
tarafından

Maşallah canım ne güzel hayırlı evlat yetiştirmişsin Rabbim nazarlardan korusun. Çok geçmiş olsun sana da <3

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Padişah galiba
tarafından
Benim padişahım :) :)
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin ne güzel moral oluyordur sana :)Bizde atlattık ilk başta ayrı odadaydi eşim sonra kızım da pozitif çıkınca odaları ayirmadik

tarafından
Rabbim hepimizi korusun çok zor çok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 363 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+11 oy
16 cevap 808 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu