0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yarın annemin senesi. Yasin okudum annem için okurken agladim. Kızım uyanmis beni izliyormuş. Anne olsanda anneye ihtiyacin var deme dedi. Evet kızım dedim. Bende okusam dedi beraber dua ettik. Allah'ın sevgili kuluyuz deme anne dedi. bende kardeşimi  özledim anne  dedi. Hem oğluma hem anneme ağladım. Ben ağlayınca anne dua et Allah'ına sığın o zaman içimiz ferahlardi unutma dedi. Ahh benim güzel yavrum büyüdü de annesine destek oluyor. Canım içi rabbim evlatlarimizi korusun.Şimdi tekrar uyudu. İki kizimda öptüm kokladım. Bugünume şükürler olsun.

Rabbim hepimizin evladıni kötülüklerden korusun. Hayırlı saglikli uzun ömürler versin 

5 Cevaplar

0 oy
(368 puan) tarafından
Maşallah sizlere Allah'ım uzun sağlıklı huzurlu bir hayat versin hepinize 
tarafından
Amin canım cumlemize nasip etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Başın sağolsun nasıl kaybettin hem anneni hem oğlunu gülüm

Allah rahmet eylesin Allah sabır versin inşaallah
tarafından
Yok canim ne olucak. Benim bebegimin genetik bozukluğu vardı. Ona bağlı olarak bir çok hastalığı vardı. Kalbinde enfeksiyon vardı. Gün geçtikçe kalbin etrafina yayıldı. Son tahlillerde bende enfeksiyon artışı çok oldu.
tarafından
Çok üzüldüm diyecek birşey bulamadım...
tarafından
Doktor herşey normal diyorsa takma kafana hamileliğinin tadını cikar. Birşey olsa diyorlar zaten
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu çıktı bende bebeğe zarar verir mi acaba henüz ilaçlari almadım
tarafından
İlaçları kullan gecer canım.
0 oy
tarafından
Ayyy ağladım istemsizce yaa kurban olurum ben onun o kalbine yavrum benim yaaa ne güzel destek oluyor sana kurban olurum onu yaratana
tarafından
Çok şükür Rabbime onun gibi hayırlı evlat nasip etti. Küçük sırdaşım o benim
0 oy
tarafından
Cok etkilendim su an bir tanemmmm❤️ Allah sana ve melek kizina uzun uzun omurler versin.Anneciginin de kabri nur olsun.Yarin annen icin ben de bir yasin okumak isterim.❤️ Adini soylemen yeterli .Kuzumm benimm .
tarafından
Sebahat canım. Sağol canım Allah kabul etsin.
0 oy
tarafından
Maşallah ona da onu yetıstıren sana da

basın sagolsun canım
tarafından
Sağol canım.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 370 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 319 göst.