+2 oy
509 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biraz uzun oldu sikilacaklar okumadan geçebilir.

Yeni evlendigim zamanlar hamile kalmak istemiyordum. Yani sorumluluk fazla geliyordu. Evlenince eşimin arkadaslarinin küçük coxuklari vardı birkaçıda hamileydi. Onları gördükçe fikrim değişti.
Burun ameliyatı olacktim. Ameliyatı Olayım sonra gebelik dusunurz dedik eşimle.
Neyse 9 aylık evliyken ameliyatı oldum. Burnum 15 günde iyileşti. Korunmasız ilişkiye basladik
Sonra ben kadın doğum doktoruna gebelik düşünüyorum kan değerlerine baktirayim diye kontrole gittim 
Kadın dogumcu kan aldi işte. Ultrasonla baktı kontrol amacli o an ben kese gördüm ama doktordan iyi mi bilcem. Sonra kan testim negatif çıktı doktor folik asite basladi. Neyse folik asit kullan dedi. 23 temmuzdu o gün.
 en son adetimi temmuzda olmuştum.2 ağustosta tekrar olmaya başladım ama hafif hafif geliyodu.

Sonra olayın can alıcı noktasına geliyorum☺️☺️☺️
Arkadaşımda tabağın vardı. Tabağı getirmis. Eşimle yemek yiyoduk. Açtım kapıyı. İşte sohbet ettik biraz.
Sonra bana dediki sen hamile falan misin yoksa. Sana bı güzellik gelmiş ay dedi. Bende yok canım ne hamilesi adet oluyorum ben. Hemde bı kaç gün önce doktor kontrol amaçlı bakınca negatif çıktı dedim. Sonra neyse o gitti. Eşime dedim arkadaş böyle böyle diyor diye☺️ ama ciddiye alarak söylemiyorum. Eşimde e yapsana test dedi ama oda öylesine söyledi. Söyledi sonra unuttu gitti.
Eşim aşağı arkadaşlarının yanına inmişti. 
Bende bir test yapıyım dedim yani yapıyorum ama inanin öylesine yapıyorum diye yapıyorum. Çünkü adet oluyorum ve negatif kan sonucu.
Neyse testi yaptım ben şokk. İki çizgi. Yani elim ayağım titredi bu nasıl olur diyorum. İlk denemede hamile kalacagimida düşünmüyorum çünkü bende polikistik över vardı. Tiroid vardı. Prolaktinim aşiri yuksekti. Doktor bana kendisi çocuğun olmayabilir demişti 1 sene öncesinde. .
Yani ben nasıl hamile kaldım diyorum şok icerisindeyim.

Neyse bana sana bı güzellik gelmiş diye arkadaşıma msj attım. Bu hamile demekmi oluyor diye oda en az 5 haftalık gel bı kan verelim dedi..

Eşime söylemedim oda asagidaydi. Biz arkadaşla bir carisya gidip gelcez dedim. Bindik arabaya acilde test verdik. 1 saat sonra betahcg poztif. Ben tabi ne hossedecegimi bile şaşırdım.
Neyse eşimin doğum gününe 6 gün var ama hep hayalimdi. Eşimin doğumgünü hediyesi olarak hamile olduğumu söylemek.

Arkadaşıma söyledim. Oda dediki ayın 12 sine kadar sen bekleyemezsin gel pastasını şimdi alalım dedi.. aldık birde zıbın aldık paketledik eve geldik Allah'tan hala aşağıda oturuyormuş. Ben eve girdim 5-6 dk sonra o geldi o gelene kdr pastayı hazırladım . Pastanın üstünde iyi doğdun babacim yazdirmistim. Nasıl guzeldiya nasıl mutlu olmuştuk.

♥️♥️♥️♥️

9 Cevaplar

+1 oy
(696 puan) tarafından
Rabbim hep böyle güzelliklerle karşılaştırsın inşallah canım benim. Ben tanımadığım insanların bile mutluluğundan mutlu olan biriyim hep dualarımdada tanımadığım insanlara yer veririm umarım benim  gibi düşünen insanlar da vardır umarım bende onların dualarında yer edinirim
(1,873 puan) tarafından
++++

