0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (20 puan) tarafından
Kitaplarini okuyanlar capalarini yapanlar ve yaglarini kullananlar dilek defterini kullananlar varmi fayda gordunuzmu dogru mu acaba??

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende burada bekliyim
(20 puan) tarafından
Bende cok merak ediyorum ya sayfasinda bir cok olumlu guzel yorumlar var ama ne kadar dogru gercek bilmiyorum cunku kadin urunleri satilsin diye fake yorum paylasabilir reklam icin en iyisi gercek kullanicilar bulup yorum.duymak daha mantikli faydasi yoksa bosten yere bende para vermeknistemiyorum oyle seylere
tarafından
Alttaki yorumları okudum ve vazgeçtim:D
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Dilek defterine ne gerek var dua ederim boş birsey 
(20 puan) tarafından
Oyle zaten bende herseyden Allahtan isterim tabiki  sayfasinda dilek defterine yazdim butun isteklerim.dileklerom gerceklesti diye cok yorum var nekadar dogru gercek bilmiyorum
(13,889 puan) tarafından
Hep reklam inanma
0 oy
(2,393 puan) tarafından
O kadın bomboş bi kadın 
(20 puan) tarafından
Yaa neden oyle dedinki merak ettim bende yeni kesfettim kadini
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kelin ilaci olsa kendine surermisss!!!

O kadar etki ediyorsa kendi yapaymiss bildiğim kadarıyla oda boşanmış esindenn...

Haz etmiyorum o kadından çok yapmacık gelıyorr bana
tarafından
Tam bir mal o kadın söylediği çoğu şeyi boş bir evli çift kendi kendi konusarak halleder yok tuzlu su yok şu hepsi boş gerçekten
(20 puan) tarafından
Him kadin hakkinda bisey bilmiyorum instagramda gordumde biraz etkilenmedim degil hani  buraya sormak istedim bi yarari dogrulugu varmi diye
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Bir kitabını aldım denemek amaçlı bir *** yok kitapta yazan her şeyi fazlasıyla biliyorum zaten :-):-/
(20 puan) tarafından
Yaa ozamn bdne hic bulasmim onunnurunlerine zaten cok pahali bisey
(5,575 puan) tarafından
Kina mm teşekkür ederim iyiyim şükür toparlanıyorum yavaş yavaş ☺️❤️
(5,575 puan) tarafından
Ceylin 16 aynen bencede
(166 puan) tarafından
Rabb'im yardımcın olsun canım zorlu bir süreç hakkında hayırlısı olsun
(5,575 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah çok sağol zor olacak ama inşallah güzel olur
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Kendisi niye boşanmış madem bu kadar şey biliyor boş yapıyor o kadın ya hiç inanmıyorum 
(20 puan) tarafından
Bnde yenj kesfettim instagramda bi sormak istedim bi faydasi varmi diye
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Bunun yaptığı da bu nevi büyü gibj bişey çok saçma
(20 puan) tarafından
Him anladim bulasmayayim.ozamn bunun urunlerine
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Aktarda 50₺ olan gul yagi ezmeci 399₺ :) ikisi de 50ml icine biraz fazla parfum koymuslar sadece Allah akil fikir vermis kullanabiliriz. Egitimi falan da şaibeli zaten cok daha iyi terapist ve psikologlar var boyle hayal satanlarla defter kitap satanlarla olmaz bildigin umut hirsizi :)
(20 puan) tarafından
Mantiklii konuştun:)) neyse tesekkurler yorumun icin bn bulasmayayim ohalde sayfasından etkilenmistim de buraya sorayim acaba kullanip faydasini goren varmi diye
0 oy
(1,189 puan) tarafından
O kadın çok boş konuşuyor bence onun yüzünden çok yuva bozulmustur eşimiz niye böyle diye 
(20 puan) tarafından
Him bnde yeni kesfettim sayfasini merak ettim bi sorayim buraya acaba sayfasindaki gibi olumlu yorumlar burdada varmi diye ama herkes olumsuz cvplar vermis bnde hic bulasmamayim kadinin urunlerine bos yere para harcicam yoksa
(1,189 puan) tarafından
Kız tuzlu su diyor peygamberimiz kaç bin yıl önce tuzlu su demiş onu yapabilirsin öbür şeylere pek inanmiyom dinde en güzeli var İslami araştır en güzelini orda bulacaksin
(20 puan) tarafından
Yok cok sukur ben namaziminkilip kuran okuyan biriyim herseyi Rabbimden isterim duayla sabirla ama sayfasinda boyke cekici cazibeli erkegini baglayan gibi seyler dikkatimi cekti baya baya dikkatimi cekti denemek istedim ama pekde olumlunyorunlar yok oyuzden uzak durmakmis enniyisi
(1,189 puan) tarafından
Aynn cnm en iyisi uzak drumak bı zmzndan sonra eşim niye böyle diye sorguluyorsun kendi kendine ve huzursuz ediyorsun kendinide onuda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,247 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Banu.28 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 9,009 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 256 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.