0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından

Çayı kullanıp memnun olan var mı  zayiflayabildiniz mi yan etkisi falan oldu mu nasıl kullndiniz 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullanmadım ama daha önce 3 tane zayıflama çayı kullandım inanın bu çaylar değil boğazı tutunca insan veriyor. İlk beyinde bitirmek gerekiyor.. 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Aldım bir halt etmedi. Daha sonra bir çay buldum ve 26 kılo verdim :) ve 2 yıl sonra gebe kalınca hamile kilom kaldı 6 aydır dogum yaptım verdım birazını ama geri aldım tekrar çayımı sipars verdim kullanmaya devam edecem saten 3 ay kullanabilirsin sonra bırakıyorsun etki eden cok oldu :) yarın baslayacam 
0 oy
(98 puan) tarafından
O nasıl bir çay 
(679 puan) tarafından
Wiltlife çay canım içimi felan cok guzel aşırı tok tutuyor ve tatlı yeme isteği hiç yok ben önce cok abur cubur tatlı pasta kola yerdim yanı :) isterdi canım sürekli tatlı bunu kullandım hiç olmadı 3 üncü kutuda 26 kılo gıtmstı ve üzerine almadım açıkcası kilo saten 3 ay kullanıp ara vermen lazım 1 sene de fazla 2 yıl yakın kilo almadım da hamile kalınca normal olarak aldım :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 197 göst.
0 oy
8 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 262 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaalver (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...