0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar artık her şey çok fazla gelmeye başladı ben sussam beynim susmuyor sürekli konuşuyor her konuda her şeyde bugün kaynanam ile ilgili post açmıştım belki denk geldiyseniz bilirsiniz tansiyonum hemen 18/9 oldu düştü ama o an her kim olursa olsun resmen panik atak geçiriyorum nefes alamıyorum ve kalp atışum bozuluyor hemen sanki kalp krizi geçiriyorum elimmayağım titriyor hatta bütün vücudum 

Şu sıralar konuşup içimi dökmek istediğim kim ya çok meşguller ya da kendi Derdindeler annemle zaten konuşulmaz babam desem onunla da öyle  halam kocan seni aldatsa dahi boşanma diyen bir tip onunla hiç konuşmam konuşmuyorum zaten babannem yaşlı 

Anneannem torun bakıyor arkadaşım çalışıyor rehber çok hak veriyorum ona diğer arkadaşım bütün gün tv karşısında oturur ama sorsan çok işim var der 

Konuşacak kimsem de pardon bir tek oğlum var o da 6 aylık 

Allah razı olsun elime anlattım bugün annesini annesine gitti bağırdı s.git dedi ama bu önemli değil hep kavgalarımuzın sebebi bu kafın kadın hep aynısı oluyor 

Onu geçtim bebeğimle eskisi kadar vakit geçirmiyorum geçiremiyorum çünkü öyle bir mentaliteye sahip değilim 

Böyle bir ilaç olsa içsem ve bir şey düşünmesem kafaya takmasam rahatıma baksam çok güzel olurdu 

Uzun oldu ama amacım anlatıp rahatlamak okumasanız bile hiç sorun değil 

2 Cevaplar

0 oy
(1,873 puan) tarafından
Çok takılmamaya çalış canım kendini hasta etmekten başka bişiy değil  evladın var onun için senin sağlıklı olman lazım. Doğru bi karar vermişsin umarım faydasını görürsün.
(2,103 puan) tarafından
Umarım canım bazen istemsizce bebeğim bile yük gibi geliyor ama çok doğduğum için onu çok seviyorum
Tek korkum o antidepresan tarzı şeyler biraz yan etki yapıyor ya onlardan korkuyorum
(1,873 puan) tarafından
Belki ağır vermez canım hiç bilmiyorum ki belki sadece anlatmak bile iyi gelebilir yüzyüze biriyle konuşmak
(2,103 puan) tarafından
Bilmiyorum canım yarın gidicem bakalım ne olacak
(1,873 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım herşey güzel olur umarım
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Yalnız öyle bir ilaç yok sen psikiyatriste değil psikologa gideceksin 
(2,103 puan) tarafından
Canım yaşadığım yerde sadece psikiyatri var
Ama işte keşke olsa yaaa ne güzel olurdu
(311 puan) tarafından
Online psikologlar var bir de onları araştır. Psikiyatri sadece ilaca bağımlı yapar maalesef kendimden biliyorum bir bulastim blr daha bırakamıyorum
(2,103 puan) tarafından
Bende tam olarak ondan korkuyorum işte 22 yaşındayım ya bir tane daha çocuk düşünsem ve o ilaçları bırakamazsam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 473 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde RedWomen (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.