Hem duamda yer veririm kötü bişiy olsa takar Üzülürüm
tarafından
Ayy çok sağol canım benim. Senin bebiş varmi
(696 puan) tarafından
Var ellerinizden öper 3.5 aylık huysuz bir oğlum var :)
tarafından
Allah bağışlasın canım♥️
(696 puan) tarafından
Hepimizinkini ❤
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Bende buna benzer Bi sürpriz yapmak istiyordum ama maalesef benim doğum günümde kutlama yapacakken sağ kasık batmasiyla koltukları tirmalarken hastaneye gittik doktor hamile olabilirsin 1 hafta sonra gel dedi hay şansıma ki eşimde o sira yanımdaydı bütün hayallerim suya düştü:)))))
tarafından
E kasğın neden agriyormuski
(8,908 puan) tarafından
Hamileymişim sinyalini veriyormuş oğlum ben burdayım diye :))))
tarafından
Allah Allah. Bende hiç belirti yoktu
(8,908 puan) tarafından
Bendede belirti yoktu kasık bakmasını yerleşme oldugunu bilmiyordum regl olmama daha vardı canımın acısıyla gittim zaten
tarafından
Himm anladım cnm♥️
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ayy çook güzel olmuş☺️ Arkadaşda da ne göz varmış maşallah 
(1,873 puan) tarafından
Bi güzellik geliyo gerçekten insana ya çok erken fark etmiş sadece ☺️ öyle valla Allah yazdıysa bi şekilde oluyor
(1,873 puan) tarafından
Benim bi küçüklük fotom bile yok herşeyi ona hatıra bırakmak istiyorum anneme kaynanamlara söylerken de çektim hepsini bol bol anısı olsun ☺️ benim şansıma gece yoktu eşim yoksa sürpriz yapamazdım
tarafından
Bende çekmiştim ama biraz kaymiş telefon koyduğum yerde. Ama hiç yoktan iyidir.
Valla aynen benimkide tesadüf asagidaydi. Hatta pastayı cikaracakken arkadaslariyla arkası dönuk konuşuyordu. Ben hiç caktirmadan geçtim çıktım yukari
(1,873 puan) tarafından
Telefon hariç herşey ilahi bi şekilde denk gelmiş :D:D olsun anıdır ilerde o heyecanınızı görecek olması çok güzel bence ☺️
tarafından
Haha valla aynen oyle
0 oy
(136 puan) tarafından
Yaa cok guzel bi anı.. rabbim hayirlica kucagina almayıda nasip etsin
tarafından
Haha Güneş kızım 2 yaşinda kizzz♥️
(136 puan) tarafından
Yaa öyle mi :) oyle guzel yazmissinki heyecanin cok yeniymiş gibi bende dogmadi zannettim
tarafından
Oy canım benim♥️. Yok doğdu ama aklıma geldi öyle bir yazayım dedim.
0 oy
tarafından
Anam çok güzel bir anı olmuş canım Rabbım bağışlasın kuzumu ❤
tarafından
Aminnn canimmm benim. Seninkide♥️
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Agliycam :'( biz esimle beraber ogrendik doktor soyledi :D

tarafından
☺️☺️seninkide güzelmis
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bende benzerini yaşadım adet düzensizliğim vardı 7 aylık evliydik çok iyi bir kadın doğum uzmanına gittik benim yaşım kadar doktorluk geçmişi vardı çok insan onda tedavi oluyirdu hata bu il'de meşhurdu neyse gittim ultrason ve Altan muayene etti dediki üzgünüm ama çocuğun olmaz neden dedim yumurtalıkların çok çok zayıf anca iyj bir tedavi ile kalirsin yoksa çok zor dedi üzüldüm eşimde yanımdaydı eşime boşuna korunma dedi ilaç yazdı dedi adetin 3 günü başla sansada adetim yeni bitmişti o zmn neyse eve geldik zaman geçti adet olmadim diyorum e doktor bunu dedi çocuğum olmaz ki gittim kan verdik hamilesin dedi doktor daha diger doktorun ilaçlarını bile içmeden Rabb'im nasip etti çok şükür 
tarafından
İşte doktorlar mi abartıyor ben anlamiyorum
0 oy
(891 puan) tarafından
Bizimki tüp bebek.. İş seferde oldu elhamdülillah.. Hiç Bi belirtim olmadı hatta hasta Olcam sandık kan vermeye gittik ben eşim kayınvalidem kadın o gece heyecandan uyuyamadı kanı verdik eve geldik saate bak gı diyor ikide bir ama 2 saati zor ettik kan sonucu çıktı ben biliyorum yüksek çıkarsa hamileyim sonucu hemşire bize uzattı kayınvalidem le biz uzandı çat eşim uzun boylu o aldı eline :) ver diyoruz vermiyor ben bakcam diyor doktora gittik ama hala alamadık elinden doktor kimyasal olarak gebersin dedi çok şaşırdım hiç belirti olmamıştı beklemiyordum da doğrusu ayy kayınvalidem kadının dizleri tutmadı sevinçten güzel Bi gündü hala saklıyorum o test sonucu raporunu.. 
tarafından
Kaç yıl sonra oldu cnm
(891 puan) tarafından
Ay yanlış anlamışım pardon 5 sene olmadı 5. Senenin sonunda tüp bebeğe karar verdik o da şükür oldu
tarafından
Çok şükür cnm ne guzel
(891 puan) tarafından
Çok şükür

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 3Prensesannesii. (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 484 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy